Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 401-420 z 420.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Również uważam taki dodatek za bardzo dobry pomysł. Brawo. Rozszerzyć by to można jeszcze o innych graczy, nie tylko tych z sojuszu, których dodamy do listy "znajomych handlarzy".

  • Aktualizacja - 8.495.928 punktów chemikos [Fornax] punkty surowce stacja

  • Ja jestem w zasadzie zasadzie ekonomem, latam po idlerach i czasami coś małego się zezłomuje. I chyba jak większość tutaj uważam, że im większy % na pz-ta tym lepiej. Z gry znika mniej surowców, nie ważne u kogo lądują, ważne, że zostają w grze. Gram obecnie na Fornax i opcja zmniejszenia % wcale mnie nie cieszy, dlatego warto przed łączeniem zrobić jakąś ankietę dotyczącą tego parametru. No jak ktoś wcześniej napisał, że nie będzie trzeba nic zmieniać, hehe - chyba najbardziej przemawiający arg…

  • AntiGameReborn

    chemikos - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    W opcjach antigame wybierz: 'pokaż - poniżej ze szczegółami' Ewentualnie w 'ustawieniach' Ogame zmień 'Pokazuj eventy' na 'Pod treścią'

  • AntiGameReborn

    chemikos - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Witam Mam problem z aktualizacją "Bazy danych graczy" oraz "Bazy danych uniwersum". Kilka razy dziennie pokazuje mi się komunikat o aktualizacji, wszystko wygląda ok, ale aktualizacja nie następuje. W ustawieniach oba napisy są na żółto lub pomarańczowo i data ostatniej aktualizacji 10.10.2012 Jakieś pomysły dlaczego tak. Chrome, antigame 3.25.0 i tak od kilku wersji

  • AntiGameReborn

    chemikos - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A ja na jednym uni mam komandora i mi pokazuje czas, a na drugim gdzie nie mam, to nie pokazuje. Korzystam z Chrome.

  • Aktualizacja chemikos [Fornax] 4.967.051 punktów

  • Aktualizacja chemikos [Fornax] 3.741.117 punktów

  • @ Zeptos A tak właściwie to dlaczego nie ma uwzględnionych punktów badań na wykresie? Pisałeś coś chyba, że i jest mało i słabo widoczne będą (jeśli dobrze pamiętam), ale ja np. mam 2x więcej punktów badań niż punktów militarnych i sądzę, że nie tylko ja tak mam.

  • Aktualizacja chemikos [Fornax] 1.809.036 punktów Kod źródłowy (1 linia)

  • Tylko się nie śmiać ;), jeszcze nie mam bardzo mocno rozbudowanego konta - wstawiam, żeby więcej wpisów było Nowy wpis chemikos [Fornax] 1.399.505 punktów Kod źródłowy (1 linia)

  • Gratulacje Obrońcom, bardzo ładne starcie. Szkoda, że nie pokazaliście jak to wygląda po zbiórce złomu, bo chyba jumek nie zebrał wszystkiego. Spontaniczna obrona - czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Zastanawia mnie tylko ten % z flot obrońców, bo nie ma szans, że to z samych recków. Policzyłem sobie straty u jumka i te recki i złom się zgadza itd. Pewnie konwerter coś schrzanił. Cytat: „Szansa na powstanie księżyca wynosi 173399,95% Z czego 103781,01% z floty agresora, a 69618,94% z floty ob…

  • Nie mam w zwyczaju się wpisywać w ST, ale przy takim starciu wypada. Gratuluję mega %% i mega zysku. Jak już ktoś wcześniej napisał, ciężko takie starcie w ACSie zrobić, a Tobie samemu się udało. A Obrońcy Wielkie SzO jeśli będzie. Widać ma zdrowe podejście do gry i za to Jemu gratulacje się należą. pozdrawiam chemikos

  • Witam Ja miałbym zastrzeżenie do sposobu liczenia przyrostu procentowego gracza. Teraz to wygląda tak: przyrost = ((punkty_A - punkty_B)/punkty_A)*100% punkty_A - aktualny stan punktów punkty_B - stan punktów sprzed tygodnia (miesiąca) Uważam, że wzór powinien być taki: przyrost = ((punkty_A - punkty_B)/punkty_B)*100% W ten sposób mierzymy przyrost w stosunku do punktów, które mieliśmy, a nie do punktów, które mamy. A teraz mały przykład. punkty_A = 400000 punkty_B = 1000000 czyli spadek Licząc …

  • Takie porównanie i tak ma miejsce, w tej tabelce: tabelka.png "Pozycja w kraju" dotyczy albo tylko graczy z uni normalnych albo tylko z uni specjalnych, nie ma tylko rankingu wszystkich graczy z uni specjalnych, a taką tabelę mam na myśli. Poczekam na odpowiedź autora, zobaczymy co powie.

  • Miałbym pytanie/propozycję dla autora Czy możliwe (znaczy na pewno jest możliwe, ale czy jest w planach) jest zrobienie osobnego rankingu graczy z uni specjalnych, wrzucić wszystkich do jednej tabeli? Patrząc na szczegóły gracza grającego na uni specjalnym jest podany Jego top w kraju, ale nie ma tabeli dla tych graczy (chyba, że jest a ja nie znalazłem). Wiem, że te uni się różnią od siebie, ale da to również jakiś obraz, a pracy to nie będzie dużo pozdrawiam chemikos

  • Super robota z tymi statystykami, robi wielkie wrażenie. Ale mam pytanko. Czy zrobienie takiej statystki dla graczy o największych spadkach, to by dużo czasu Ci zajęło? Sądzę, że takie zestawienie też mogłoby zaciekawić (jeśli już ktoś pytał, to sorki).

  • widzę, że macie tu mały spór o 'szybkostrzelność' ja, jako osoba obiektywnie na to patrząca uważam, że definicję szybkostrzelności całkiem dobrze podał michaellll86, czyli: Cytat: „Ilość potrzebnych do rozwalenia bunkra rakiet/czas rakietowania” chociaż, zmieniłbym na to: Cytat: „Ilość wystrzelonych rakiet/czas rakietowania” nie zawsze bunkier jest do końca wyzerowany, a czas powinien być liczony od wystrzelenia pierwszej RMP do trafienia ostatniej RPM PS: to jest tylko moje, niczym nie przymusz…

  • ostatnio ćwiczyłem sobie taką ucieczkę i coś ciekawego się przytrafiło Cytat: „Ciachowy napisał(a) W ten sposób surowców nie uratujemy, ale flota ma szanse ” puściłem sobie flotkę na moona (mojego) z jakimś tam ładunkiem surowców, otworzyłem podgląd w nowej karcie by obserwować czas na moonie wszedłem w zakładkę 'flota", wybrałem stateczki, dalej cel, potem wpisałem wszystkie surowce (suma lecących i będących na moonie) czas się skończył, szybko ctrl+tab i klikam dalej... co się okazało, flota, …

  • szkoda, że autor tematu olał sprawę i już nie aktualizuje