Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wesołych Świąt wszystkim!

  • siema polsko!

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Ruda: „stare/nowe uni uważam za dobry pomysł ” No już o tym pisałem zanim był pierwszy event widocznie posłuchali mnie ehhe Tylko, żeby nie było tak ze zadania trudniejsze a nagrody takie same albo gorsze. ” a no napewno nie beda latwiejsze na starym uni, jestem pewien ze teraz budowa statkow czy niszczenie obrony bedzie wymagane w tysiacach, takze powodzenia....zwłaszcza dla ekowców. Polakowi nigdy nie dogodzi.. "ale drogo" dają "darmo" też źle...

  • Cytat od Apofis: „Cytat od ^BrzydaI^: „da sie!. Mi znikly dopiero po 2? Dniach ” Chodzi o to, żeby znikały od razu i żeby można normlanie wpisywać w okienko a nie da się. ” wiem wiem zarty sobie robie .

  • da sie!. Mi znikly dopiero po 2? Dniach

  • Cytat od I am back: „Cytat od UKM-2: „jak masz wymarłe uni to moona można zniszczyć u idlaka ale jak jest aktywne to już ciężko. zresztą nie hejtuj pomysłów tylko dla tego że brak ci wyobraźni poczekaj i przemyśl to nie zaszkodzi. choć w niektórych przypadkach myślenie boli. ” Niszczylem moony tylko u aktywnych graczy. Po prostu obserwujesz typa dzien i noc i ogarniasz kiedy nie ma go na koncie. Wtedy puszczasz niszcze i tyle w temacie. ” hahah, no i wez powiedz jak cie nie krytykowac za takie p…

  • Jak ci to napisac zebys zrozumial??? Nie odwracam kota ogonem i wciaz jestem tego zdania ze lepiej wpakowac 2kkk surki w eko niz np w opancerzenie . A nowa kolonia to co ? Napis na dropsie? Nie daje korzysci? Czy dla flociarza czy dla ekowca? Czemu nawet flociarze rozwijaja astro zamiast isc w techy ? ... @Muniek przejmij pałeczke bo ja nie mam siły i czasu

  • Cytat od I am back: „No to calkiem jasno piszemy raz, ze astro to puste punkty a innym razem, ze astro jednak spoko badanko bo sie przydaje ” gdzie napisalem ze astro to puste pkt? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wiec koncze duskusje. Wole rozmawiac z @Muniek bo wiem że on się nabija i tylko udaje . Cytat od Muniek: „Widze ze juz badania tez nie są w ogame istotne wg Was. Kilka stron wczesniej okazało sie które budynki nie są istotne. Nowe faq rozpisac powinniscie. "Oda do Eko" ” Muniek nie t…

  • Cytat od I am back: „Cytat od ^BrzydaI^: „masz szybkie recki , a i czas fs na pz sprawia ze mozna sie wyspac ” Skoro fs-ujesz na pz to w tym miejscu zakoncze z Toba dyskusje ” powiedzialem ze mozna. Nie powiedzialem ze tak robie. Reausumjac wedlug mnie ekspedycja najlepsze badanie do inwestowania bo korzystaja wszystkie klasy. Techy tylko 1 Napedy hmm wysokie lvl ponadprzecietna sa bezsensu. Trzeba duuuuzo latac by mialy sens. Plazmowa ok ale nie dla wszystkich klas

  • Cytat od I am back: „Cytat od ^BrzydaI^: „W przeciwienstwie do np jonowej czy laserowej . Wiec wysoki lvl tych badan wyglada lasnie tylko na "obrazku" skanie. To raj mi lepszy przyklad badania niz astro? Y... ” Yyy, chocby takie badania jak napedy, plazmowa czy techy bojowe? ” Nie zgodze sie bo napedy nad i imp kolo 15 ( masz szybkie recki , a i czas fs na pz sprawia ze mozna sie wyspac) spalinowy 19 wyzej niema sensu daje cale g a kosztuje od groma. I jak nie jestes farma toni techy tobie nie p…

  • Cytat od I am back: „Cytat od ^BrzydaI^: „ja bym wolal ta surke w kopalnie wpakowac, bo wciaz bezsensowne bedzie robienie badan i pakowanie miliardow surki w badanie ktore nie przynosi korzysci tylko dla pkt ” Im wyzsze eko, tym wiecej sury pakujesz w budynki a wydobycie nie rosnie tak proporcjonalnie wzgledem kosztow rozbudowy budynkow. Wiec tez pakujesz w eko miliardy dla punktow. A co za tym idzie, predzej czy pozniej robisz bezsensowne badanie jakim jest astro i msbn, na ktore wydajesz dzies…

  • Cytat od Nonick: „Cytat od ^BrzydaI^: „Tylko trzeba zwrocic uwage ze jest 16 badan i nigdzie nie jest powiedziane ze w kazdym evencie bedziec 1 lvl badan bo to by sprawilo ze badanie za surke bylo by bezsensowne ” Nawet gdyby w każdym evencie było +1 jakieś badanie, to tym bardziej robienie badań za surowce byłoby jeszcze bardziej sensowne. Jak zbadasz coś samodzielnie za 20 mln to dostaniesz 40 mln, a jak zbadasz za 40, to dostaniesz 80. Więc paradoksalnie wprowadzenie tego na stałe spowoduje, …

  • Spoko rozumiem. Tylko trzeba zwrocic uwage ze jest 16 badan i nigdzie nie jest powiedziane ze w kazdym evencie bedziec 1 lvl badan bo to by sprawilo ze badanie za surke bylo by bezsensowne

  • Cytat od powyginany drucik: „Od kiedy mamy nagrody +1 - czyli 2-3 lata nie uważałam że są to dobre nagrody. Nie chodzi o ten nieszczęsny lvl DOKa czy MSBN. Każdy poziom czegokolwiek ma jakieś 'maksimum'. To jaką nagrodę odbierzesz nie zależy jak świetnie grasz, tylko w jakim monecie rozwoju się znajdujesz. Jeżeli za pół roku dają 2 lvl astro to dostanę nową planetę ja i np. top200. Tylko taki top200 kiedyś by zrobił lvl który odebrał, ja pewnie bym nie zrobiła (jak dla większości byłby nie do pr…

  • nie mowie ze kupiles dałem tylko przyklad . Chodzilo mi o to ze top niema znaczenia znaczenia wiec nawet jesli odbierzesz nagrode za xxx milionow pkt i wskoczysz do top to to nic ci nie da bo top to nie skill w tych czasach. Nikt procz twej wypowiedzi mnie nie zdenerwowalo

  • a co to za zysk jak z tego nie korzystasz? Jak ekowiec dostanie 1k panckow w nagrode to skorzysta? Czy straci? Myslisz ze bedzie nimi latal na cos wiecej niz fs? Co z pustych pkt? Co daje top jak nie umiesz grac? , jestes farma, lub kupiles konto w top np 10? Myslisz ze kupiles tez respekt? Ktos cie wtedy szanuje czy dalej cie farmi? Jestes smieszny i ten twoj tok myslenia.. konpromitujesz sie

  • Cytat od I am back: „Cytat od Antharas: „Powinniśmy się cieszyć że coś dostajemy bez nakładu surowca, a to że gość który gra 5 lat dostanie droższa nagrodę niż gość który gra 3 miesiące to hipokryzja ” Hipokryzja konczy sie tam, gdzie Ty ostro olales badania i poszedles w innym kierunku a ktos inny z uporem maniaka szedl w badania i olal cala reszte. Te nagrody faworyzuja badaczy poki co. Jedyny @Muniek sie wylamal i poszedl w dok kosmiczny dla pustych punktow w tabeli. Nie nadrobisz zadnymi cyw…

  • no to nastepny bedzie lepszy skoro gorszego sie nie da, mysl pozytywnie Marta. Choc napewno to trudne

  • wiesz ciagle wydawalo mi sie ze wysylalem 7 ekspedycji gdy mialem 25 lvl astro przy 27 powinienem moc wyslac 1 wiecej co daje 8+ item? =10 Dzięki @zefir Cytat od Why so Serious: „Aktywuj falangę Użyj falangi Nie mogę zaliczyć tego zadania. klikam na planetki, nawet wybudowałem lvl up i nic ” musisz puacic np atak na sasiada i zeskanowac go falanga

  • @zefir nie, tylko geolog zapodaj.net/648b76bedad78.jpg.html