Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 97.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No to jedziemy z tym koksem KONIKI! Czas rozwiązać worek z ST! Pierwsze ST na boardzie na grubym farcie....Jako że ja póki co ekonom... który chasa na ekspedycje... flota jaka jest taka jest, każdy widzi. Obrońca skasował planety bo kończy z grà i powysyłał osobom w pobliżu na 5G wiadomości o tym...jako ze telepek się kończył i miałem 30 US to grzechem było nieskorzystać...no i byłem pierwszy... Lot trwał jakieś 2h30m bo 2x musiałem telepem przesyłać flotę z dwóch moonów...Złomu ktoś chyba podeb…

  • Długo nie musiałem czekać na szanse spakowania ponownie kolumbijskiego bosa, odebrałem z nawiązką złom który on dzień wcześniej wywiózł z PZ przy poprzednim starciu. youtube.com/watch?v=3gGFL0vb8cg Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 55.288 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Obrońca Boss_from_Medelin [LHiP] ________________________________________________ …

  • Graciochy!!! Pance zarabiają na siebie ale przetop na recki! Ich nigdy za wiele...

  • ''Odmieniamy forum, wstawiamy uczciwe starcia!!'' Podoba mi się ta inicjatywa! Gratulacje, pewnie już dawno przetopione więc czekamy na kolejne epizody!

  • Niewystarczająca ilość paliwa nie pozwoliła turbo reckom rozpędzić się na maxa więc leciały na oparach i doleciały 40min po głównym starciu. Dało to obrońcy wystarczająco czasu na zebranie połowy złomu. Dofarm babek, niszczar i DT również nie udał się z tych samych powodów... Nie ma co jednak narzekać, jest spory plus...2x mniej niż się spodziewałem ale nie jest źle. Pozdrowienia dla ZZSS, Koni + buddy z Rosalind i Sombrero. youtube.com/watch?v=oE9CFBFUP9Q Dnia 17-10-2020 02:20:07 następujące fl…

  • youtube.com/watch?v=VBhXOU-v1Ts Dnia 16-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.122 Pancernik 50.001 _________________________________________ Obrońca President Stardust [Wolf] ________________________________________________ Mały transporter 11.380 Duży transporter 10.246 Lekki myśliwiec 16.151 Ciężki myśliwiec 4.996 Krążownik 1.434 Okręt wojenny 653 Statek kolonizacyjny 1 Sonda szpiegowska …

  • Modek - czas na zmianę progów... Trzy RW zrobione jedynie dzięki temu że zauważyłem około 20kk na PZ pod planeta obrońcy (PZ udało się podwędzić), przeskanowałem inne moony i efekt poniżej z ataku na 2 księżyce. youtube.com/watch?v=qM0zINtulhM Dnia 11-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 40.987 _________________________________________ Obrońca VforVendetta [NFZ2] _________________________________…

  • youtube.com/watch?v=oE9CFBFUP9Q Dnia 11-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Reaper 796 Okręt wojenny 9.153 Pancernik 36.448 _________________________________________ Obrońca zieno [MoP] ________________________________________________ Mały transporter 457 Duży transporter 4.009 Lekki myśliwiec 25.878 Ciężki myśliwiec 348 Krążownik 226 Okręt wojenny 3.002 Statek kolonizacyjny 4 Recykler 17 Sonda szpiegowsk…

  • youtube.com/watch?v=VQZob0Z6MCE Dnia 09-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.863 Pancernik 33.201 _________________________________________ Obrońca Lancelot [Kasztany] ________________________________________________ Mały transporter 7.041 Duży transporter 6.671 Lekki myśliwiec 16.855 Ciężki myśliwiec 4.673 Krążownik 3.779 Okręt wojenny 2.617 Recykler 1.250 Sonda szpiegowska 4.890 Bombowiec…

  • Śmierdzą te RW niezłym puszem. NIe twierdze ze tak było bo nie wiem ale jeśli ty mialbys zezlomowac cala flote stojąca to tys nie nie przebił, miałbyś straty i 500k LM byłyby w piachu a tak bardzo przyjemnie KR zostały zbite osobno a reszta floty osobno. Dziwny zbieg okoliczności no ale niech sie GO przyglądnie. Kolejne konto ODDAM które raz dwa ląduje w reckach. Jesli starcie zrobione jak piszesz to gratulacje, jeśli poprzez kupczenie to proponuje zmienić piaskownice i wbić urlop z kasacja.

  • Wstawiam za sojusznika. bolo: ''czekalem 3 tyg i szo dla zezlomowanego'' Konto chyba już zmieniło właściciela bo agresor się wkurzył obrona. Dnia 08-10-2020 17:42:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WuWuA [MoP] ________________________________________________ Krążownik 9.850 Okręt wojenny 4.038 Pancernik 3.041 _________________________________________ Obrońca bolo [ZZSS] ________________________________________________ Mały transporter 8.058 Duży transporter 595 Ciężki myśliwiec 1…

  • Cytat od Xxxx: „Odliczyć paliwo więc trochę słabo z tym Twoim plusem, grunt że było parcie na hat-tricka ” Dla hat - tricka można lecieć na minus nawet Ja leciałem na mniejszych % więc jest na plus Jest też kilka innych RW które zrobiłbym na minus bez oporu i robiłem na starych uniach, nieraz zysk schodzi na dalszy plan.jest tez wiele innych lotów dla których można lecieć na minus. Każdy gra jak lubi

  • No i zła passa przerwana! Graciochy i wyszukuj dalej te cele.

  • 3 ST w 24h... Jako że nie było gdzie lecieć z rana postanowiłem odwiedzić bunkierek póki jeszcze coś tam na plus z niego wychodziło. Efekt poniżej. Pozdrowienia dla ZZSS i KONI z Sombrero Coś mocniejszego na wjazd w bunkier youtube.com/watch?v=d3-ITn0e00U Dnia 08-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Duży transporter 22.453 Bombowiec 1.607 Niszczyciel 863 Lekki myśliwiec 207.300 Ciężki myśliwiec 7.483 Reape…

  • youtube.com/watch?v=-yoooQvXnQY Dnia 07-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 26.395 _________________________________________ Obrońca LOPEZ [Semper F] ________________________________________________ Mały transporter 35.598 Duży transporter 7.613 Lekki myśliwiec 4.983 Ciężki myśliwiec 800 Krążownik 3.489 Okręt wojenny 1.584 Recykler 344 Sonda szpiegowska 58.038 Gwiazda Śmierci 2 Pancernik 40 Path…

  • Graciochy, nareszcie przerwałeś zla passe! Ladny zysk, będzie co przetapiać

  • youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g Dnia 07-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 20.408 _________________________________________ Obrońca Naczelny Pawian [Kasztany] ________________________________________________ Mały transporter 6.000 Duży transporter 1.204 Lekki myśliwiec 3.564 Ciężki myśliwiec 26 Krążownik 4.000 Okręt wojenny 500 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.500 Sonda szpiegowska 266 Bombowi…

  • Szczęsliwa dyszka. Poniżej mamy główne starcie plus ponowny lot na rozbicie GS. Do tego doszły jeszcze trzy farmiące loty ciężkim sprzętem na kolonie w mini bunkry. Bilans to około 1.85kkk wiec będzie co przetapiać przez kilka dni. Obrońca zalogował się chwilę po zniszczeniu GS i wrzucił urlop. Jeśli tylko wróci do gry to życze SzO. Pozdrowienia dla ZZSS oraz KONI z Sombrero youtube.com/watch?v=eCGSNO9dqUk Dnia 06-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ___…

  • Dzięki Cosiek za cynk youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0 Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Itsari [ZZSS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 97.725 Ciężki myśliwiec 7.029 Krążownik 19.308 Okręt wojenny 5.452 Pancernik 12.956 Bombowiec 1.403 Niszczyciel 773 Reaper 652 Pathfinder 3.703 Mały transporter 75.915 _________________________________________ Obrońca CruCiatus [M-M] ________________________________________________ Mały transp…

  • Widze ze nikt nie nie zgłosił wiec zgłaszam swoja kandydature Trzeba ogarnąć ten chaos w dziale ST i zrobić TOP 10 Nick: Itsari Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd): chyba raz juz gdzie prowadziłem ale nie pamietam uni Częstotliwość aktualizacji: przynajmniej raz na tydzień...jak wejdą jakieś TOP1 to pewnie i szybciej Przykład kolorystyczny rekordu: powinniście miec jakieś szablony gotowe z innych uni wiec mi na ow prześlijcie, zaoszczędzi mi to roboty