Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 230.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Hunter92: „A co w tym dziwnego? ” kolega mysli ze handel to małżeństwo wiec oglosze wszystkim dla jasnosci- nie jestes w sojuszu, nie jestes w buddy- idziesz do piachu, bez znaczenia czy rozmawiamy, czy razem latalismy, czy handlowalismy. Stali dostawcy sa w buddy, okazyjni- no coz...

  • Posprzatalem coby hieny sie nie zlecialy ogotcha.universeview.be/en/rep…24-5e84-b678-c91c66750f94 Gz, polecam sie na przyszlosc

  • Obrońca groził że jak ja nie wrzucę to on to zrobi wiec "nabije se posta" pozdro dla meneli i NFZtow ps. KUPIE DEUTER Dnia 20-03-2020 14:16:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Game Changer [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 9.000 Pancernik 7.153 _________________________________________ Obrońca T I T Si [PLACKI] ________________________________________________ Mały transporter 6.881 Duży transporter 8.931 Lekki myśliwiec 13.369 Ciężki myśliwiec 2…

  • bg-header.jpg GZ panowie, rozlatali sie

  • Gra zespołowa, czasami trzeba stracić zeby zyskac Dnia 19-03-2020 03:42:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jam Jest NFZ ________________________________________________ Krążownik 15.413 Mały transporter 26.045 _________________________________________ Obrońca Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 549 Lekkie działo laserowe 3.885 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Jam Jest NFZ ____________________________…

  • Nniepokonany (ehm) Tomasz w akcji ! gz, smok rozłożony na łopatki po raz trzeci i chyba juz ostatni [ciach] Super Moderator Ruda:takie życzenia to może sobie darujmy

  • Dnia 15-03-2020 16:39:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jam Jest NFZ ________________________________________________ Lekki myśliwiec 47.853 Krążownik 5.903 Okręt wojenny 3.347 Pancernik 1.594 Mały transporter 5.315 _________________________________________ Obrońca RochSzatan ________________________________________________ Mały transporter 17 Duży transporter 80 Lekki myśliwiec 28.078 Ciężki myśliwiec 54 Krążownik 14 Okręt wojenny 2 Sonda szpiegowska 109 Bombowiec 44 Satelita …

  • Dnia 19-03-2020 01:05:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jam Jest NFZ ________________________________________________ Krążownik 9.596 Okręt wojenny 3.471 Pancernik 1.748 Mały transporter 12.770 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Virgo ________________________________________________ Mały transporter 36.537 Duży transporter 4.320 Krążownik 1.327 Recykler 4.076 Wyrzutnia rakiet 2.655 Lekkie działo laserowe 3.176 Mała powłoka ochronna 1 _________________…

  • Cytat od grigor04: „Nie no jakby padla cala flota to bym juz chy a odpuscil. A wgle za przeoranie planety dostales pstryczka. Potem wkleje. haha Lucek Lucek Ty mnie zza swiatow jescze meczysz. W sumie to chyba Tobie sie nasza wieksze gratulacje niz jabolowi - z tego co napisal. Takze szacuneczek. ” Niestety Greg- to byla celowa wbitka jak zauwazyles lecialy 2 fale, jedna musialem poswiecic- recki sie przydaja takze wolalem krk i mt a juz spiesze z wyjasnieniem: unknown.png unknown.png jak wiesz …

  • Gratz, mały kop motywacyjny i od razu są efekty fajna solóweczka chociaz wielka szkoda ze flota akurat byla podzielona i że... Ty juz wiesz lamusie Grigor to taki rodzaj mendy któremu pieprzem w oczy psikasz a on dalej mendzi takze o odbudowe mozemy byc spokojni ps.jak to dobrze ze nie aktualizowalem topki wczoraj bo znowu mialbym do przeklikania pare linków...

  • Skoro bylo słabe to jak to sie stalo ze padles mimo szpiegujki? ale to juz zostawimy sibie slodka tajrmnica

  • Dnia 19-03-2020 03:05:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Game Changer ________________________________________________ Pancernik 6.830 _________________________________________ Obrońca Emperor Vostok ________________________________________________ Mały transporter 10.098 Duży transporter 1.313 Lekki myśliwiec 5.181 Ciężki myśliwiec 1.583 Krążownik 669 Okręt wojenny 370 Sonda szpiegowska 16.323 Bombowiec 111 Satelita słoneczny 195 Niszczyciel 52 Pancernik 135 Reaper 57 Pathfinde…

  • Nie ładnie jest nie pogratulować starcia więc gratuluję w imieniu Incka, niestety ale ze stadem nie wygrasz ładne starcie, strony mi nie pasują jedynie :p zawsze miałem uśmiech na twarzy jak jakiś bot (np Rey czy smok) pisał że po nim się nie lata :p lubię historię więc również z uśmiechem wspominam to jak skończyli owi boci bracia- to tu zostawiam żeby wrócić do tematu w stosownej chwili Inckowi oczywiście odbudowy, ma chłopak wprawę i nosa do latania także mam nadzieję że to nie ostatnie słowo…

  • Dnia 18-03-2020 07:06:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Game Changer ________________________________________________ Lekki myśliwiec 324.632 Krążownik 6.016 Pancernik 4.916 _________________________________________ Obrońca MaDz [TTG] ________________________________________________ Mały transporter 6.571 Duży transporter 1.443 Lekki myśliwiec 22.408 Ciężki myśliwiec 550 Krążownik 1.904 Okręt wojenny 3.212 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.774 Sonda szpiegowska 29.319 Bombowiec…

  • Dnia 18-03-2020 15:17:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Game Changer ________________________________________________ Lekki myśliwiec 290.353 Ciężki myśliwiec 4.577 Krążownik 7.932 Okręt wojenny 6.666 Pancernik 5.588 _________________________________________ Obrońca Chief Pandora [RMP] ________________________________________________ Mały transporter 374 Duży transporter 3.434 Lekki myśliwiec 536 Krążownik 418 Okręt wojenny 73 Sonda szpiegowska 3.134 Bombowiec 59 Satelita słone…

  • Nie ma co się za dużo rozpisywać, z Sandaczem mieliśmy od jakiegoś czasu nie wyrównane rachunki z poprzedniego uni- ja wszelkie krzywdy zostawiłem z tyłu, Sandacz niestety nie... odrzucił propozycję współpracy tak więc do podobnego starcia musiało w końcu dojść. Ode mnie: Dzięki wielkie dla Yodeu za zaufanie, wróg mojego wroga jest moim przyjacielem- odwieczna zasada Pozdrawiam NFZty z galatea- banda farm swoją drogą, ale na disco pocieszne mordki oczywiście w tym miejscu nie pozdrowić Yary, Leo…

  • Cytat od Method_: „Płacz mała płacz Ja dalej będę grał i zaraz z powrotem będę w topce, a Ty będziesz dalej płakał na forum Do tego się nadajesz najbardziej panie Ser Presidente. To nie my się uczepiliśmy tego kupna tylko wy mój drogi. Nie moja wina, że jesteście do tego przyzwyczajeni. Sry za off top Yodeu. Jeszcze raz gratsy ” nauczyles sie mowic "placz" i co to zmienia? W ani jednej mojej wypowiedzi placzu nie uraczysz, ja zwyczajnie podsumowywuje fakty z kilku ostatnich dni, przypominam przy…

  • Dobra, nie podniecajcie sie sprzedaniem/oddaniem bo efekt jest ten sam- liczy sie to kto na konto siada a nie ile godzin w budzie na parkingu goscia to kosztowalo. Uczepiliscie sie tego kupna ale ma to najmniejsze znaczenie, wieksze ma to ze zwyczjanie szczekal, kwiczal cos ze taki jest pro skill po czym 2 dni pozniej lezy mu niemal cala flota na pz, wysmiewal to ze ja wtopilem na pay2win bo jego kolega to szybkiklikacz zreszta na banie za bota aktualnie a sam w prostej zagrywce ktorej PLNy nie …

  • Ale dlaczego obrażacie goscia to ja nie rozumiem... Chciał zaorać sasiada to zaorał, [ciach]- kolega to robi z miłości do oranka, jak pada starcie z duzym % bez zysku to piszecie "gz, nie zysk sie liczy" ale jak ktos wyora bunkier bez zysku to jest [ciach]... To gra wojenna- kto zostanie ostatni na polu bitwy ten wygrywa, nie chcesz miec oranego bunkra to go nie buduj Ja pogratuluje, szanuje podejscie for fun Moderator Neferet:Wulgarne słownictwo

  • Nie chcesz szydzic ale ja skorzystam z okazji Brawo pan ktory ma skill na drugie i wysmiewal moje wyimaginowane zrobienie sobie akty na 30s przed wlotem skonczyl na kupionym koncie tak jak i na swoim. Floty na tym uni znikaja w szybkim tempie- teraz beda znikaly wrecz z naddźwiękowym. Goscie nie ogarnęli chyba ze obrona to nie ustawiony atak i jednak trzeba przypilnowac interesu- na trzecim koncie moze pojdzie lepiej.