Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 175.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od buleon: „A jak mają ustalić? Mailować? Call-center założyć i dzwonić? PW w grze do każdego? ” Wedle ostatnich doniesień, redukcja idlaków i wiecznych urlopów ma sprowadzać się do stałych fuzji uniwersów (oraz najpewniej do subtelnych prekonwersji uni, które mają być łączone). Wiem, że o tym wiesz. Mogliby oszczędzić sobie kłopotu, idąc w ślad za wprowadzeniem klas, wprowadzając podzielny przez trzy (dla klas), logarytm pojawiania się nowych uni, zamiast pytać się nas co byśmy chcieli, a…

  • Nie jestem korwinistą, ale podzielam zdanie pana Janusza, że demokracja to bzdura, bo większość głosuje za jednostkę - delikatniej mówiąc. Tutaj dałbym prztyczka w nos GF za tego rodzaju podejście, bo zamiast samemu ustalić jakie są preferencje graczy i stworzyć radykalne środowiska dla graczy, wolą robić mix niczego. Na krocie oddanych głosów, rachunek prawdopodobieństwa, że ktoś w stu procentach parametrów będzie zachwycony, jest śladowy.

  • Czyli dokładnie tak, jak przedstawiono dominujące obecnie preferencje graczy, w niedawno opublikowanym Q&A GF. To jest dobra okazja, żeby keep pushing na szybsze tempo badań.

  • Słuszna sugestia. Choć nazwałbym to raczej etycznym błędem.

  • Też mnie to martwi. Co prawda ankieta poszła też na inne uni, ale jednak trochę przydługo ta cisza.

  • Widocznie jak dotąd, dla laserowej i grawitonów, nie było zgłoszenia w miarę sensownych pomysłów, które byłby grywalne i nie zaburzały balansu między różnorodnością typów uniwersów. Ja sam pracuję (dość leniwie, przyznam) nad szkicem ich, oraz paru innych rzeczy, ale na razie nie zgłaszam. A jeśli już, to na pewno nie na rodzimym forum.

  • Rozumiem. To jest jak z AGR. GF nie chce rozbudowywać skryptu. Właściwie to narzędzia graczy ułatwiają całą grę. Dzięki za link tera.

  • Jemu chodzi o wskaźnik proporcji, żeby nie trzeba było w tym cyferkowym bajzlu główkować opłacalności. Wystarzy dodać formułę dzielenia wartości łącznej przez ilość jednostek. Jestem za, bo pomysł bardzo praktyczny i nie przekombinowany.

  • By By Sid

    Bearded - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od DarthSId: „I tak mam teraz pełno wipów do skończenia...” Tak jest najlepiej. Ja też swoje bylecajstwa odstawiam w połowie, gdy średnio z natchnieniem. Zawsze można wrócić i poprawić - albo zacząć od nowa, już z weną. A najlepsze rzeczy powstają w trymiga. No i wipy mają swój urok. Tolkien, Witkiewicz... Pierwszy raz widzę Twoje dzieło. W luj mocne 10/10, moim okiem, i wcale nieskromnym zdaniem.

  • Pomysł jak najbardziej na tak. Od razu, gdy tylko zacząłem grać, uderzyła mnie ta nieścisłość w badaniach. Zastanawiam się czy ktoś wytknął prędzej ten nieścisły bajzel. Z grubsza przydałoby się zmienić nazwy istniejących badań - bo tak najprościej. Byłbym jeszcze bardziej na tak na tak, gdyby t. laserową, wraz z jonową, plazmową i - e-ekhM!!!1 - r. grawitonów, - przesunięto w podział badań bojowych, robiąc przy tym buff dla wszystkich elementów flot, które takie działa posiadają, no i oczywiści…

  • board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8719737#post8719737

  • Jeśli wziąć pod uwagę towarzyszące eksplozji zjawisko implozji, miałoby to nawet sens. Tutaj wiązka laserowa musiałaby posiadać drugą, okalającą ją wiązkę grawitonową, która zamykałaby ten proces. Terraformery musiałyby posiadać takie wyrzutnie, a na orbicie - dajmy na to, - musiałyby istnieć widełkowane względem ich poziomów wartości surowca - na wzór tworzenia moonów. Równie dobrze GS-y mogłyby posiadać takie działa, które implodowałyby złom po starciach, co w skutku oszczędziłoby fatygę recka…

  • Zgadzam się z litkiem. Intencje dobre i rozumiem, ale to brzmi jakby Gandalf zamiast Glamdringa miał dzierżyć miecz laserowy. IMO uwaga s. deuter bardziej w punkt, chociaż ustawiłbym to w proporcji 9 zamiast 4 i 15 zamiast 5.

  • Reklama

    Bearded - - Błędy w grze

    Post

    GF JEST WŁAŚCICIELEM STRONY. MOŻE ROBIĆ CO CHCE. Nie bronię GF. Skupiam się raczej na tym, czemu tak trudno graczowi wziąć poprawkę na to, żeby przez krótki okres czasu poczekać te pięć sekund i kliknąć krzyżyk. Sam nie wiem co bardziej mnie zadziwia, - bezmiar lenistwa, czy ta narastająca roszcziowość. Tu akurat pretensje do GF są na spółkę żenujące i zabawne. Ciekawe jak w innych krajach ma się sprawa. Czy to zachodnie bezstresowe wychowanie wpływa na płacze na forum. Mam nadzieję, że wyczerpa…

  • Reklama

    Bearded - - Błędy w grze

    Post

    Równie dobrze mogę wyjść z domu z megafonem i wyrazić swoje niezadowolenie wszędobylskimi gazetkami z Lidla, Kerfura i Kauflandu, ogłoszeniami o korkach z angielskiego na przystankach, czy ...kurde, Ty tak jednak serio Dobra, jeszcze raz. Gdzie jest ten pomysł? A nie. Dobra, widzę. Usunąć. Popieram.

  • Reklama

    Bearded - - Błędy w grze

    Post

    Ok Brzydal, a tera dawaj swój pomysł.

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Bearded - - DiD U68

    Post

    Cytat od Koloc: „Ale to nie to samo zbudować a kupić...mogę sprzedać wszystko co mam a kupić jeden rodzaj statku i zrobić rekord ” No ja nie wiem... Chyba że... Cytat od ^BrzydaI^: „zrobisz wałek ” ...mając Tk na 0. poziomie. Ale wątpię.

  • Cytat od pit: „Przyspieszenie flot??? I co to pomoże? Chyba tylko tyle że polowa lub wiecej uni przestanie grać ” Dej panie spokój. Toż to był nieśmieszny offtop Nic tylko czekać na wyniki.

  • Ja sobie tylko napomknąłem o tej sieci. Bynajmniej nadgorliwie, aczkolwiek słusznie wyjaśniłeś wszelkie przeciw. Szapo ba za przytomną znajomość mechaniki gry.Cytat od zefir: „Wszystkie te zabiegi to jednak tylko odsuwanie czasu wystąpienia problemu na później, a nie realna walka z nim. Pytanie, czy GF ma w ogóle pomysł na jego rozwiązanie, bo jak na razie tego nie widać... ” Czasem myślę sobie, że na badania powinien być element, który działa jak nanity. Jeśli komuś mocno by zależało na ich dia…

  • Chętnie bym się pośmiał jak rok temu, kiedy to niby w potylicy miał pretensje o brak zaangażowania w sprawę topienia multi, aż nagle oddzielił ziarna od plew. To właśnie ci co cicho wtedy siedzieli, nauczyli się, że nie opłaca się marnować czasu na rozwój konta, żeby potem w tak głupi sposób wpaść. Co prawda na pewno nie wszyscy, ale większość zapamiętała sobie, że nie tylko team patrzy na ręce nicponiom. Fakt że Art zachowuje obiektywne oko znaczy wg mnie to, że woli dogłębnie przyjrzeć się tem…