Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 102.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • za metal/kryształ

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    aktualne, duże ilości deuteru! zapraszam

  • za metal/kryształ

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    Witam, sprzedam dex po 3 ; 1,5 ; 1 kontakt; Enginner Kail

  • dzięki za pozdro, tutaj chyba agresor był zbyt pewny siebie że nie ma co szpiegować a jednak jak to Szaman napisał akuku może każdy zrobić w tej grze

  • dzięki za pozdrowienia i co tu życzyć, więcej takich mini dostaw pod dom

  • Shop

    Devuriel - - Gra

    Post

    nie wiem czy było to poruszane bo prawie nie zerkam na forum, ale pomyślałem żeby napisać bo rzeczywiście jest to uciążliwe, myślę że to nie jest jakieś ciężkie do stworzenia, na pewno by ułatwiło to graczowi, a GF na tym nic nie straci tylko zyska, bo powiem szczerze ja sam już się zmuszam do klikania po 75x na planetę i mi się dalej nie chce, a jak bym miał taką opcję to z góry bym zarzucił na rok i mam spokój w moim przypadku. gdzieś to można popchnąć dalej i poprosić o opinię kogoś wyżej? ko…

  • Shop

    Devuriel - - Gra

    Post

    Witam, piszę z zapytaniem czy nie dało by rady wprowadzić jakiegoś ułatwienia kupując dopalacze w shopie? Bo np. klikanie 25 razy na każda kopalnie co daje 75 dopalaczy na jedną planetę i mnożąc na 14 planet jest to strasznie uciążliwe. Ktoś powie, co z tego klikniesz tylko 1050 razy myszką i masz spokój na pół roku, ale jednak trochę czasu trzeba poświęcić na klikanie..

  • Zbiornik deuteru: 20 Magazyn metalu: 228 Zbiornik deuteru: 202 Silos rakietowy: 140 [*]Wyrzutnia rakiet: 700.000 [*]Lekkie działo laserowe: 350.000 [*]Działo Gaussa: 70.000 [*]Działo jonowe: 35.000 [*]Wyrzutnia plazmy: 17.500 [*]Mała powłoka ochronna: 14 [*]Duża powłoka ochronna: 14 [*]Przeciwrakieta: 1.400

  • widzę że ktoś tu 500kk deuteru dawał ciekawa wymiana, ja daję 2kkk deuteru jakieś ciekawe propozycję za to dostanę ;-)? Ence SzO

  • to teraz pytanie żeby łapać się do osób którzy mogą łamać regulamin, ile muszę zostawiać miesięcznie na anty?

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Devuriel - - DiD U68

    Post

    Kopalnia kryształu: 35 Elektrownia fuzyjna: 308 Dok kosmiczny: 112 Falanga czujników: 70 Mała powłoka ochronna: 14 Duża powłoka ochronna: 14 Devuriel [Pac-Man]

  • Cytat od f4ust: „No nie do końca dev. Rozumiem że chcesz zachować x1 - co jest dla mnie zrozumiałe i dla mnie też lepiej ale konta po UF będą płakały. Konta które powstały po UF, i zakupiły świątecznie AM, też pewnie chciałyby nieco zwiększyć przyrosty.. Ja założyłem konto z ciekawości, tuż po UF i wystarczy że zaglądnę raz na tydzień.. a ankiety nie miałem. ” no ale z drugiej strony mieli wybór serwera x7 a x1, z tego co się orientuje nikt nie był zmuszony iść na serwer x1 a mimo tego wybrali 1…

  • Cytat od Finito: „pytanie gdzie ta ANkieta ? ANKIETA trwa do końca roku a jak sie okazuje na dzień dzisiejszy na kontach które zalogowały sie w ostanim czasie takiej ankiety nie ma i żadnej informacji na końcie też nie ma więc drogi ART jak to wytłumaczysz?chciałem oddać głos ale jak sie okazuje nie mam takiej możliwości czyli standardowo uni NEKKAR ma zostać w szarej pupie? robicie wszystko aby to uni było mięsem armatnim? gdzie jest mozliwość oddania głosu w ankiecie KTÓREJ NIE MA na kontach k…

  • Gratulacje sojusznicy, ładny zysk oby więcej takich ładnych starć

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Devuriel - - DiD U68

    Post

    Technologia energetyczna: 18 Fabryka nanitów: 112 Devuriel [Pac-Man]

  • Gratuluje ST, ładny procent zysk itp. Ale co się stało że agresor już wisi na banie ?

  • Top 10 GÓRNIKÓW uni Deimos

    Devuriel - - DiD Deimos

    Post

    NOWY WPIS [*]DevurieI TRON - Ilość punktów: 84.060 (Miejsce 967z X) (31.01.2015) Plazma: 6 - Metal: 3734064,. (Kopalnia metalu 25 25 25 25 25 25) - Kryształ: 1214928,. (Kopalnia kryształu 20 20 20 20 20 20) - Deuter: 752472,. (Kopalnia deuteru 20 20 20 20 20 20) - Łącznie: 5701464,. Kod źródłowy (6 linii) Wygenerowane za pomocą Excela ciap: ciapka.cba.pl/ogame/Eko.xlsx

  • AntiGameReborn

    Devuran - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Francolino: „Cytat od Devuran: „Witam, mam takie pytanko - czy da się z AntiGame po lewej stronie usunąć ten panel boczny?” Options -> Main View -> Panel” Thanks man

  • AntiGameReborn

    Devuran - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Witam, mam takie pytanko - czy da się z AntiGame po lewej stronie usunąć ten panel boczny?

  • Cytat od kwachu007: „Patrzyłeś na ich wiek devuriel ? zobacz na uni o mniejszych prędkościach o tym samym wieku ? iii ? Unifusion to, unifusion tamto... kiedyś tego nie było i jakoś nikt nie płakał o róże konfiguracje.... Im więcej różnorodności tym więcej graczy.” tak ale możesz połączyć bynajmniej z 3 uniwersa w jedno bez żadnego płaczu bo są te same konfiguracje, a potem ankiety, każdy chce coś innego - temu się to nie podoba, a tamtemu tamto i tak w kółko. Róbta co chceta, i tak ogame upada …

  • Cytat od Fear: „statystyki jakiś uni sobie zobacz czy na x5 jest więcej osób czy na x1 ta dyskusja nie ma sensu” no masz rację, cieszy się popularnością jak żadne inne przykładowy Fornax - 626 osób których gra reszta to sztuczny tłum a tutaj do porównania masz Electre - 894 osoby grają aktualnie i jak wyżej reszta to dożywotni urlopowicze A potem właśnie są problemy przy UniFusion bo każde uni ma inną konfigurację- zamiast od początku dopasowywać coś co potem da się połączyć to są ankiety i płac…