Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kamil [MAFIA] vs. Republika [knury] ~ 487.04% Dnia 10-03-2021 09:21:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil [MAFIA] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Okręt wojenny 5.000 Pancernik 5.000 Mały transporter 20.000 _________________________________________ Obrońca Republika [knury] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 15.000 Lekkie działo laserowe 25.000 Ciężkie działo laserowe 5.000 Działo Gaussa 1.500 Działo jonowe 3.500 …

  • RW to jednak nie to samo co kopalnie niezaleznie od konfiguracji uni

  • Cytat od Muniekk: „Ty widzisz tylko kopalnie. nie moj level gracza. ” hahaha rzadko bo rzadko ale czasem potrafie atak skleic Starcia Libra

  • Cytat od kasai: „Z tego co mi się wydaje to fuzja która odbyła się jesienią odbyła się bez błędów. ” Niekoniecznie z tego co pamietam poprzednia fuzje. Okolo tygodnia chyba trzeba bylo czekac az naprawia wszystkie bledy. Nawet po idlakach ciezko bylo latac a co dopiero zwyczajny atak puscic.

  • Cytat od Muniekk: „graty starcia prosze jak to podczas wojny role potrafią sie odwrocic sateliciarz <-----> flociarz z duzymi st ” Przyszla kolej na Twojego oprawce ale nie ciesz sie zbyt dlugo, znajac Ciebie to za niedlugo znowu obejrzysz jego recki od srodka Graty strzalu

  • Przy kazdej fuzji nie moze sie obejsc bez komplikacji? Tylko w PL takie problemy wychodza czy w innych spolecznosciach sa podobne problemy? Cytat od AmstelL: „Jak @Starrk , czy @buleon chcą żeby im oddali, to ja też poproszę Ale nie żadne marne wydobycie, tylko równowartość zysku z top 1 ACS ” Dokladnie ja tez poprosze nie tylko wydobycie ale tez to, co teoretycznie bym mial mozliwosc wyfarmic z idlakow o wiekszych zyskach nie wspominajac, te z rw to se sam znajde jak mnie najdzie ochota

  • Dnia 04-03-2021 03:17:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil [MAFIA] ________________________________________________ Pancernik 12.028 Pathfinder 10.000 Okręt wojenny 14.657 Krążownik 100.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Senemedar [TEREFERE] ________________________________________________ Satelita słoneczny 2.500 Reaper 1.221 Wyrzutnia rakiet 663.358 Lekkie działo laserowe 361 Działo Gaussa 249 Wyrzutnia plazmy 897 Mała powłoka ochronn…

  • Cytat od Strzelec84: „Gracz SPR opuścił sojusz. 01.03.2021 14:12:04 Od: CHAOS_1 opuścił sojusz CHAOS_1. ” Oni maja liste wszystkich graczy CHAOSu. Whisky sama to pisala. Wiec pewnie nawet w gale nie patrza. Lataja na pewniaka bo kto im podskoczy...

  • @buleon ladnie i przejrzyscie wszystko rozpisales. Ale... no wlasnie, jest jakies ale Cmentarzysko powstalo po to, by zwolnic miejsce na serwerach i swobodnie, bez komplikacji (teoretycznie) przeprowadzic fuzje. Nieco lub znacznie po prostu zwolnic miejsce dla nowych kont. Wiec wybacz ale ja w pelni rozumiem stanowisko teamu/GF, ze nie bedzie zadnych rekompensat za to, ze ktos wrzuci urlop na konto by uciec z kontem na cmentarz i pozniej wrocic na dowolne uni jakie sie chce. Moim zdaniem, nie pl…

  • Cytat od buleon: „Ale jest pewna różnica pomiędzy "nie ma technicznych możliwości", a "nie bedziemy", "fuzja jest jaka jest", "nie ma tu innych rozwiązań systemowych" - ale przy choćby banach każda sytuacja jest przecież indywidualnie rozpatrywana, a nie systemowo, "nie można posiadać multikont na serwerze docelowym" - tu przypominam, że multikonta zostały zalegalizowane na serwerach Chaos, a multikonto samo w sobie (tzn. bez kontaktu flot i pushu) nie ma wpływu na rozgrywkę i raczej utrudnia ni…

  • @buleon ale tak smiechem zartem, to przeciez mozna sie bylo domyslic, ze jak ma sie konta na kilku uniwersach to predzej czy pozniej nadejdzie ten moment, ze fuzja polaczy pewne uni w jedno i trzeba bedzie znalezc kompromis pomiedzy kilkoma zalozonymi przez siebie kontami. Napisales sam, ze fuzja uniwersow nie jest Ci obca wiec mogles przewidziec, ze cos Ci bedzie kolidowalo i zaniechac gry na kilku uni jednoczesnie. Zdecydowac sie na max 2-3 uni o roznych/skrajnych parametrach dla przykladu i n…

  • Cytat od ShaDowBurn: „Jak wygląda proces przenoszenie podczas gdy wysłałem flotę na długiego fs'a ? ” Wszystkie ruchy flot beda wstrzymane a konto bedzie na urlopie

  • Cytat od Strzelec84: „litka nie trzeba motywować ” Od grudnia ten dzial byl jakby zapomniany...

  • koniec forum

    I am back - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Apofis: „A raporty wstawiam pod swoim nikiem. A tu tylko dyskutuje. ” Czyli masz dwa konta, jedno do wstawiania rw a drugie do dyskusji?

  • koniec forum

    I am back - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Qnick: „ak samo jak Ty nie chwalisz się nickiem tak są tacy, którzy nie chwalą się ST. Jeśli uważasz ze akcja lewa, pisz ticketa ” Może jestem naiwny ale nie wierze, że ktoś się nie pochwalił a to była duża flota, więc raczej ktoś z czołówki to rozbił. A czołówka zawsze wstawia. ” Normalny gracz, ktory chwali sie jakimikolwiek umiejetnosciami czy osiagneciami, nie robi z siebie bezimiennego bohatera ( tak jak Ty to robisz ) tylko z duma pisze za kogo sie podaje.

  • Cytat od CzarnyPan: „nie da się, jak nie masz dominującej pozycji to na uni 5x jesteś zepchnięty do grania urlopem, ja na 4x musiałem grać urlopem, albo nastawiać sobie budzik co 2 godziny Ale tak naprawdę to wszyscy z tej grupy będą na przegranej pozycji. Bo z kim połączą przy następnej? Myślę że trafimy na quantum z virgo, no chyba że pasiphae z quasarem i coś tam jeszcze nam dołączą ” Skoro tak uwazasz to wejdz sobie w link, wpisz moj nick (Kamil) i sprawdz, o ile punktow konto rozwinalem od …

  • Cytat od Skiperrson: „Na starcie jesteśmy na przegranej pozycji. ” Czcze gadanie. Kto powiedzial, ze na starcie jestescie na przegranej pozycji? Czy nie da sie rozwinac konta, beda zwierzyna wsrod lowcow?

  • Cytat od guff: „3 go o 10 tej pojawią się na hima pierwsi goście, bardzo się z tego cieszę, ale może jakiś nowy sąsiad będzie dla mnie niewygodny? Dlaczego w każdej fuzji uważa się, ze tylko migrujący może być poszkodowany? ” Tutaj to juz wchodza osobiste preferencje w grze. Wiadomo, wiele zmian bylo juz w grze. Osobiscie, gdybym mial sie przejmowac, ze bede mial wroga zbyt blisko to zwyczajnie uciekal bym jedynie z fs-ami gdzies dalej, niz od razu myslal nad przenosinami. Jak ktos gra w "ulu" t…

  • Cytat od Duch Puszczy: „Z takiego ze inne uni co do nas przyjda dostana Sztab i dopalki za free Nikt nie bedzie czekal na przeniesienie do konca fuzji wezmie bonusy TAK BONUSY w postaci sztabu i dopalek Uni himala jest specyficzna Mielismy eko x6 mimo prób nic nie wskuralismy Topka 10 uni exodus to 300 kk pkt U nas 100 kk Pisze w ogolnym zaokragleniu Terazpolicz srednio 30 kk sury z wydobycia przez 180 dni daje nam 5 400 000 000 sury w plecy dodaj do tego expy i podejrzewam ze nie spadlibysmy z …

  • Cytat od wampek: „Te darmowe przenosiny dla graczy uniwersów docelowych były właśnie zasługą "lamentu" na forum ” Wniosek jest wiec jeden, bardzo prosty. Co roku proszenie sie i pytania na forum o to kiedy fuzja a potem placzem i roszczeniami domaganie sie czegos, bo ktos dostal a ktos nie dostal. Przypomina to klotnie miedzy dziecmi o zabawki w piaskownicy.