Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 761.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tego Pana to od paru dni obserwowałem i jakoś nigdy sie zgrać nie potrafiliśmy, az tu dzisiaj przed samym wyjsciem patrze minutki na 4g, no to skan patrze flota stoi no to wyslalem i poszedłem w siną dal po godzinie wchodze patrze a tu siadło małe co nie co @Keisper sie zaopiekował złomem bo w pospiechu zapomniałem recków wysłać Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Belja…

  • Podoba mi sie ten obronca po prawej stronie To za ten moj bunkier Graty

  • Obrońca bardzo ładnie się przyczynia do moich "Hasztagów" Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #192 Dnia 21-02-2021 04:06:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 6.500 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Eos ____________________________________…

  • Cytat od smitty1: „Jakie skomplikowane wyliczenia matematyczne w nagłówku widzę No no Kicki widzę że jakiś profesor z Ciebie a nie złomiarz się zaczyna robić Ps. przyznaj się, odpaliłeś kalkulatora do tego nie :E ” Po piwie to człowiekowi sie załącza profesorowanie Z kalkulatorem to sie nie rozstaję

  • Wreszcie udało sie zebrać w sobie i zapolować na obrońcę. Liczenie zawróconej stacji to zawsze przyjemność ze złomowania Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #200-9=191 Dnia 20-02-2021 18:31:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 6.500 Sonda szpiegowska 1 ____________…

  • Starcie dziwne bo raz że daaaaaaawno nie miałem starcia w obronie a dwa to nie rozumiem tego co zrobił atakujący Wstaje sobie spokojnie rano patrze na og a tam wykrzyknik i dwie minuty do wlotu. Leciały bombowce to mówie że mam szanse kontrować bo na obrone juz za późno, wiec szybko do kompa i liczenie. Atakier wpadł mi w planete, patrze a tam jakies duze PZ, mówię sobie kurde co ja tam zostawiłem na tej planecie. Wchodzę w RW i tutaj moje zdziwienie było ogromne jak zobaczyłem nick atakiera na …

  • Powiedzieć beka to nie powiedzieć nic xD Chyba muszę napisać do @Wojciks że nam sie etat w sojuszu zwolnił xD Gratulacje dla obrońcy za waleczną postawę i utarcie nosa bo ostatnio nuda i nikt sie nie stawia @Beljal lamko SZO bo masz co odbudowywać i xD xD xD xD Beka z typa xD

  • Cytat od farmer88: „Dobra. Coś tam się udało. Koszt paliwa się zwrócił. Niestety małe przekłamanie w zebranych ale z braku kompletu api wrzucam tak. Złomu 150kk ktoś podebrał Dnia 26-01-2021 21:07:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WandaL [BOSS] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 3.123.421 Ciężki myśliwiec 32.021 Krążownik 329.477 Okręt wojenny 124.614 Pancernik 185.297 Bombowiec 8.800 Niszczyciel 5.706 Reaper 4.012 Pathfinder 30.0…

  • Stare dobre farmy nigdy nie zawodzą Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #189 Dnia 18-02-2021 20:29:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 300.000 Reaper 37.494 _________________________________________ Obrońca savenaago ________________________________________________ Duży…

  • Bez historii Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #188 Dnia 17-02-2021 08:15:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 66.773 _________________________________________ Obrońca bluemann ________________________________________________ Mały transporter 7.508 Duży transporter 1.4…

  • FS na atakuj Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #187 Dnia 16-02-2021 23:36:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 67.000 _________________________________________ Obrońca Piter40 ________________________________________________ Duży transporter 663 Ciężki myśliwiec 7 Krąż…

  • Znaj moją łaskę. Pomimo tych zniewag z Twojej strony w postaci niewpisywania się ja będę tą stroną która wyciągnie rękę pierwsza i sie wpisze Lama, słabo, popraw się. Pozdro i poćwicz

  • Cytat od Stachu: „wy na zmianę tymi gesiami latacie?? Graty ” raj ja sobie latam a pozniej pożyczam Belkowi i on sobie lata Graty

  • Jak tak dalej obronca bedzie te GS'y spawał to walne na nim #200 Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #186 Dnia 16-02-2021 09:21:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 367.766 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Eos _________________________________…

  • no i znow, zastanawiam się po co oni floty stawiaja graty

  • kurdee, dostawce dexu mi złomujesz Graty

  • nie ladnie tak dobijać leżącego Graty

  • kolejny sie puszuje Graty

  • No powim Ci że chyba idzie zgloszenie o multi i pusz graty

  • Dziś już bez strat Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #185 Dnia 12-02-2021 08:44:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 6.000 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Eos ________________________________________________ Duży transporter 271 Lekki…