Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 314.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    @Piciu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Bo się niektórzy puszowali jak świnie

  • TL:DR trzeba wydać dużo antymaterii Podziwiam nakład pracy włożony w to opracowanie

  • Nikogo nie obchodzi zdanie graczy

  • wyslanie expow to 3 minuty na falę. Dziennie okolo pol godziny (7 fal). Farmienie idlakow to okolo 20 minut na falę (ze skanowaniem). Dziennie 140 minut (7 fal), czyli blisko 2,5 godziny. Roznica 2 godzin jest w pewnym momencie zycia istotna.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    @Piciu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Rewolucyjna zmiana! Następnym razem uprzedzajcie, że będzie takie szaleństwo bo myślałem, że zalogowałem się do innej gry! No, myślę że teraz czekają nas liczne powroty do gry. Niech no tylko ludzie się dowiedzą co tu się wydarzyło

  • Pole zniszczeń > 40 %

    @Piciu - - DiD U68

    Post

    Było głosowanie, dostaliście baty. W następnym też dostaniecie, nawet jak z urlopu poschodzą wszystkie konta. Dlaczego? Wyjaśnił to zefir. Ja tylko dodam, że waszą percepcję wyniku zaburza fakt, że większość graczy nie zagląda na forum. Więc to, że w forumowej "dyskusji" jest większość lub blisko połowa za zmianą nie stanowi odzwierciedlenia rzeczywistych oczekiwań wszystkich graczy na uniwersum. Z tego samego względu pomysł sondy na forum jest idiotyczny. Jak ktoś chce polatać na 80% to jest sp…

  • Pole zniszczeń > 40 %

    @Piciu - - DiD U68

    Post

    Czyli co? Dwie osoby założą sobie temat na forum, na które mało kto zaglada i leci ankieta w grze? Powaznie? Zdanie graczy jest az tak wazne? Szkoda, ze przy 7.0. nikt o nic nie pytał. Chcecie pz 80% to macie ok, a jak to wpłynie na grę to się zaś zobaczy lub sie nie zobaczy, who cares.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    @Piciu - - DiD U68

    Post

    Cytat od Selene: „Nic się nie zmieni bez wprowadzenia limitu pz z piratów i obcych, natomiast pomoże graczom którzy wola jednak tradycyjne ataki i są aktywni, choćby w niewielkim stopniu wyrównać różnice punktowe a jak widać przepaść robi się coraz większa. Na wielu uni jest 70% z pz i ja osobiście obstawiam za takim. Taka zmiana wiązać się też może ze wzmożonymi atakami na nocne produkcje statków odkrywców, no ale trudno, trzeba będzie robić po prostu innym to samo i będzie sprawiedliwie :P. ” …

  • Pole zniszczeń > 40 %

    @Piciu - - DiD U68

    Post

    Grę zabijają ekspedycje a nie pz 40%. Na uniwersach z wyższym pz jest jeszcze większą plaza niz na u68. Paradoksalnie "spokojny" rytm gry na u68 pozwala utrzymać liczbę graczy na stabilnym, relatywnie wysokim poziomie. Podniesienie poziomu pz nie spowoduje, ze floty przestana latac na 16. Po prostu sie podzielą, część bedzie farmic piratów, druga część graczy. Dziura pomiędzy aktywną topką a resztą zrobi się jeszcze większą. No ale zobaczymy jak wypadnie ankieta.

  • Bo testy ograniczają się do sprawdzenia czy nowe funkcje nie utrudniają zakupu antymaterii. Resztę zgłoszą gracze.

  • Rework klas

    @Piciu - - Gra

    Post

    Ok, dla aktywnych

  • Rework klas

    @Piciu - - Gra

    Post

    Zgadzam się ze wszystkim poza jednym: Odkrywca jest najlepszą klasą do gry na każdym etapie, a nie tylko na początku.

  • To ja poproszę ten topowy model biznesowy

  • Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że DT robią taką różnice. Dzisiaj dołożyłem i jest elegancko. Także dla mnie dobrze, że wyniknęła ta dyskusja. Na papierze jednak pancerniki są OP. Szybkie, mało palą, najmniejsze straty, szybka odbudowa. Minusem chyba jest tylko konieczność korzystania z handlarza, żeby mieć odpowiednio dużo deu. Innych minusów nie widzę, ale teoretyzuje bo dopiero zamierzam spawać pc pod ekspedycje. Zgadza się? Btw. żenującym aspektem 7.0 i latania na piratów jest to, że ktoś g…

  • Zmiana spalania

    @Piciu - - DiD Taurus

    Post

    Trzeba anulować bo przegramy

  • Wadą DT jest czas lotu. Może na speeduni tak tego nie czuć, ale na x1 owszem. W skali całego dnia to jedna fala mniej.

  • Statystyki farmingu

    @Piciu - - Gra

    Post

    topraider.eu prnt.sc/tum9ag prnt.sc/tum9mi prnt.sc/tumak6 prnt.sc/tumavv I tym podobne ciekawostki.

  • Zwieracz to adekwatna nazwa dla tej klasy

  • Skracaj budowę

  • Nie, zero anty. Najpierw budował się lab, potem wrzuciłem badanie. Wszystko odbyło się na tej samej planecie.