Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowy system Ataków

    Starrk - - Gra

    Post

    @Fixmor Starrk ma założone tylko jedno konto i tylko na jednym uni gra. Twoje osobiste wywody świadczą o tym, że nie masz już żadnych sensownych argumentów na poparcie swoich gównopomysłów

  • DOK

    Starrk - - Gra

    Post

    @Fixmor Bo niemiaszki chcą kasę? Co otwarcie ktoś pompuje gruby hajs. To nie jest gra na serwerach charytatywnych. Po to masz ankiety, w których większość decyduje, jaki %pz chcą mieć na kolejnym uni

  • Nowy system Ataków

    Starrk - - Gra

    Post

    On nie bardzo wie jak ta gra działa xD RW też jest "losowe". To czy szybkie działa strzelą czy nie, też jest losowe. To, czy statek zostanie zniszczony już przy 30% pkt strukturalnych też jest losowe. Cały ogame jest oparty na losowości. "Nie będzie takiego kalkulatora" - oczywiście, że będzie, tak jak są te obecne. Prawie nigdy nie podadzą Ci wyniku co do straconej jednostki, ale podadzą Ci wynik prawdopodobny. Skoro statki będą dzielone na fanki losowo, to tak samo kalkulator założy najlepszy …

  • Nowy system Ataków

    Starrk - - Gra

    Post

    @Fixmor widzę, że kolejny gamoń, który jedyne co umie, to w kółko powtarzać "skoro on jest silniejszy ode mnie to na pewno oszukuje". Na tym z tobą rozmowę zakończę. Na u3 gracz Rysiornia miał 3k ow, podczas gdy top 2 miał 1k,a reszta po 200-300. Śmiesz powiedzieć, że topka wtedy też oszukiwała? Pewnie nie, bo kiedyś to było a teraz to kolesiostwo a w ogóle to GO jest bratem/siostrą top1...

  • DOK

    Starrk - - Gra

    Post

    Dok to szmelc już teraz, bo za bardzo ułatwia grę lamom. Obecnie na uni z 30% pz odbudowuje się maksymalnie 70% floty. Na uni z 70% pz odbudowuje się maksymalnie 30% floty. Jeśli chcesz to podnieść do 40-90% to musisz proporcjonalnie zmniejszyć pz do 10-60%, a na to nie zgodzi się żaden flociarz

  • O matko oczy mi krwawią, gdy widzę PC lecące na gęsi Obstawiam, że puszczenie ow+lm przez 100 us przekraczało budżet, zatem dla was graty za % i nawet nawet zysk, no a dla mnie tampon na krwawiące oczy

  • Nowy system Ataków

    Starrk - - Gra

    Post

    Nie zmienia to faktu, że na każdym uni w końcu wyłania się czołówka, która ucieka od peletonu, więc inaczej: 10k pc vs Twoje 1k ow i choćby system miał mi dać na front 20% floty to i tak jesteś w dupie, a ja dalej nic nie tracę

  • Nowy system Ataków

    Starrk - - Gra

    Post

    Puszczę na Ciebie 2k gs, podczas gdy Ty masz 500 ow. Zmiotę Ci je w pierwszej rundzie i nie stracę nawet jednego GSa. Co mi zrobisz na powrocie? Twój pomysł wcale nie uderzy w najsilniejszych, tylko właśnie w tych równych Tobie

  • Wiedźmiński

    Starrk - - Rozrywka i hobby

    Post

    W grobie w myśl stwierdzenia "każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa"

  • Wiedźmiński

    Starrk - - Rozrywka i hobby

    Post

    Dodo

  • Z tego co mi wiadomo to nie Sander wisiał tydzień za push Graty trafienia

  • Co to ma być ?

    Starrk - - DiD Bellatrix

    Post

    I tak szczerze nie pierwszy raz uni otwarte w wakacje jest niewypałem

  • Jak zwykle @AmstelL robi sobie dobrze do parówek należących do @Starrk i @Darth Malack, a Ciama kosi flotę w us @AmstelL Grats Ciamuś, przyzwyczaiłeś się do drugiego miejsca, więc masz nagrodę pocieszenia

  • To ja tylko dodam, że wbrew temu co piszą niektórzy to nikt nikogo nie zapamięta w historii tego uni bo za rok lub dwa to st nie będzie nawet w top 10. Do tego moim zdaniem ktoś, kto wchodzi do klatki lwa po prostu żeby umrzeć, nie zostanie zapamiętany jako ktoś "dobry" lub "liczący się", ale jako "banda kretynów". Do tego te lwy nie zostały nawet za bardzo obite, bo stosunek strat to 10,3:6,9 nie uwzględniając pz, więc straty nie są nawet bliskie wyrównaniu. Do tego wszystkiego pragnę zauważyć,…

  • Musicie rozróżnić opłacalność i amortyzację Prędkość uni ma wpływ na amortyzację, ale nie ma na opłacalność.

  • Bzdura Przy locie na flociarza najczęściej chodzi o rutynowe zachowania (kiedy z reguły siedzi, kiedy akta o danej porze może być dziwna), a nie o paliwo. Do tego tak jak Truck pisze, jeśli górnik się pilnuje, to nie ma o co się martwić. Topowi górnicy grają bez bunkrów i rzadko ich znajdziesz w reckach. U co lepszych nawet DT nie wyskanujecie

  • @malach 12kk na czysto to nie "pranie bunkrów" ale całkiem przyzwoity farming

  • Ty nie pisz nic o jakichś śmiesznych stratach, jeśli z samego wlotu wyszedłeś 1,7kkk na plus RW jak przystało na Ciebie, smaczne i przyjemne Zysk top na wyższe poziomy teleportów, żebyś następnym razem mógł zabrać więcej stateczków

  • Zmiany dla uniwersów

    Starrk - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @poliklet @Art nakazał zrobienie takich tematów w dziale DID poszczególnych uniwersów, zatem załóż taki u siebie i poproś graczy o wypowiedzenie się

  • @Starrk pozdrawia @Starrk Graty Malaczi i top na bombowce bo mało ich