Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 94.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • przecież znając życie ta blokada będzie do jutra ; )

  • to klonowanie floty i w moim przypadku deffa to już chyba ukrócili. Ostatnimi czasy postanowiłem się troszkę zabunkrować celem obrony przed farmingiem i wrzuciłem do stocznie dokładnie tyle plazm aby było ich łącznie 10 000. Jakież było moje zdziwienie kiedy zrobiło się 11 800 Podobnie rzecz się miała z WR i LL bo zamiast 1 000 000 robiło się 1 020 000 Niestety teraz robi się już idealnie 1 000 000 więc domyślam się, że błąd naprawili.

  • Cytat od _Pawelos_: „Cytat od Muniek: „Dzis mnie niestety wyliczono z moon-pz takze @dexPL nie opowiadaj bajek, nie grasz, nie masz pojęcia. ” muniek a powiedza mi jedno chwalisz sie tu ze zostales wyliczony z wlasnego pz, to ma to co potwierdzic? Ze Jak lama dales sie wyliczy czy to ze generalow nie ma. Bo troche nie bardzo widze zwiazku. Wyliczenie kogos z pz nie jest zarezerwowalem dla generalow. I pochwal sie kto cie dopadl. ” Wczoraj grał tylko smyk więc to pewnie on.

  • ptaszki ćwierkają, że skończyło się rumakowanie i cwaniakowanie

  • widzę, że znowu rynek się [ciach] Wystawiam po 3,0 a dostaję po 2,34 i leci 50 transportów.... Super Moderator Ruda:pseudocenzura

  • Muzyczka na propsie ; ) zysk też niczego sobie ; ) Gratulacje.

  • ryczemu to się coś przy piątku porypało zazwyczaj jest po prawej stronie RW a dziś po lewej no ale jako przegrany czyli w sumie jak zwykle graty obrończyni

  • a @Muniek, który tu był jednym z najmądrzejszych dostał bana za rynek pewno

  • Starcie mega dziwne bo po pewnym czasie obrońca napisał, że chciał wysłać FSa na inny % no ale mega fajny pasek prędkości po zmianach pewnie nie zadziałał i tak to się skończyło. Obrońcy nie było grubo ponad 2 godziny więc nie ma tu mowy o chwilowym zaspaniu. A co do yossa to szkoda Chev gadać - zezłomował gościa, który napchał się na rynku kilkoma miliardami sury nie mając 10 (dziesięciu) DTków ; ) a jak już jesteśmy przy nowych funkcjach gry to dziś rano na konto przybyło mi niewiadomo skąd 40…

  • no nic. zatem były to ostatnie moje przygody z rynkiem. wystawiam po 3,0 minus podatek to jakieś 2,9 a dostałem po 2,375. U handlarza sobie będę wymieniał za anty z expedycji.

  • a ja zapytam inaczej: wystawiłem 20kk deuteru za 60kk metalu bo rynek wprowadził limity: Wymiana zakończona. 05.01.2020 09:37:15 Od: Rynek Handel został ukończony. Sprzedano: 20.000.000 Deuter Na planecie XXX otrzymano 47.500.000 Metal. Opłata rynkowa: 2.500.000 Metal chciałem zapytać gdzie podziało się 10kk metalu?

  • Cytat od roermond: „Moze ktos napisac, co wybrac na starym. Zbieracz czy odkrywca. Wiem, ze jeden i drugi zostal okrojony. ” Jeśli chodzi o wydobycie to podskoczyło z 410KK na 710KK dziennie więc całkiem spoko. MTki przyspieszyły ale przez brak AGR nie widać tego bo dłużej schodzi wysłanie floty. Pełzacze (976 sztuk) żrą prawie 50k energii ale energetyczna + fuzyjna dają radę. Zakupiłem sobie pioniery i dodatkowo latam na ekspy prntscr.com/qasour tu masz podsumowanie exp z dzisiaj - 417 dt, 1ss,…

  • nie działa antigame dlatego nie masz automatycznie wybranych statków.

  • Cytat od cerm3r: „juz widze ze niewygodne posty wylatuja brawo moderatorko nie proznujesz:P jaka firma tacy pracownicy a tak dziala wasz wspanily rynek: prnt.sc/qafl66 chciałem kliknąć 1,8 ale mi sie zagadało ;D ”

  • Dokładnie, brandzlujecie się tutaj jak przekupki na targu Zrobią, wybierzecie i po temacie ; )

  • Dlatego emocjonowałem się tym wątkiem przez pierwsze 3 strony, potem dałem sobie spokój i poczekam aż to wejdzie.

  • Późno się ta gównoburza rozpętała ale czekamy na dalszy rozwój ; ) A żeby nie było offtopu - gratuluję starcia i mam nadzieję, że odsyłki nie dostaniesz

  • Majs [TTD] vs. Dirty Sanchez ~ 112583.85% + 5880.5% wtopa :D ojej ; ) coś się popsuło ; )

  • Cytat od ciap: „W sumie to kij z nazwami mogliby już podać wartości do tych bonusów. ” Ja myślę dokładnie tak samo - nazwa ma najmniejsze znaczenie. Się mogą nazywać na wet x1, x2 i x3 ; ) Fajnie by było wiedzieć co one będą powodować.

  • Ev się trochę zapędził: obrońca leciał na stację z moona tak nieszczęśliwie, że na 10%, wyklikaliśmy a matematyka nie kłamie czego efekt widać powyżej. Cieszy mnie, że trochę się przydałem ; )