Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 551.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Odnoszę wrażenie, że w momencie którym ktoś by Ci splunął z GF na czubek głowy, powiedziałbyś że to deszcz pada, tak zwyczajnie nie jest. Pytanie nie powinno brzmieć czy i w jaki sposób użytkownicy sobie zasłużyli na szacunek firmy, dzieki której mogą grać w grę. Pytanie powinno brzmieć jak firma może w ogóle dać powód użytkownikom wypowiadać się w tak czarnych barwach o nich. To nie jest tak, że użytkownicy tak o, bez powodu wylewają na nich falę hejtu, hejt jest słuszny i zapracowany ciężką pr…

  • Aj Ty Ty, z tymi aktywnymi graczami to przesadziłeś Gratulacje! Zacny zysk jak na takiego maluszka, przetapiaj i walnij coś solidnego

  • Nie wiem Buleon, piszesz jakby GF robił tę grę za darmo w wolnym czasie, a użytkownicy nie zasłużyli na szacunek twórców i dlatego dostajemy raz za razem takie buble. Really? Anemsalok: 1) Changelog nie trafi do gry, jest dostępny wyłącznie na forum. zapomniałeś dopisać, że nie trafi do gry bo po prostu nie był przez bardzo długi czas aktualizowany i nikomu od nich nie chce się tego aktualizować - co sami w filmiku praktycznie powiedzieli, tylko się chyba powstrzymali albo wycięli. Prongs: 1) Wi…

  • Napisy napisami, nagrywanie telefonem z rąsi to jest zwyczajna kpina z ludzi. To jest poważna firma, która chce od nas pieniądze za produkty premium? Amatorką również bym tego nie nazwał, przeciętny amatorski filmik jest zdecydowanie lepiej - przemyślany - zmontowany - wykonany wystarczy zajrzeć na youtube'a i zobaczyć w jaki sposób wyglądają filmiki amatorskie. To jest firma i to nie taka mała, posiada kilka, jak nie kilkanaście tytułów i po tylu wtopach jeszcze pluje swoim użytkownikom w twarz…

  • Witam @Art, chciałbym w imieniu swoim oraz kilku znajomych spytać czy filmik, który przedstawiłeś [url]https://www.youtube.com/watch?v=WSAKwFanlLQ[/url] jest swoistym żartem ponieważ przez pół roku robienia filmiku, odpowiadania na pytania, zbierania ich, filmik powinien być niemalże perfekcyjny - po tylu wtopach w ostatnim czasie powinno brakować jedynie wylewającego się strumienia drogiego whisky oglądającym. Filmik jest ewidentnie nagrany na szybko, dlatego tutaj pojawia się moje kolejne pyta…

  • Zmieniają na odkrywcę, bo są głupi i nie potrafią myśleć samodzielnie. Co do myślenia obiektywnego powstrzymam się od komentarza

  • Jeśli ilość misji lecących rakiet uniemożliwia grę powinno zostać to naprawione ze strony GF i ich serwerów, oraz zgłoszone jako błąd. Gracze na pewno nie powinni być karani za wykorzystywanie dla niektórych jedynego dostępnego środka do niszczenia wrogiej obrony w akcie chociażby rewanżu. (chociaż faktycznie może tutaj przydałoby się jakieś ograniczenie spamu podglądu w miejscu gdzie tej obrony w ogóle nie ma? ;>) Jeśli natomiast opóźnienie przeglądarki i "lagi" pojawiają się ze względu na słab…

  • Łamanie zasad gry i bany

    Wrum - - DiD Wezn

    Post

    Cytat od .:czubulus:.: „Tylko wytłumacz mi jedno, po co mieliśmy zawracać jej flotę skoro mieliśmy ją na fali. Nikt nie miał haseł do konta Maszka nikt nie logował się na jej konto. Jakoś wszyscy jej wierzą na słowo. ” a to nie ty przyjacielu skasowałeś sobie moona z flotą krzycząc, że ktoś ci się włamał? xD powiedz mi, jak ciebie i ogólnie was można traktować poważnie, kiedy w waszym interesie leży dostarczenie mocnego materiału dowodowego w celu faktycznego zweryfikowania osoby piszącej różne …

  • Łamanie zasad gry i bany

    Wrum - - DiD Wezn

    Post

    Dajcie filmik, który nagrywa cały pulpit, a nie tylko wycinek rozmowy który zresztą ma schowany pasek przewijania... Czyżby aby się nie wydało, ze jest to nagrywane z painta i jest nałożona inna data niż w rzeczywistości? Sam jestem w stanie takie rzeczy zrobić w 3 minuty, jak już coś robicie to zróbcie to porządnie Swoją drogą, zacnie kuriozalna sytuacja Jakiś [ciach] wbił na konto nie myśląc o logach, zawrócił stację, dostał bana, a teraz piszę skargi i rzuca się gdzie tylko może bo zarówno on…

  • Graty pizzermanku Akcja bardzo fajna, oby częściej takie Ci się trafiały, zysk też całkiem fajny - będzie na więcej puszek tylko nie hakuj mnie już boardowymi linkami

  • Prośba o ponowne wysłanie maila do aktywacji konta również nie działa, przenosi na stronę gameforge gdzie nie ma odpowiedniego odnośnika do ponownego wysłania maila z potwierdzeniem rejestracji, a stary link natomiast przestaje być ważny po kilku dniach. A forum już tak ma od dłuższego czasu

  • ostatnia litera

    Wrum - - Spam

    Post

    ole!

  • Piknie, piknie, będzie czym nakarmić klientelę Rośnij duży

  • No no, widać strach był, że Aduch musiał wysłać całą swoją flotę Ciśnijcie dalej, może jakaś ładna pięciocyfróweczka? bueno bueno!

  • Uuuuu Panie, w takim tempie z takimi zyskami to chwila moment doklepiesz do 1kk pancy

  • wylogowywanie z konta

    Wrum - - Błędy w grze

    Post

    Wylogowywanie ma prawdopodobnie jakiś związek z kontami założonymi przed rc17, na koncie założonym po wersji rc17 logouta dostaje jedynie o 3 w nocy, z pewnymi - BARDZO rzadkimi wyjątkami. Osobiście stawiałbym na logouty w momencie przeglądania logów z panelu GO

  • Rozmówki u68

    Wrum - - DiD U68

    Post

    Prawdopodobnie nie bo to śmietnik. Najpierw pierwszy mnie wyzywał od pusherów, multikonciarzy i nie wiadomo od kogo jeszcze, a w momencie którym pojawił się rynek i wraz z sojusznikiem go rozpracowywaliśmy jako jedni z pierwszych to od razu przyleciał kumpli szukać @FILU żryj gruz

  • Dzięki za pozdrowienia i gratulację fajnej solówki Szkoda, że finalnie wyszło jak wyszło ale niestety taka gra - gardy nawet na chwilę nie można opuścić, a jak już opuszczasz to tylko po to żeby nokautować Cojones jest, zawzięcie jest, jakieś tam skillsy są, teraz tylko 6 zmysł i wyeliminować głupie błędy pozdro o/

  • Błąd rynku

    Wrum - - Błędy w grze

    Post

    Potwierdzam, błąd z dodawaniem przez rynek surowców w dalszym ciągu występuje, jedynie zmniejszone maksimum wystawienia oferty do 20kk powoduje, iż nie jest to tak oczywiste bo oferta rozchodzi się na kilka osób. Jeśli jest to mechanika rynku, o czym pisałem już wielokrotnie wnoszę o przywrócenie mi, Aduchowi oraz osobom poszkodowanym, wszystkich surowców, statków, antymaterii, badań, budynków i innych zdobytych dzięki nowej mechanice gry. Serdecznie pozdrawiam. Ewentualnie nie mydlcie oczu swoi…

  • witaj na ogame