Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dzisiaj tylko to Dnia 07-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Popuri [SET] ________________________________________________ Mały transporter 11.947 Duży transporter 3.655 Lekki myśliwiec 2.914 Ciężki myśliwiec 1.379 Krążownik 2.135 Okręt wojenny 960 Recykler 1.263 Sonda szpiegowska 599 Bombowiec 25 Pancernik 8 Pathfinder 9.528 __________…

  • [ciach] Edit: skanowałem sobie układy i falowałęm wszystko jak leci jego flota ukazała mi sie około 10 minut przed wlotem potem dopilnowałem jego dolotu i kontra miałem obawy że był troszeczkę mądrzejszy i puścił na 90 % ale jednak no posłałem pare fal recków na różne warianty to tyle oczywiście oskarżenia że nie zebrał biedny złomu ani nic oczywiście to programy i inne internety za mnie to zrobiły szkoda słow FARMY zrozumcie skila nie kupicie nie wygracie na loteri czy ogólnie poświęconego czas…

  • [ciach] Dnia 05-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 90.169 _________________________________________ Obrońca Yuri BOYKA [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 11.534 Duży transporter 12.485 Lekki myśliwiec 58.937 Ciężki myśliwiec 5.171 Krążownik 10.425 Okręt wojenny 6.194 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 12.200 Sonda szpiegowska 2.882 Bombowiec 719 Niszczy…

  • no nic trzeba zacząć karać Forumowych szczekaczy ... tak jak myślałem nie toć że bez mózgi to jeszcze zero skilla tak mi tu szczekacie jakiego ja złoma nie wyrwe a jak przychodzi wam bronić sojusznika to nikt się nie pojawił .. wielki kozaki podziękujcie też waszemu sojusznikowi wczoraj miał próbę ściągnięcia kulki ale co tam nic mu to nie przeszkadzało zrobił noc póżniej z tego samego moona fsa ogólnie nic do ciebie kolego nie mam chodzi tylko o twoich sojuszników a skoro narazie nie mam jak si…

  • szkoda ale wiedziałem że to nadejdzie tyle razy na minutach cie widziałem .... no nic powodzenia ! graty starcia

  • Cytat od Tyski: „Graty coś konkretniejszego już a nie jakieś marne % Top na zabawki i kolejnych soczystych ” przypomnij tylko kilerowi by odesłał co do śrubki na planete GO Trener jeszcze raz graty starcia

  • kupie deu za cokolwiek Ergon

    Ergon - - Handel Quasar

    Post

    up

  • ładnie to siadło graty

  • Kontra chyba pierwsza na tym uni Graty

  • wczoraj kolega chyba ze złości aż pokasował planety . xD HAA TFFU ci w twarz nienawidzę oszustów ... Dnia 02-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 33.333 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca oddam chetnie ________________________________________________ Mały transporter 30.000 Lekki myśliwiec 114 Recykler 56 Pancernik 3.133 ______________________________________…

  • pociąg jedzie dalej Szo dla obrońcy zawsze pilnował dzisiaj siadło Dnia 02-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 85.545 _________________________________________ Obrońca Koyot [VLT] ________________________________________________ Mały transporter 9.100 Duży transporter 8.700 Lekki myśliwiec 19.000 Ciężki myśliwiec 1.857 Krążownik 1.806 Okręt wojenny 1.065 Recykler 1.500 Sonda szpiegowska 21.61…

  • Cytat od cac: „Chyba musieliście się nie lubić.. bo to konto parę dni temu składało do nas podanie pt. "Wkurzają mnie goście z Remondis, chętnie dołączę, żeby się nimi razem zająć". Trochę dziwne. Oczywiście odrzuciliśmy, bo popieramy dbanie o środowisko ” to by sie zgadzało bo pare dni temu obiecałem mu dojazd za to co on robił na początku uni i za to że teraz się spuszował ciesze sie że są jeszcze sojusze które chcą dbać o środowisko jedna z wiadomosci Ergon30.07.2020 16:44:50 za ten poczatek …

  • ogólnie z interem miałem rachunki do wyrównania ... na początku uni latał na mnie gdzie ja byłem bardzo słaby nie kupowałem anty itp itd ... dostał wtedy dzwona od GRUPY i uciekł okazja pojawiła się gdy wrócił ... moja złość się spotęgowała gdy zaczął wciągać do siebie konta Topwe konto AMADEUSZA potem konto oddam80 ... Dramat .. więc obserwacja loty w układ kolonia . przerzutki flot .. w miarę pilnował .. aż do dzisiaj tz dałem mu ponad 1 dzień odetchnąć i dzisiaj złapany na minutach :)) Do SOJ…

  • ja uważam że wprowadzenie przez gf klas nie jest przypadkowe ... po pierwsze .... oni to już jadą z nami jak z g....m 1. otwierają uni by zedrzeć więcej siana 2. zauważyliście że przy każdym otwarciu uni odrazu są promocje na dopalacze ? xD 3. przy otwarciu uni 2 dni po jest event księżycowy by PRO NAJLEPSZA topka mogła zrobić księżyce i mogła kliknąć tpeki na moonach xD IDE NA OKOŁO ALE MÓJ POST MA SWÓJ CEL CZYTAĆ DO KOŃCA 4.i teraz klasa Odkrywca bo to wszystko się łączy dali taką klase by w 2…

  • podstawka jak ja dawno nie widziałem takowej akcji .. ludzie już zapomnieli chyba jak używać floty ... Graty

  • ehh mamy kolejnego i nowego Puszownika na serwerze ... Pan oddam chetnie(inter888) wchłonął konto amadeusza ... DRAMAT mam nadzieje że i tym razem po licznych zgłoszeniach poleci ban za pusz z odsyłką ... Dnia 30-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 82.244 _________________________________________ Obrońca Szweju ________________________________________________ Mały transporter 9.764 Duży trans…

  • Cytat od Devuriel: „zysk fajny, wszystko fajnie tylko szkoda że przez Ciebie obrońca poszedł na wieczny urlop pewnie i już czeka na 31 lipca ” wiesz co wydaje mi się że nie ma całą flote expedycyjna odrobic strate to maks 2 dni

  • no nic ogólnie byłem gotowy na top 1 solo bo leciałem albo na 30k % lub 60 obrońca puszczał ekspy z lmami więc licząc pz wysłałem duzo więcej floty jak trzeba ... Szkoda że tylko 27k ... chciałem odrazu zabrać top 1 solo DJ-owi .... obrońcy szczere Szo pogratulował po bitwie i to się ceni pozdrawiam sojusz Dnia 28-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Bombowiec 3.484 Lekki myśliwiec 1.219.575 Krążownik 4…

  • Graty Starcia !

  • Kasacja czy sprzedajesz? (nie ma tu nci złośliwego) jestem ciekawy jak się zachowasz co jak co szkoda że odchodzisz z chęcią bym wyrównał z tobą rachunki ... a tak nie ma co .. Graty top 1 solo powodzenia w Realu