Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 182.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ktoś sobie anie przypilnował. Wszędzie pokazało się 15 min, skan lot boom. Dnia 29-05-2019 14:47:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Pancernik 33.676 _________________________________________ Obrońca Kung Lao ________________________________________________ Mały transporter 4.523 Duży transporter 63 Lekki myśliwiec 22.512 Recykler 12.418 Pancernik 4.321 _________________________________________ Po bitwie... Agresor refi…

  • Dnia 29-05-2019 11:02:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 24.233 Lekki myśliwiec 372.115 Krążownik 32.271 Okręt wojenny 18.968 Pancernik 34.141 _________________________________________ Obrońca Butch [EMERYCI] ________________________________________________ Mały transporter 316 Duży transporter 9.088 Lekki myśliwiec 299 Krążownik 378 Recykler 4 Niszczyciel 41 Gwiazda Śmierci 14 Wyrzutnia rakiet 169.720…

  • Obrońcy SzO!! Dnia 28-05-2019 20:47:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Pancernik 34.184 _________________________________________ Obrońca JulianHary [Bandit] ________________________________________________ Mały transporter 1.806 Duży transporter 439 Lekki myśliwiec 18.715 Ciężki myśliwiec 2.087 Krążownik 5.031 Okręt wojenny 1.975 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.231 Sonda szpiegowska 183 Bombowiec 301 Niszczyciel 65 …

  • W końcu udało się trafić coś ładniejszego z urlopu Obrońcy floty jeszcze sporo zostało, mam nadzieję, że jeszcze spotkam u niego jakiś jej fragment. Pozdrowienia dla MNS na urlopach i tych co jescze tu grają. Dnia 28-05-2019 14:35:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Krążownik 32.357 Pancernik 34.263 _________________________________________ Obrońca Kung Lao ________________________________________________ Mały transport…

  • Graty Bunny , często Cię tu widać nie to co Maline on tu na pewno gra ? Powodzenia w dalszych wojażach i trafienia tego co rano uciekło

  • Pomimo już ponad półrocznej przerwy czasem jeszcze ciągnie aby trochę po skanować. Dzisiaj luźniejszy dzień w pracy więc postanowiłem zobaczyć co się dzieje w kosmicznym świecie. Pozdrowienia dla tych co jeszcze tu grają. Dnia 17-05-2019 10:10:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 11.111 Lekki myśliwiec 345.615 Okręt wojenny 16.613 Pancernik 34.617 Krążownik 34.071 _________________________________________…

  • Jak obrońca był na urlopie to mógł z niego nie schodzić skoro grę zakończył. Tu było zejście z urlopu, złom, powrót na urlop. Zobacz na przykład MNS, mam w sojuszu wiele kont z flotami i graczy którzy już definitywnie zakończyli grę. Ponad 3 miesiące na urlopie. Czy któreś z tych kont zezłomowałem ? A co do czytanie ze zrozumieniem to już podobno nie grasz i może nie znasz wszystkich faktów ? Zaraz po rw napisałem do unknowa, ze nie ładnie złomować sojuszników, to mi odpowiedział, że obrońca odd…

  • Cytat od Tabasq: „mniejsze szanse na tego stejka od członków AVL którzy wiedzieli o zakończeniu gry przez owego gracza ” a czy to przypadkiem nie nazywa się push ? Cytat od Tabasq: „Mimo wszystko kiedy ktoś już kończył grę z jakiegoś powodu i nie włączył urlopu to nie było zmiłuj. ” Tu było zdjęcie urlopu, gong, włączenie urlopu. Fajnie, że nie rozmawiając z niektórymi ludźmi znasz ich lepiej od nich samych ale uwierz jeżeli chodzi o mnie to nie mam ciśnienia o to, że ktoś się przypushował czy n…

  • Cytat od Bunny: „Niby od niechcenia, ale ladnie cisniesz ich tam. Moze zdejme urlop i cos jeszcze na Cosmo polatam? Graty i przetapiaj ” Zapraszam, głownie po to latam aby was zmotywować do zdjęcia tu urlopu no może i trochę po to by siłę floty odbudować

  • Pozdro dla sojuszu i znajomych. Dnia 27-01-2019 01:56:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Krążownik 12.000 Okręt wojenny 11.975 _________________________________________ Obrońca Sssali [Z-F] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Duży transporter 5.000 Lekki myśliwiec 2.250 Okręt wojenny 2.390 Recykler 2.000 Bombowiec 100 Niszczyciel 100 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 100 Wyrzutnia rakiet …

  • Cytat od mullaabukabir: „gratuluje odbudowy nie bedzie bo koncze z ogame, z grubsza jest tak jak pisze unknown wiec nie ma co sie pruc:) liczyłem ze ktoś z soja to zgarnie dlatego zostało zebrane na jednym moonie i tyle pozdro dla sojuszu AVL i takie tam Panowie wy wiecie:)3=====D pozdro powodzdenia w grze i realu choć takie lamy jak wy pewnie w realu sobie nie radza dlatego siedza tutaj:) miłego wszystkim i nie dotykac sie po jądrach ” Cytat od zpp: „hehe widzę, że teraz wystarczy zejść z urlop…

  • Wróciłem na chwilę po 2 miesiącach urlopu teraz chwilę gram ale jak będzie dalej zobaczymy jak wiele razy wspominałem na pewno jest to moje ostatnie konto.

  • Obrońcy SzO, Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!! Dnia 25-01-2019 21:39:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.091 Pancernik 5.266 _________________________________________ Obrońca Hawajski Rekin [SSGUN] ________________________________________________ Mały transporter 1.621 Duży transporter 4.100 Lekki myśliwiec 7.702 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 1.259 Okręt wojenny 373 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1…

  • Niech bedzię, że gratuluję Dla mnie trochę historia nie spójna bo wydaje mi się, że konto z urlopu nie zeszło w dzień tylko pod wieczór i po 3h było spakowane ale może czegoś nie zauważyłem. Dodatkowo, wyszedł z soja ale pozostałe moony zdążył wyczyścić z surowców i zebrać wszystkie w 1 miejscu, chyba, że miał moony dla ozdoby i latał tylko w 4 gali ? Nie wiem jak dana strona działa i pewnie tak jest, ze zmian sojuszy nie rejestrują od razu ale według tego wygląda to inaczej ibb.co/rM9Rd8C

  • Obrońcy SzO. Nic się nie odezwał po wlocie ale przed dofarmem wbił na konto i nie wiem czy nie wbił w z 200kk surowców w stocznie na moonie jak wlatywałem stoczni nie było, jak dolatywały mt była już na 2 poziomie i surowców brak Dnia 23-01-2019 10:25:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca ALI ________________________________________________ Mały transporter …

  • Dnia 18-01-2019 19:06:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 211.694 Krążownik 24.349 Okręt wojenny 7.264 _________________________________________ Obrońca Nervous [Z-F] ________________________________________________ Mały transporter 17 Duży transporter 1.100 Lekki myśliwiec 14 Ciężki myśliwiec 3 Sonda szpiegowska 2 Satelita słoneczny 583 Niszczyciel 383 Wyrzutnia rakiet 33.454 Lekkie działo laserowe 48.7…

  • Rw bez większego zysku ale wszyscy ostatnio uciekają więc ten lot to taka mała próba przełamania. Pozdrowienia do MNS i znajomych. Dnia 17-01-2019 14:49:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor refil [MNS] ________________________________________________ Bombowiec 543 Niszczyciel 1.904 Mały transporter 50.641 Lekki myśliwiec 321.209 Krążownik 25.861 Okręt wojenny 7.165 Pancernik 24.919 _________________________________________ Obrońca lysymen [Nawalka] ________________________________…

  • Graty, dobra passa, już chyba poza zasięgiem na uni jesteś.

  • Gratulacje, piękny procent i zysk bardzo przyjemny jak na problemy ze zbiórką. Bicia kolejnych rekordów a obrońcy SzO bo chyba wrócił z urlopu.

  • Mocne spóźnione ale szczere gratulacje, pomimo czasu jaki opłynął od starcia nie wypada się nie wpisać w tym temacie. Padła chyba największa ilość pc w tamtym czasie jak nie największa zbudowana do tej pory. Procent powala i pewnie długo nie do przebicia. Bicia kolejnych rekordów i brawa dla obrońcy, że się nie poddał i gra tu dalej.