Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 182.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z braku laku i oranie dobre. Obrońcy SzO Dnia 09-01-2019 15:06:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 225.019 Krążownik 20.974 Okręt wojenny 4.088 Pancernik 23.493 _________________________________________ Obrońca kaczor1920 [AVL] ________________________________________________ Mały transporter 12 Duży transporter 8.000 Recykler 1 Satelita słoneczny 1.000 Wyrzutnia rakiet 42.000 Lek…

  • Cytat od Yoda_PL: „graki akcji, ja obserwowałem częściowo klienta, kilka moich startów było przedtem lecz brakowało minutek.... Lifter to ty????????????????????????????? jak tak to masz literówkę w nazwie powinno być retfil ” wszystko z nickiem się zgadza Cytat od wishmaster: „Ładnie zatankowane po urlopie może ja bym polatał coś? ” Wracaj wracaj mam nadzieję, że na dłużej mobilizacji wystarczy

  • W końcu coś sensowniejszego po przerwie Obrońcy SzO, zmogło go zmęczenie i efekt tego poniżej. Pozdrowienia dla wszystkich znajomych, MNS z innych uni, tych co tu jeszcze grają i już odpoczywają. Przez 2 miesiące urlopu trochę się tu pozmieniało Dnia 08-01-2019 16:47:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Angelis Kupie Dex [Z-F] ____________________________…

  • Thx za grę, rozmowy i początkową rywalizację. Dobra decyzja!!. Na początku mi też było trudno i dziwnie zostawić to grę ale teraz zdecydowanie wiem, że był to dobry wybór. Konto również zostawiłem, ostatnio nawet wbiłem aby po skanować chwilę ale dosłownie po 10 skanach stwierdziłem, że mi się nie chce i wbiłem urlop. Odpoczywaj i może jeszcze wyjdzie tak, że spotkamy się tu w nudny weekend

  • Pozdrowienia dla sojusz, buddy i dostawców paliwa. Dnia 30-10-2018 09:34:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Octans [TEREFERE] ________________________________________________ Krążownik 4.805 Okręt wojenny 470 Bombowiec 621 _________________________________________ Po bitwie... Agresor lifer [MNS] _____________________________________________…

  • Lot doś szybki, obrońca zalogował się około 1 min po wlocie, powiedział, że nie ma czasu na grę i włączył urlop. Powodzenia w realu i liczę na zmianę zdania i powrót do nas. Pozdrowienia dla sojuszu, znajomych i dostawców paliwa!! Dnia 26-10-2018 14:32:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Pancernik 16.370 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Lorkin [AVL] __________________________________…

  • Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Dnia 21-10-2018 09:58:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Pancernik 2.222 _________________________________________ Obrońca Angelis Kupie Dex [VSS] ________________________________________________ Mały transporter 839 Duży transporter 3.320 Lekki myśliwiec 298 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 1.338 Okręt wojenny 78 Recykler 157 Sonda szpiegowska 71 ______________________________________…

  • Graty Malina, zastanawialem się kto go zezłomował bo w przeciagu ostatnich dni chyba z 5 razy na niego leciałem Top na nowe zabawki i lecimy z grubszymi

  • Obrońca trochę złomu podebrał, mam nadzieję, że oznacza to odbudowę i tego życzę!! Pozdrowienia dla MNS, buddy i dostawców paliwa. Dnia 20-10-2018 03:06:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.691 Pancernik 14.440 _________________________________________ Obrońca SMOGG [M_M] ________________________________________________ Mały transporter 939 Duży transporter 350 Lekki myśliwiec 15.098 Ciężki myśliwiec 23 K…

  • Przeważnie nie lubię wypowiadać się w tego typu tematach, to tylko gra i nie zależy mi na słownych spinach na forum, ale skoro to RW jest tak uczciwe jak pisze nuriel to poproszę o wyjaśnienie faktów z cytatu poniżej. Cytat od mismalinowy: „Tylko winny sie tlumaczy, jak to mozliwe ze ta flota stala na 1.21 akurat tylko tam mieliscie ja w zasiegu, w dzien bylo tam tylko 4kk dexu a nagle zrobiliscie dofarm na 200kk sury, deuter z calego konta znalazl sie w jednym miejscu i to przy planecie gdzie n…

  • Tak apropo, że nie umiemy zezłomować sirbobo. Po tym jak Queen wjechał mu do układu sirbobo zmienil lokalizację na bardziej dogodną dla mnie. Zmiana wynosiła z 37 układów do 7. Koledzy pisali, że stał kilka godzin jak go zezłomowali ale ja nigdy takiej sytuacji nie widziałem. Mój 2 lot na niego w tej lokalizacji, za 1 razem brakło 20 min, sirbobo odświeżał idealnie co 1h, dzisiaj zobaczyłem na 1 z planet 15min na reszcie były jeszcze * i szybko ruszyłem pc, po chwili wszędzie min i zrobiłem ska…

  • Miało być bardzo zyskownie lecz obronca zalogował się kilka sekund po wlocie i zaczął ucieka surowcami a następnie pozbierał pz. Na szczęści jakiś plusik jest. Obrońcy SzO Dnia 14-10-2018 16:17:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Pancernik 4.444 _________________________________________ Obrońca Szwarier ________________________________________________ Mały transporter 456 Duży transporter 7.953 Lekki myśliwiec 2.769 Cię…

  • Cytat od tomee: „po za tym wasz lot był tak ekscytujący że zdążyłem jeszcze się zdrzdmnąć 50 minut hahahahah ” Spokojnie a co do lotu to kto nie próbuje ten nie ma, a co do drzemki 50 min to grusss ostanio chyba nawet dłużej sapł więc jak lubisz to śpij proszę Cię bardzo, nie mam nic przeciwko, Ilussion też chyba kimnął bo w 26s nie zawrócili. W trakcie lotu też się nie napinaliśmy, spać nikt nie poszedł ale w miedzy czasie każdy jakiś farming solidny zrobił wiec looz wszystko szybko się zwrócił…

  • Dnia 14-10-2018 10:07:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Krążownik 5.225 Okręt wojenny 2.243 _________________________________________ Obrońca Rumcajs [GHOSTS] ________________________________________________ Duży transporter 4.200 Lekki myśliwiec 1.784 Krążownik 1 Okręt wojenny 54 Recykler 33 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 2 Pancernik 23 _________________________________________ Po bitwie... Agresor lifer [MNS] _______…

  • Dnia 13-10-2018 14:40:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 23.113 Pancernik 2.222 _________________________________________ Obrońca grusss [N N] ________________________________________________ Mały transporter 9.124 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 3.861 Sonda szpiegowska 170 _________________________________________ Po bitwie... Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Mały t…

  • Graty Gasan, po prostu czekałeś aby zrobić to ST w odpowiednich brawach Top Na nowe zabawki i do następnego. Obrońcy SzO

  • Thx Whish za info, na prawdę sporo szczęścia tu mieliśmy, od siebie dodam tyle, że w chwili gdy zobaczyłem wiadomość i zrobiłem telepa na odpowiedniego moona to zostało nam 10s do startu po starcie okazało się, że na moonie zostało 200k paliwa na szczęście agresorzy nie interesowali się stanem surowców na mich plnaetach i pomimo, że illusion namiętnie skanuje mnie co noc to tym razem przed atakiem nie dostałem od niego ani jednego skana.

  • Thx YeahBunny za cynk, z obrońcą chwile popisał i wydaje się bardzo ok, mam nadzieję, ze zostanie tu z nami jak najdłużej SzO!! Dnia 12-10-2018 14:39:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 13.000 Krążownik 2.666 Okręt wojenny 1.286 Pancernik 5.400 _________________________________________ Obrońca ksiegowy ________________________________________________ Duży transporter 476 Lekki myśliwiec 2.010 Krążownik …

  • Dnia 10-10-2018 16:25:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 8.196 Lekki myśliwiec 66.383 Krążownik 4.855 Okręt wojenny 1.763 Pancernik 9.539 _________________________________________ Obrońca Geologist Holmes ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 2.200 Lekki myśliwiec 5.966 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 648 Okręt wojenny 348 Recykler 1.162 Sonda szpiegowska 654…

  • Skan -> lot -> boom. Obrońcy odpoczynku bo podobno kończy przygodę z ogame. Dnia 09-10-2018 00:51:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Krążownik 4.444 Okręt wojenny 1.463 Pancernik 8.250 _________________________________________ Obrońca Zaczarowany Oddam ________________________________________________ Mały transporter 6.083 Duży transporter 100 Lekki myśliwiec 20.786 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 3.623 Okręt wojenny 1.00…