Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 478.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie takie do końca zmarnowane. Kilka lat jednak dobrej zabawy było Ja się cieszę, że nie byłem po prawej stronie całą flotę, byłem kilka razy w TOP10 na kilku uni, zrobiłem ST na ponad 100k %. Teraz pozostaje rozbić resztę floty i oddać konto Pozdrawiam Wisior

  • błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    @aduch bo jak odpisują to wszystko co jest Mi odpisali lekko licząc z 4 mld deuteru więcej niż powinni. Metalu i kryształu nie liczę bo to może w sumie było koło miliarda. Także wierzę w wersję, że nie mają pojęcia co się dzieje na koncie Pozdrawiam Wisior

  • Wiecie co jest w tym wszystkim najpiękniejsze ? Wkrótce minie tydzień od wprowadzenia nowej zbugowanej wersji, a od NIKOGO Z TEAMU nie dostaliśmy nawet odpowiedzi czy tak ma być, czy to faktycznie błąd. Czy my to źle robimy. Nic. Ciepła struga moczu @Art to chyba jeszcze u dentysty siedzi, ale co z pozostałymi ? Pozdrawiam Wisior

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Cytat od Virtual_ManPL: „ Cytat od Ten Keyra: „Wstawiam cytat za kolegę, bo coś mu muli forum:Cytat od Wisior: „Czemu dałeś aktywistę dla gracza FILU ? Najwięcej RW zrobił Gruby, FILU nie dostał bo miał za niską średnią. Z tego co wiem to nagrodę odebrał Mallory i to mu ją powinieneś zapisać, tak samo jak nagrodę złomiarza (wygrał w dwóch kategoriach). Pozdrawiam Wisior ” ” Bazuję na tematach Podsumowanie Seek & Destroy Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019] oraz Podsumowanie Seek & Destr…

  • błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Brawo, zgłaszać tych oszustów z PN !! Jak Oni w ogóle mają czelność korzystać z rynku, skoro wiedzą że od 13 grudnia występuje tam błąd (co 2 tygodnie inny, ale wciąż występuje ). Bana dla każdego kto kiedykolwiek skorzystał z rynku Pozdrawiam Wisior

  • błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Niestety team, QA, GO, SGO, GA i CBA nie jest w stanie powtórzy błędu. Widocznie tak ma być. Wcześniej mnożyliście, teraz trzeba odebrać Wam złodziejom Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam Wisior

  • Rynek działa super Jak ktoś ma kilka puszkont to będzie kupował floty za bezcen Polecam !! Pozdrawiam Wisior

  • Pisz ticketa za 2 tygodnie zobaczą i już za miesiąc będziesz bez urlopy Pozdrawiam Zwisior

  • Brak banów za lewe surowce z rynku

    Wisior - - DiD U68

    Post

    A jak myślisz Wrum - czemu oddałem konto ? Wyścig na 16 pozycję mnie nie interesuje, a lewych surowców nigdy nie znajdą Uczciwi gracze będą marginalizowani, a pusz będzie się rozwijał Pozdrawiam Wisior

  • PRZEPROSINY FILU

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Co więcej to Filu dzwonił do Grubego a nie na odwrót Więc niech se udostępnia Zresztą każdy kto chce rozmowę to zapraszam na PW do mnie lub zyguni lub każdego innego zainteresowanego Na pewno się podzielimy Pozdrawiam Wisior PS. Jakby tutaj usuwali to na pewno na nieoficjalnym discordzie można się skontaktować :D

  • PRZEPROSINY FILU

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Ogólnie to jestem zdania, że z debilami się nie dyskutuje, tylko się ich ignoruje Z drugiej strony widać u FILA delikatne zaburzenie psychologiczne, które może być niebezpieczne. Za cyber-stalking można iść w pasiaki - jak przegnie to bym nie ignorował takiego zachowania bo nie wiadomo na czym się skończy. I tak - tutaj piszę całkiem serio i całkiem poważnie. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy rodziny, dzieci. Jakby do mnie pisał to co do Was pisał na pewno bym zgłosił. Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Art: „Cały czas zastanawiamy się jak podejść do tematu spamu. ” Jak to się zastanawiasz ? Albo mamy reguły albo nie mamy reguł ? Dzisiaj się zastanawiasz czy coś jest spamem czy nie jest, jutro będziemy dyskutować czy można używać bota bo wszyscy korzystają. Za legalny rynek dostali bana wybrani, Ci którzy o tym pisali, cała reszta siedziała cicho i ma pochowane surowce na różnych kontach i spokojnie sobie odbiera po trochę. W przypadku rakietowania sprawa jest prosta. Jak puszczasz cał…

  • Miesięcznica klonowania co dalej

    Wisior - - DiD Wezn

    Post

    Będziemy świętować jak miesięcznice Smoleńskie ? Może jakieś comiesięczne pikiety w Karlsruhe? Pozdrawiam Wisior

  • Słyszałem, że kiedyś był taki błąd co robił aktywki na moonach (bo chyba nie bot), to może tutaj też był błąd - chciał posłać 1 atak 100 RMP a posłał 100 ataków po 1 RMP (bo chyba nie bot - przecież MISIE są krystaliczni) Pozdrawiam Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „(...) Gameforge ani Ogame nie są instytucjami charytatywnymi, tylko firma chce zarabiać na swojej grze. Utrzymanie serwerów i ekipy IT kosztuje, a do tego jeszcze chcą mieć jakieś zyski na czysto. (...) ” A ponieważ tak mało anty kupujecie, a w dodatko połowę na wakacjach w Turcji to macie taką zbugowaną wersję 7.1 na jaką zasłużyliście Wystarczyło więcej anty kupować to zatrudniono by jakiś specjalistów z IT, a nie stażystów z UP Pozdrawiam Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Cytat od @Piciu: „Tęsknie za świętami. Choinka, prezenty, całe GF na urlopie. ” A po powrocie z urlopu zbanowali każdego, kto wykorzystywał bugi ” Nie zbanowali nawet 10% Pozdrawiam Wisior

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    @FILU gdzie się schowałeś? pewnie fsy wysyłasz Pozdrawiam Wisior PS. @T-bag tak buduje eko, ma gorsze od mojego Jak dostanie złoma to konto nawet na moonowke będzie słabe

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Jak łyknie CSD i wszystkie pozostałe floty MISI to dalej będzie takim samym zagrożeniem jak Makłowicz Tyle, że trudniej go będzie złomować No i tak jak @Wojownik Kajaczenko FSy mogą być trochę za drogie Pozdrawiam Wisior

  • Rynek - dyskusje

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Całkowicie pomijamy jest fakt, że na uniwersach wciąż są miliardy pomnożonego surowca. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Znam przypadek mnożenia przez dwóch graczy, gdzie jeden dostał bana a drugi nie. Mimo że obydwoje zarobili miliardy. Team wciąż (!!!!!!!) nie ma narzędzi jak szukać lewych surowców. Gdyby miał to uniwersa by wyglądały inaczej. Tymczasem jedne z rzekomo urlopowanych SGO obrabia tickety na odwal się. Gracz zgłosił że kontrahentowi pomnozylo surowców to nakazał mu zwrot bonusu na …

  • Błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Tym bardziej że nie ma info w grze Będą się bany sypały? Pozdrawiam Wisior