Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowy event sugeruje , że nowe serwery będą miały nową aktualizację czyżby to 7.0.0 i nowe klasy ? Ciekawe czy weszłoby to tak szybko.

  • Dokładnie, powinien być albo kolejny budynek do skracania badań albo jakieś odświeżenie sieci badań, żeby działa jak nanity. Ostatnio badam sieć na poziom 8 i badanie mi się skróciło z 3 tyg 14 godzin, na 3 tygodnie 4 h, no super... po co było te 100kk surowców w to ładować...

  • Jak dla mnie to razem z tymi zmianami to powinni x100 przyspieszyc badania, bo jak zaglądam, że kolejny poziom np astro to ponad 13 tygodni, to mi się odechciewa nawet na to zbierać, koszty też są kosmiczne, ale to powiedzmy można jakoś wytłumaczyć, ale to że na kopalnię czekam 1,5 dnia, a na jedno badanie ponad tydzień, to trochę lipa.

  • Jak dla mnie bonusy powinny być silne i bardzo kontrowersyjne tak żeby każdy bolał że ma wydać 500k anty i zmienić coś super na coś innego super. Górnik ma 50% wydobycia na koncie, to niech Generał ma DT z nadprzestrzennym, a Odkrywca możliwość znalezienia GS na ekspedycji. To tylko przykład pewnie kontrowersyjny, ale chyba wiecie o co mi chodzi. Każda klasa powinna mieć super bonus, taki co jest mega odczuwalny gdy go się ma, ale też mega go brakuje gdy go się nie ma.

  • Mogliby w sumie dać więcej, 10kk wystarczyło mi na jedną planetę z nanitami 4lvl i słabymi techami + kopalnie 20lvl i magazyny 12 lvl, tylko tyle co by nowe statki móc produkować

  • Mogliby doładować znowu antymaterię, wydałem już te 10kk na rozbudowę konta, teraz raz zmieniłem klasę i już nie mam, a kolejnego konta nie bardzo mi się chcę przeklikiwać

  • Nie chce mi się wierzyć, że takie ilości antymaterii będzie można zdobywać, byłoby super, ale jednak np ja to zbieram tylko na relokację i jakby się dało uzbierać to w kilka dni, to mnóstwo osób w ogóle zrezygnowałoby z kupowania anty, na handlarza byłoby po 1 ekspedycji a i na właśnie takie eventy jak relokacja można by było zebrać.

  • To musiało się coś zmienić, nie doczytałem

  • Jak tak czytam co ma się zmienić to mam wrażenie, że nie zostało przeliczone co jaka klasa daje. Dla mnie logiczne jest, że wszystkie klasy powinny dawać swój fajny boost, obecnie mam wrażenie, że żeby odkrywca był sensowny to ekspedycje muszą dostać kopa, żeby dorównać do 50% bonusu wydobycia. Podobnie klasa dla flociarzy powinna dawać dużo większy boost dla prędkości i podnosić np badania bojowe +2, a nie czas badań.

  • Zmiany może coś fajnego wniosą, ale nie da się za bardzo nic zrobić, bo serwer nie odpowiada. Cieszę się z planowanego boostu dla bombowców. Co do klasy Odkrywca, to ten bonus wielkości planet powinien być aktywny też dla obecnych kolonii, bo tak to jest atrakcyjny tylko dla nowych kont. Edit komuś się udało wejść w zakładkę stocznia, albo w dowolną inną gdzie widać nowe zmiany, bo mnie na podgląd wywala ciągle, jakieś screeny może by się udało wrzucić?

  • Uni Cosmos - konfiguracja?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Wiadomo kiedy zmiana bedzie aktywna? Chociaz mniej wiecej? Miesiąc , 2?

  • Uni Cosmos - konfiguracja?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Super wiadomość

  • Mnie ciekawi czy wszyscy dostaną te zmiany czy tylko nowe uni, czy gdzieś już zostało to na 100% potwierdzone?

  • Cytat od litek.: „Ale jeżeli przeniesiesz bombę na 250 pól na piętnastkę to nie potrzebujesz terraformerów na 18 lvlu! Pozycje 1-6 zatem są zbędne. Proponuję zatem, aby wprowadzić jakieś bonusy do wydobycia minerałów dla planet bliżej słońca (dla kryształków znaczy się) bo póki co te lokacje wydają się zupełnie niepotrzebne. ” Dokładnie o to mi chodziło

  • Ja to licze ze wraz z nowymi zmianami w końcu opłaci się zajmować planety 1-3, najwięcej energii a ten statek dający bonus do wydobycia właśnie energii potrzebuje, wiec w końcu doszlibyśmy do sytuacji, źer Ci co chcą dużo dexu zajmowaliby 13-15 a Ci co chcą dużo mety i krychy te na pozycjach 1-3

  • Uni Cosmos - konfiguracja?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Super, fajnie że się udało

  • Ja to po cichu też liczę na przebudowę, po ang. ładne jest na to określenie "revamp" badań, coś można by było tam pododawać i pozmieniać. Co do statków to liczę na jakiś szybki transportowiec na napędzie nadprzestrzennym, reszta to w sumie jest dość dobrze zbalansowana, a tylko kolejne statki jako jedyna zmiana to trochę mało

  • Lobby nie działa!

    Revenine - - Błędy w grze

    Post

    45 min później zaskoczyło.. parę razy w tym czasie dawałem F5 ale tylko kulki nic więcej, trochę lipa

  • Lobby nie działa!

    Revenine - - Błędy w grze

    Post

    Dziś 26.06 znowu nie mogę się zalogować, tylko animacja tych 9 kulek ciągle ładuje, ale lobby się nie pojawia, coś wiadomo, bo nie widzę informacji o kolejnych przerwach czy blokadach ataków?

  • Jakiś bug, 2 min po pełnej godzinie dostaje też