Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 809.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od olszyn4: „Co to za typ magiczny ,że co drugie ST na ścianie jest z jego udziałem ? Graty ” Poczekaj aż kiedyś to on będzie wygranym w obronie to będzie dopiero hit. Wierzę w swojego sojusznika

  • Graty dla agresora @szdom1 stary druchu Szo dla Ciebie ! Grasz w to tyle lat więc wiesz jak szybko odbudować. Rzadko tu bywasz więc mam nadzieję że długo Cie tu nie zobaczę. Ciśnij dalej te badania dla mnie jesteś w nich mistrzem Zdrowia dla Rodzinki i Ciebie oczywiście

  • Szo PPG nastepnym razem pocisniesz:) wierze w Ciebie! Graty obrońcy

  • Cytat od ---Webber---: „Przecież to jest zalosne. Gra obrońcy, nie atak oczywiście. Jak już nikt w to nie będzie grać to i tak gdzieś usłyszę że emzet dostał gonga. ” Smutne to ale prawdziwe... Leia mimo wszystko graty choć nie ma tu zbytnio czego gratulować, to tak jakby ubić idlaka... popracujemy nad emzetem

  • ECC0 punkt dla Ciebie faktycznie exterminator dostał banana za przeklinanie w pw... nijak ma się to do tego co tolerowałeś Ty u siebie w soju... Smigol akurat kupowanie floty na rynku było mega legalne a i fajne ja z miłą chęcia sprzedawałem ktoś kupował więc tu nie ma co wytykać komuś rynku. Problem w tym że skończył się rynek skończył się Ecc0 ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś razem pogramy bo w gruncie rzeczy spoko z Ciebie gość Teraz do mody powróciło skupowanie kont i złomowanie/farmie…

  • Nie nie znalazłby się żaden. Przemyśl sprawę jeszcze raz

  • @Ecc0 sam jesteś wisienka... i nie obrażaj Chaosu patrząc przez pryzmat niektórych akcji z LSZ to u was były banany nie u nas

  • @GramBoLubie chyba Cię gościu poj.. a z resztą szkoda słów.. Nigdy w życiu nic nie kupiłem na ogame ale widziałem wiele zakupów/sprzedaży. Co do zakupu anty raz na ruski rok sie coś tam kupi raczej symbolicznie reszcie do portfela nie zaglądam każdy wydaje na co chce. Ja tym wydającym dolary na to kibicuje dzięki temu nadal sobie tu gramy Paczki paczkami udogodniena GF też dają dużo możliwości jednak z tego co ja widzę taniej wychodzi nadal flota w zakupie bo i ceny spadły przez zmiany GF. Dolic…

  • Jasne że można ustawiać złomowanie ale żeby ustawione złomowanie dawać do działu ST to trzeba upaśc grubo poniżej chodnika. Muniek król oszustw wałków i od dziś król ustawionych Steków Rośniesz gościu rośniesz tyle że nie w tym kierunku co potrzeba Życzę kolejnych wałków i kolejnych ustawionych złomowań... tylko tyle Ci pozostało w życiu... tak to ta gra pokazałeś nam to nie raz ile nerwów w życiu prywatnym ona Ci dostarcza

  • Cytat od GramBoLubie: „Ale jak się kupuje flotę ?! Co innego kupić jabłko , a co innego jabłoń ... to przecież oczywiste ” Ty serio nie wiesz czy Tylko udajesz ?? Od lat ludzie kupują floty na potęgę oczywiście z pominięciem GF ...

  • Smigol nie dyskutuj z niektórymi z wcześniej się wypowiadających bo to nie ma sensu. Co innego kupić anty a co innego flotę to oczywiste ( nie dla wszystkich)

  • Cytat od Eomures: „Dajcie chłopowi odetchnąć ;D Mały %, Emazet, lecimy dalej! ” Nie Emazet tylko Emzet pijaku jeden !!

  • Emzet jak zakończył rok tak i go rozpoczyna Czuje że nasz TAG będzie tutaj dominujący po złej stronie dzięki Emzetowi Graty agresorowi a Emzetowi pakiet budzik z 2KC

  • Brawo graty Cisnij dalej. Nowy rok nowy TY Pokonanemu Szo

  • Chev Ty latasz z Tym bociarzem??!!!! Wstyd i chańba!! Jakieś zasady muszą być w tej grze bez zasad .... Mimo wszystko Chev małe graty ode mnie masz jako sojusznik ale ogólnie za dobór kompana do lotu mega minus...

  • @..Raven.. a ja dodam od siebie że temat wyjaśniony nic więcej się do niego nie da dodać bo niektórzy palą Jana na całego i tyle:P Szczęśliwego Nowego Roku dla Graczy Ledy !!

  • Cytat od Motomysza: „Cześć Miałem się nie mieszać w temat bo świeżak jestem i mało wiem Poruszony został temat Sith-ów, a gram w tych barwach więc napiszę ja nie gram dla ludzi - ja gram dla cyferek i ogej ponad wszystko! Cytat od Zdzislaw: „Są jeszcze ludzie w LSZ którzy nie przymykają na wszystko oczy. Wesołych Mam nadzieję, że perm a nie 3 dni za push. ” Cieszy me oko! Cytat od 19dawid45: „@Prince^ mnie tam nic nie skręca latam na pełnym luzie. Szkoda mi Fida bo to jest naprawde wporządku goś…

  • @Prince^ mnie tam nic nie skręca latam na pełnym luzie. Szkoda mi Fida bo to jest naprawde wporządku gość ale każdy wiedział jakie wałki lecą i Sithy i LSZ itd no może początkowo ja nie i tego się nie wyprzesz bo temat wałkowany długi czas Jakby mnie o coś takiego miało skręcać to wybacz musiałbym iść na terapię ... zapewniam nie skręca

  • Święta Święta i dla niektórych już po świetach Tyle miesiecy narzekacie na jednego jegomościa i nagle 24 Grudnia i taki bonus... Fido na banie...ach te domysły za co... Przypadkowo także usunięty z LSZ taki zbieg okoliczności... wasza perswazja w stronę Ecc0 zadziałała? czy kolejny prezent? Nagle GO nauczyło się gry ? Wesołych każdemu !! Bez wyjątku! to tylko gra Specjalne Dedykacje Dla Fido... trzymaj sie chłopie swojego konta jesteś wporzo gość jedno wystarczy

  • Pogratulowałem na pw pogratuluje i tu Zdarza się . Sen najwiekszy wróg graczy ogame Tak jak Lop napsiał najważniejsze że zdążyłem badanie zarzucić Tak więc Lop masz ode mnie na święta co by nie było że nic nie dałem Teraz czas bym uruchomił swoje push konta i odbudował na szybko złomem z tych kont także obserwujcie jak to poleci Zdrowych Wesołych Każdemu na tym Uni