Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-105 z 105.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To może Art coś się wypowie wkońcu?:P bo temat podupadł, a najnowsze uni wg mnie cześciowo niewypał:)

  • Art to kiedy ta wersja 5.3 i informacjed o unifusion?

  • To kiedy bedzie ta wersja 5.3 i propozycja laczenia? bo nowe uni sie szybko wyludniaja, a lepiej polaczyc serwery w kilka zeby bylo ciekawiej na uni bo celów zaczyna brakować:D Edit: Mozna byloby robic co 3 universa laczyc, czyli 3 uni otwarte jeden po drugim sa na tym samym poziomie i przy 0twarciu czwartego 3 poprzednie laczyc w 1, a jak ndojdzie 5 i 6 to przy otwarciu 7dmego zlaczyc 4,5,6 to lepsze niz czekanie az uni sie wyludni dio kilkuset graczy

  • nie jestem z tego uni ale jak widze ze operatorzy gry chca polaczenia a chcialem temat zalozyc ale nie wiedzialem jak sie przyjmie, fajnie byloby polaczyc wiecej universow i np. przestac otwierac. dlaczego? bo np. universa otwarte w tym roku(nekkar, pegasus) maja odpowiednio 5 i 3k graczy, a uni np. jak u68,69 tez maja po 2-3k graczy z czego polowa mniej niz 100k pkt, co daje podobne statystyki do uni literkoeych gdzie liczba graczy sie utrzymuje w granicy 2-3 tysiace, wiec albo sztucznie utrzym…

  • Ja pal\ę z 3-4 latam zaczynalo sie od 2-3 fajek dziennie, przy jakis wypadach cala rame sie bralo, teraz pale normalnie, nie staram sie palic tego co jest, tylko pale te fajki ktore mi smakuja, i to tylko dlatego ze lubie palic, rama dziennie mi schodzi jak mam wyklady od rana do wieczora, a jak ide pic to przewaznie mam 2 ramy, ale wteyd wypalam 1 i troche bo pewnie komus dam jak braknie kilka szlugow nalbo zeby miec na drugi dzien. Ale wiem ze jak nie pale 2 tygodnie to nie musze isc i sobie z…