Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 232.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Neferet: „chętnie przygarnęłabym na avatar potem ” Kompo na 100% będzie centralne wiec może będzie pasować pod avatar i tak nie mam nic przeciwko lol PS:Nie wykonuję avatarów itp tylko przyjmuję wyzwanie Bo od dawna nikt nic w tym temacie nie ruszył hehe

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Neferet: „W twoim stylu, ale właśnie takie czachy : data-verified= "> ” Mogę zrobić czachę w tematyce muerta ale będzie to połączenie trochę człowieka i trochę szkieletu i powinno styknąć lecz dopiero za jakiś miesiąc będę miał wolny termin na takie zabawy teraz mam kilka bitew. Po prostu zrobię to bardziej przyziemne (ludzkie) niż się bawić w vexel. Bo jak się bawić to, po bandzie jechać

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Jeśli interesuje cię same "tematyka muerta" to zupełnie nie ma problemu - zwyczajnie oplotę to w glowing i powinno pójść

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Neferet: „Cytat od DarthSId: „X_rod.png wcześniej już była ale w końcu ją wykończyłem ” Patrząc na tą pracę pomyślałam sobie 'ciekawe jakby mu wyszła muerta?'mam na myśli dokładnie coś w tym klimacie: (Ukryta treść) Podjąłbyś się takiego wyzwania? ” Rozchodzi się ci o tematykę czy dokładnie ten sam styl pracy ? Bo jeśli styl(wykonanie pracy) to to jest zbyt łatwe

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    fox-style.png coś na rozerwanie, przełamanie centralnego kompo

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    X_rod.png wcześniej już była ale w końcu ją wykończyłem

  • stresS - galeria

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Travel bardzo zgrabny pomysł sam bym nie pogardził gdybym szukał loga ! Spróbuj cieplejszych kolorów.

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od nowynick: „Jakiś czas tu nie zaglądałem a tu proszę, coś nowego się pojawiło. Jak zwykle imponujące prace, jestem pod wielkim wrażeniem, tak jak myślę wiele innych osób, które nie zawsze Ci to napiszą. Naprawdę super prace! ” Już tyle osób pisało że prace są świetne że te osoby które nie chcą komentować ze względu na to że się powtarzają lub coś w tym stylu nie robi to znaczenia zawsze mogą dać lajk i wiem że nie jest inaczej Jestem / byłem już na tylu forach, że tych komentarzy przez t…

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Mr.Riddler: „Ja często używałem odwzorowania gradientu, czasami mozna fajny efekt kolorystyczny uzyskac jeśli się dobrze go użyję. Praca z 2019 roku robi niesamowite wrażenie - świetna!! ” Niektóre filtry były bardzo spoko, ale to w zależności w jakim stylu prace się wykonuje pamiętam ... zawsze chłopaki w collage dużo się tym bawili ale ciężko jest zrobić tym prace, która dały by ci efekt 10/10 w porównaniu co do klasycznych tagów DP ,czy glowingu. Mam nadzieję że do 2020 poziom prace …

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Ja w 2017 jeszcze używałem gimpa i poziomem wcale prace nie są gorsze od te z PS-sa więc to tylko kwestia użytkownika Gdy kiedyś inny członkowie z drużyny pytali mnie czego używam to aż im się wierzyć nie chciało w to haha. Tylko idiota napisze że do sygnatur tylko dobry jest PS - a ja ci napiszę że Photoshop 6 jest za trudny dla początkujących... gimp mi oferował dużo prostszy interfejs niż PS i nie tak wiele narzędzi jak i ogromnej gamy filtrów, które wale do niczego się nie przydawały(jak dla…

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Yes boi I'm till alive ddcw6rf-3151799d-c5bb-47fe-8afa-7622e5d5b5a8.png 333.png

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Siema lol znów Dzisiejsza próba kolorów - takiego dawnego stylu stare dobre czasy - sensu w tym nie ma jedynie tematyka mi się narzuciła "when light go on" When_lights_go_on.png

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Guderian: „O stary, z nudów wszedłem sobie w dział doglądając ostatnie farmingi nie spodziewając się niczego specjalnego... Niesamowity progres, aż się chce zacząć uczyć fotoszopki, ogromny szacunek. ” Teraz na naukę taggingu nie ma co liczyć Jestem ostatni i jedyny ,który jeszcze coś wykonuje na odpowiednim poziomie... co też skutkuje tym że ciężko jest się od kogoś uczyć skoro jestem jedyny chyba w polsce (takiego prawdziwego taggingu) hehe Jedynie co to możesz duży rozmiar próbować. …

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    jeszcze o niej zapomniałem haha gdzieś mam drugą,którą miałem pokazać dokończoną ale muszę poszukać na dysku ezz... Fadet.png

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Siema nie było czasu ostatnio za dużo więc dorzucam też koloryzację jednego z konceptów i jedną nową setilite.png AI.png

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Siema ! ostatnio zrobiłem trochę kompozycji adam-pawlowski-compositions.jpg

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od Hermes: „Masz do tego talent. Ja w 2D też swoje bazgram, ale wolę się nie chwalić. Rzeźbić wolę, bo też lekką ręką cuda mi wychodzą. Btw. Najbardziej z Twoich prac podobają mi się mistyczne, przestrzenne pejzaże. ” Polecam ci arstation początki są może ciężkie, ale cała magia w tym że ciągle odkrywasz nowe rzeczy i to głównie daje motywacje do jakiegoś większego działania w tym temacie.

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    dzięki ostatnio sporo treningu w kolorach Ogólnie co do konceptów to nie przykładajcie jakiejś wielkiej uwagi z reguły jest to do 10-15min pracy... są to zwykłe ćwiczenia.

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Hej! Dorzucam kilka pracek,które zostały niedawno zrealizowane.Pewnie też niedługo będzie jakaś nowa tapeta toeast.png ft.noah dd0koxk-8433b4ea-a9ac-4b08-bee5-ff813588e30b.png 66.png 432.PNG

  • By By Sid

    DarthSId - - Oceń mnie

    Post

    Siema ! dorzucam kilka konceptów (zwykle są to pierwsze myśli) Oraz dwie prace work in progress tak dla odmiany f1.png f2.png f3.png 332.png Bez-nazwy.png Kopia-Fadet.png