Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 478.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Winter bo pewnie dostał takie wytyczne. Jak napisał @justvroum - może Art przekazał info dalej i dostał wytyczne, żeby siedzieć cicho i czekać. Wrum z Aduchem zaczęli iść grubo po bandzie to musiał zareagować, albo po prostu dostał odpowiedź z centrali - zakończ tą spiralę. Ja bym zaczekał jak się sytuacja rozwinie. Pewnie przed nowym rokiem już nic nie zrobimy. Pytanie jest czy uda się wszystkich graczy doszukać, którzy robili to na mniejszą skalę oraz w jaki sposób przywrócą konta Wruma i Adu…

  • Cytat od Pazik: „ Cytat: „6. Bugusing/ Skrypty Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione. Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest niedozwolone. Zakazane są również każde inne formy automatycznie generowania informacji w celu uzyskania niedozwolonych korzyści przez grupę graczy. Lista wyjątków jest umieszczona na Oficjalnym Forum gry. ” Ta zasada istnieje od początku ogame.Teraz wszyscy zdziwieni. Ogarnijcie się obrońcy uciśni…

  • Tak dostali perma, za bugusing, który sami zgłaszali wcześniej @justvroum i @aduch to bohaterowie na jakich nie zasługujemy Pozdrawiam Wisior

  • @Fatal_Error gdybyś nie spał w nocy to byś widział nowego TOP1 flot Szkoda, że dostali bana nim wskoczyli na TOP1 ogólnych Dla @aduch i @justvroum powinni dać specjalne nagrody Gdyby nie Oni to pewnie nikt by o tym błędzie nie wiedział, a floty by rosły niepostrzeżenie. Także tutaj mój apel do administracji - cofnijcie im te bany - można odpisać nieco floty (przynajmniej tak, żeby spadli za mnie w statach ) i niech wracają do gry. Tyle pisali o tym, że rynek nie działa prawidłowo, wskazywali na …

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Przecież FILU się nie puszuje !! Jezscze 100mln floty CSD zostało. Przegoni Grubego o 50 mln o ile ten coś nie odjebie epickiego Pozdrawiam Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Musieliby połowe uni zbanować Widzę na rynku, że niektórzy się nie bawią i od razu lecą na całość

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Problem w tym że nie da się ich kupić na zapas Mając obecnie wybrana klasę nie potrafię kupić nowej. 6 Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Fatal_Error czytaj ze zrozumieniem Ja wystawiłem ofertę na zakup, a nie na sprzedaż @jibrill - czyli jak ktoś ma powiedzmy klasę Odkrywcy - nazbiera na niej milion anty, a następnie dezaktywuje tą klasę, kupi na nowo przedmiot na tą klasę za anty, ale go nie aktywuje to będzie mógł mi go sprzedać ? Następnie jeszcze raz kupić ten przedmiot i ustawić sobie klase spowrotem ? Pozdrawiam Wisior

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To ja mam jeszcze jedno pytanie. Jest możliwość na rynku wystawienie zapytania na przedmioty Odkrywca, Zbieracz oraz Generał. Ktoś wie jak zdobyć te przedmioty? Pies, kuzyna kolegi od strony drugiej żony mojego wujka (hehe) założył sobie konto na tym samym uni, a ja wystawiłem ofertę na zakup przedmiotu. Niestety przed wybraniem klasy nie można było sprzedać, w czasie wybrania klasy nie można było sprzedać, ani po oddaniu klasy nie można było sprzedać Ktoś wie jak zdobyć (LEGALNIE !!) te przedmi…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy jest ktoś jeszcze w tym wątku, kto nie oznaczył @Art ? Takie info na pewno się pojawi Dajcie mu dojść do siebie Pozdrawiam Wisior

  • Przeczytaj jeszcze raz cały wątek to znajdziesz tam moją wypowiedź, gdzie piszę o tym, że jest taka możliwość, że Gruby się pomylił Nigdzie nie napisałem, że na pewno się pomylił, że jest krystalicznie czysty To między innymi Ty @Elmo[Wieiworak] od razu wydałeś wyrok skazujący, nie patrząc na nic Ja dalej nie przesądzam czy to było celowe działanie. Pozdrawiam Wisior

  • @Toadie Twoje wyliczenia mają sens, jeśli zakładasz, że Gruby wstawia wszystkie starcia losowo Matematycznie masz rację, ale przez przyjęcie całkowicie błędnych założeń, cały wywód jest do bani Cyferki fajnie wyglądają, Fatal i Elmo łyknęli jak Sasha Pozdrawiam WisiorNi

  • Zgadza się - Owocek dał info Było już po północy, ja miałem ciepły teleport i następnego dnia miałem dyżur z córką, a ta w weekendy wstaje o 5:30 Szybka kalkulacja czy 3 godziny snu wystarczą i odpuściłem Podałem info dalej i poszedłem spać @PanOwocek - jakoś się zrewanżuję, w końcu skan od Ciebie dostałem @Koloc - teraz to ja proszę o skan pewniaka na moje PB solo Pozdrawiam Wisior

  • Haha, sarkazm ukryty tak głęboko, że nawet się złapałem Ciernik sorry Dogrywka dla Fila, wystarczy 50 minut, ja mu wystawie się na 40k% Pozdrawiam Wisior

  • Ciernik weź się w łeb stuknij mógł pomyśleć o tym wcześniej że brakuje mu %. Jak byłaby dogrywka to ja w tym udziału nie biorę Umawialiśmy się na miesiąc to gramy miesiąc A jak komuś brakuje umiejętności na zrobienie choćby jednego st przez miesiąc przy nawaleniu 250 starć na mikro procenty to niech nie dostaje tej nagrody bo najnormaniej na nią nie zasłużył. Pozdrawiam Wisior

  • Już pewnie się nic nie zmieni, chyba że ktoś odpali jakiś kolejny magiczny program i znajdzie coś jeszcze Gruby już pewnie szybko tutaj nie odpowie, ale tak mnie naszła myśl - co jeśli wrzucał procenty z starć które faktycznie zrobił, a samo starcie to te, które miało nie zmieścić się w progu i najnormalniej przez pomyłkę wpadło ? Pewnie nikt tego już nie sprawdzi, ale ja wciąż dopuszczam myśl, że te starcia to zwykła pomyłka. Jeszcze raz gratuluje wszystkim Na przyszłość proponuję zwiększenie p…

  • @FILU co Ci da dogrywka ? Ty byś musiał walnąć ST na 40k %, a dla Ciebie to nieosiągalna wartość Trzeba było zrobić starcia 2 tygodnie temu, a nie teraz płakać, że średniej zabrakło Pozdrawiam Wisior PS. Czemu @Ruda założyłaś, że Mallory chce nagrodę aktywisty ? Formalnie to wygrał i złomiarza i aktywistę - taki wynik powinien zostać wpisany, dopiero później można dopisać, że nagrodę dostaje ktoś inny bo Mallory zrezygnował

  • Ciekawe czemu podsumowanie zniknęło Pozdrawiam Wisior

  • "Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania." Ja zgłaszam błąd w podsumowaniu. Usunięto jednego gracza i nie podano pkt regulaminu, który złamał Pozdrawiam Wisior

  • Dużo osób od dawna Tobie Fatal pisze, żebyś skasował konto i przestał się udzielać Gdybyś zastosował się do tego co Ci inni podpowiadają to nie byłoby tej całej śmiesznej gadki Pozdrawiam Wisior