Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Było trochę nieproszonych aktywek po drodze ale doleciałeś do końca i sie opłaciło Zysk miodzio, aż mi gul skoczył jak zobaczyłem erwu Graty Lamo i kolejnych jeszcze zyskowniejszych życzę GTW !

  • No prosze jak nam Kreseczka skrzydeł dostała Gratulacje i oby więcej

  • zmiana parametrów na octans

    szturman - - DiD Octans

    Post

    Masz rację Orici, ale prędzej czy poźniej zdechłoby to i tak. Zamiast znowu kombinowac z piratami mogliby podnieść % z pzta np na 80% Na chwilę może by zaciekawiło graczy @Art może zrobić ankiete o zmianę % z pzta ??

  • zmiana parametrów na octans

    szturman - - DiD Octans

    Post

    Co do osłabnięcia uni to się zgodzę bo mało co się dzieje... co do kont to na każdym uni się kasują, na młodszych uni jest mniej kont niż u nas więc "gorzej mają" Co do piratów to jak najbardziej pasuje mi, ze to zmniejszyli bo teraz żeby być "wyżej" trzeba latać gdzieś indziej niż na ekspedycje

  • Pozdro dla GoT ! KUPIE DEUTER ZA KRYSZTAŁ ! Dnia 21-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 222.222 _________________________________________ Obrońca Marshal Apus [Sopranos] ________________________________________________ Mały transporter 2.006 Duży transporter 19.600 Lekki myśliwiec 974 Ciężki myśliwiec 338 Krążownik 289 Okręt wojenny 158 Recykler 1.002 Sonda szpiegowska 3.853 Bombowiec 853 Niszc…

  • Graty i rośnij w siłę Super Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • Witam Podtankowane z rana Pozdro dla GoT, dla REX z quasar, dla asherla, radka, Ani, Asi, Filipa, Obiego, Gladka, Sorka z żonka Dnia 20-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca Losiooo [MASOWKA] ________________________________________________ Mały transporter 11.997 Duży transporter 15.138 Lekki myśliwiec 8.324 Ciężki myśliwiec 4.479 Krążown…

  • Graty Hasys raportów Małe, ale się miesci i nie rozbiłeś się o nic wiec jak najbadziej do wklejenia

  • Cytat od Master Chief: „Jak na cwaniaka zadajesz za dużo pytań. Niestety nie udzielę Ci na nie odpowiedzi. To mój brak szacunku do Cb. Cya. ” No i po co się tak Masterku spinasz Latasz bezsensownie po naszych sojusznikach to teraz możesz dorobić tym % do wojny a nie płakać Powodzenia obu stronom życzę i co ważne, wojenki w normalnej atmosferze a nie z płaczem

  • Graty Szkoda, ze Ty nie wleciałeś w niego jak planowałeś ale mimo to i tak jest plus Graty Lamko i rośnij w siłę Poszkodowanemu odbudowy cobyś mógł Ty do niego dolecieć

  • Mamy dzisiaj dobry dzień Gratulacje udanej akcji, jak wy razem to zawsze coś więcej niż BFS Bawcie się dalej bo umiecie to robić Przetapiajcie w stateczki i gonimy kolejnych GTW !!

  • Cytat od King Rodmos: „Gratuluję. Od jakiegoś czasu już nie chciało mi się w to grać. W życiu prywatnym mam coraz mniej czasu, a za kilka miesięcy będę miał jeszcze mniej. Gdyby nie pierwsza fala coronawirusa, nawet nie zakładałbym konta w tej grze, po około 10 latach przerwy. Mam nadzieję, że następnego konta nie będzie choćby namawiał mnie sam diabeł. Teleportowałem DT i pionki z innego moona, abyś sfarmił jak najmniej. Ale potem stwierdziłem, po kilku sekundach, że to dobry moment na skończen…

  • Witam. Kolejny raz coś innego niż Bfs ale zazdrośnicy i tak będą mówić, że GoTy nic nie robią Do obrońcy wrzuciłem lotke kilka tygodni temu, raz leciałem ale siedział, ogólnie idealnie ukrywał flotę... Dzisiaj zauważyłem akte na jednym z dwóch moonów w układzie, nie skanowałem, poczekałem na minuty, zrobiłem pzta i czekałem Pz znikł na 20% prędkości. Nie miałem pojęcia co tam wgl leciało bo nie miałem skana żadnego, nie wierzyłem, że sie uda więc dofarmy jak zwykle puszczone 2, kilka puszczonych…

  • Nie chcę robić dymu tutaj więc nie napiszę, ze zaczepka śmieszna, bo GoTy od poczatku uni robia więcej niż wszystkie sojusze w jakich byłeś ale ok, rozumiem, że nie zebrany cały pz boli A złom jest twój jak go zbierzesz więc nikt nic nie ukradł Jeśli uczciwe - szczere gratulacje akcji i przetapiaj zysk w satki i wry na planetach Nowemu właścicielowi graty też

  • Konkretny wlot ! Konkretny % Gratulacje za acsa, Spadło sporo zabawek. Grigor kolejnych i tylko większych życzę

  • Witam, Cel wyskanowałem wczoraj ale nie gasła akta, dzisiaj do kawy poskanowałem wczorajszcze cele i to msie pokazało bez zadnych aktywności Pozdro dla REX, GoT z octans i wszystkich znajomych Dnia 14-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Commander Portia ________________________________________________ Mały transporter …

  • Kolejny dzisiaj trafiony Pozdro dla Rexów szczególnie dla @Asalok Chciałeś kolejne to masz Dnia 13-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca reformatore ________________________________________________ Mały transporter 521 Duży transporter 35.173 Lekki myśliwiec 165 Ciężki myśliwiec 95 Krążownik 29 Okręt wojenny 783 Statek k…

  • Witam Znalazło się trochę czasu na zdjęcie urlopu Tego pana wyskanowałem na minutach, niestety nie doleciałem do drugiego moona bo obrońca zalogował... Pozdro dla sojuszu REX, GoT z octans i wszystkich znajomych Dnia 13-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Biesek [FOR FUN] ________________________________________________ Mały transporter 2…

  • Graty Piotr !! Ciśnij dalej [ciach] Czekam na kolejne linki Super Moderator Ruda:Szczekanie zostawmy zwierzętom

  • Dobrze byłoby podnieść próg ST bo co to za STARCIA TYTANÓW z deuterówek ?? Oczywiście graty tankowania