Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 301-308 z 308.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Piękny, ostry wlot, można powiedzieć, że na pewniaka. Na takie wloty będzie trzeba na tym uni uważać, bo ku temu ono zmierza. Gratulacje umiejętnego wykorzystania sytuacji, obrońcy Szo i dalszego zapału do gry.

  • Ładny lot, ładne proporcje, ładne przypięcie. Dobrze, że jeszcze takie loty się dzieją. Dzięki temu jest coś więcej niż farmienie szaraków. Szczere gratulacje, a obrońcy Szo, bo rezygnować absolutnie nie wypada.

  • Gdzie te wszystkie statki mieszczą się w przestrzeni międzyplanetarnej. Przecież gdyby tyle miało być na rzeczywistej orbicie planety, to stworzyłoby to z powodzeniem pełnoprawną Sferę Dysona. Oczywiście gratulacje zwycięzcy jak najbardziej, obrońcy SzO, ale z wyrokowaniem, że uni miałoby zdychać, to jeszcze bym się wstrzymał. Wakacje się skończyły, więc może coś ożyje, to i nowe cele dla Wielkich z Wielkich się pojawią. Poza tym, żadne inne uni nie ma tak świetnych ustawień, więc nadzieja jest …

  • Czy ktoś wie, czy istnieje szansa, że pojawi się znów uniwersum z obroną na złom. Od czasu Zibala uczestnicy grający typowi flociarze, jak i górnicy mogli znaleźć sporo dla siebie. Uniwersum takie jak Zibal, z obroną na złom, jest o wiele bardziej szachowe, zwłaszcza przy tej szybkości flot i obronie na złom, co sprawia, że trzeba dobrze przemyśleć proporcje między flotą, obroną, silosami i ekonomią. Innymi słowy, dla mnie, subiektywnie, Zibal jest super. A że od tego czasu minęło pół roku i to …

  • Flota stała, to i szkoda było nie skorzystać. Nie mogłem czekać, a część recków w drodze, więc zbiór złomu o 3.5 M mniejszy, niż w raporcie, ale w sumie i tak 55 M do przodu, więc jest udanie. Po pewnym okresie zniechęcenia do 4 gali i niegdysiejszej wpadce, tym razem się udało. Obrońcy życzę szybkiej odbudowy i powodzenia w dalszej grze. Dziękuję również mojemu Buddy za sfalangowanie, bo lot był na aktywkę. Dnia 11-08-2018 22:57:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Conradus Ars Hu…

  • W porównaniu z Wielkimi tego Uni, to starcie niewielkie, ale jak jest ten pierwszy raz, to milutko. Latajki stały jak zaklęte, mimo, że się trzykrotnie pojawiały się aktywki. Dnia 16-07-2018 21:31:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Conradus Ars Humana [HOPE] ________________________________________________ Bombowiec 1.026 Niszczyciel 527 Okręt wojenny 4.030 Pancernik 2.057 Krążownik 10.019 Ciężki myśliwiec 16.795 Lekki myśliwiec 28.036 _________________________________________ Ob…

  • Dwaj wielcy Zibala tytani Terrorem i Pudlem nazwani Spotkali się w boju starszliwym Uciechę dając nam żywym. Terror moc Pudla wychwycił I pancernikami go przycisł, A w boju straszliwym zwyciężył Bo Pudel przez sen noc zmitrężył. Stąd morał dla wszystkich lotników Tych wielkich, tych małych, górników, Że flota ma cały czas latać, Inaczej zła czeka nas strata.

  • Jak najbardziej oczywiście gratuluję koncertowej podstawki. Prawda, zrobiłem nieco jak lama, niepotrzebnie skanując, bo leciałem na aktywkę. Nadziałem się koncertowo, a to miał być szybki farming i niewielki złomik, dlatego krążki. No cóż, błąd dość kosztowny, a obrońcy jak najbardziej należy się uszanowanko i takie też składam. Strata bolesna, bo niektóre z tych krążków wiernie służyły mi od początku gry, ale cóż, trzeba to jakoś pozbierać razem. Na pewno nie rezygnuję, bo drugiego takiego uni …