Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-36 z 36.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat: „(Miejsce 2xx z 2.356)” to już mnie przeraża Ponad 2700 graczy było w czerwcu, teraz jest o 400 mniej! Mam koncepcję na łączenie uni, ale nawet tematu w P&P nie mogę wstawić, chociaż nie wiadomo jak pięknie byłby opracowany, ponieważ jest tematem zabronionym. IP Team upadł, więc żaden projekt nie przejdzie z naszej inicjatywy. Jedyne co nam pozostało, to cieszyć się chwilą i czekać na "wielką zmianę" planowaną przez Art'a (rok poczekamy, może wreszcie dojdzie ;p). Teraz nie jest źle, bo 2…

  • Ulubiony/ulubiona: dział na forum? emotka? statek w ogame? obrona w ogame? budynek w ogame? badania w ogame? potrawa? kolor? zwierze? btw. masz jakieś zwierzęta?

  • Art

    DeathStar - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat: „Rauta Rehki napisał(a) Cytat: „Art napisał(a) Zaglądam rzadko bo i nie ma zbytnio ciekawych pytań, by tu zaglądać częściej ” A jakie pytania twoim zdaniem sa ciekawe? ” O, to było ciekawe pytanie xD Cytat: „kiedy mozemy sie spodziewac wiekszej ilosci danych o niespodziance ??” ojojoj, znając speed programistów za 2 miesiące wprowadzą to do użytku, a za pół roku to co wprowadzą będzie zdolne do użytku i (prawie) bez bugów Ulubiona ikona (to coś co jest pod "temat" i nad "wiadomości")? Pan…

  • Art

    DeathStar - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat: „Art napisał(a) Cytat: „Mago napisał(a) A ja mam pytanie dotyczące gry xD Niedawno pisałeś że GF szykuje dla nas niespodziankę jakąś dużą... xP Kiedy ona wyjdzie? za msc? rok ? Wiadomo? Nawet nie pytam co to za niesp. bo to zapewne tajemnica..ale termin jest znany?” Ano szykuje... tylko jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy wyjdzie Reszta to tajemnica ” A może przybliż nam co to ma być za niespodzianka? Mam nadzieje, że to nie było dopuszczenie StoGame do użytku? Ulubiona emotka? Zidane czy…

  • Jakoś późno zauważyłem to CT 0. Ulubiona emotka? -4. Ulubiony user? 215. Eko czy flota? 718.459. Oglądałeś od początku do końca Modę na Sukces? 0,001. Jeśli kierowca pociągu jadącego 50h/km miał różowe skarpetki, to co było na obiad w pociągu? (weź pod uwagę, że wieszaki są mądrzejsze od kaczki, oraz to, że Konrad Łakomiec nie był Koreańczykiem).

  • Ogame umrze tylko w przypadku ataku nuklearnego kosmitów, lub gdy GF zabraknie kasy Pierwsze nastąpi dzisiaj o 14, a drugie... wtedy kiedy cała ludność Niemiec zacznie głodować itp. A jak OG będzie wyglądało? Czuję, że powstaną nowe płatne dodatki, jak oficer dający pralko-suszarkę zamontowaną na okręcie wojennym. Wątpię w nowe statki i technologie (przez 3 lata tylko po 1), oraz resztę cudów. Jedyne co może wejść nowego to jakieś usprawnienie czy płatny oficer

  • Cytat: „Avek^ napisał(a) (..) //Możliwe, możliwe Zaraz to umieszczę I powinieneś umieścić notatkę jak walczyć z AS'em! //A cóż to jest ten AS?”

  • Cytat: „Avek^ napisał(a) ” Oj, ta metoda, jest pożyteczna, ale i ulotna. Te gale na niektórych uniach są pełne graczy (każdy szanowany flociarz powinien mieć kolonie w minimum 5 galach). Cytat: „Albo flotkę trzymamy w bunkrze” Trzymałem flotkę o wartości 10% w bunkrze 10 wr, 1,1k ldl , 0,5k cdl i ktoś się przeleciał i tak całe szczęście, że to były lmy i ow... Cytat: „ FSujemy w tej okolicy na własne PZ.” Bardzo łatwe do wyliczenia jeśli nie wysyłamy z przedreckami Taki rodzaj FSa pojawił nam si…

  • Cytat: „Avek^ napisał(a) (...) 4. Co do drugiego rodzaju FS'a na PZ pod planetą bez obrony. Co ma do tego obrona skoro lecimy na PZ? Otóż... Namolni klikacze potrafią zrobić niebagatelne ilości sond i zaatakować nimi obronę. Jak wiadomo ataki 1 sondą to nie bash, więc gość może co 10 sekund atakować tego gościa i robić widoczne PZ, a później zaatakować dajmy na to 5 tysiącami sond i zrobić wyjątkowo widoczne PZ ;} 5. W części 3, jest napisana totalna bzdura. Chodzi mi o logowanie się 20min przed…

  • Jesteś często atakowany i tracisz flotę? Nie wiesz jak bezpiecznie uchronić flotę przed atakami innych? Przeczytaj ten poradnik! Wiem, że przydługie... Część pierwsza - dobre FSy Na początku co to jest FS? FleetSave, w skrócie FS, to sposób na uchronienie floty podczas naszej nieobecności na koncie. Generalne zasady: - Nie ma superbezpiecznego FSa - Lepszy jakikolwiek FS niż żaden. [/list=a] Przechodzimy do konkretów - przedstawię kilka prostych sposobów wysłania FleetSave oraz kilka bardziej ni…

  • Lord L ak LL

    DeathStar - - Archiwum CT

    Post

    bry nie chce mi się wszystkiego czytać, mam nadzieje, że pytania się nie powtarzają. Ulubiona emotka? Dlaczemu? Ulubiony dział na forum? Ulubiony user? Dlaczego to ja? Dlaczego modek P&P? Pamiętasz jakiś dobry projekt w P&P który utkwił ci w głowie? Dlaczego to mój? Pies czy kot? Biały czy czarny? Ulubiony kolor?

  • Cytat: „ Nick: Gwiazda Śmierci Specjalizacja: Usprawnienia gry, Flota, Opisy, Tworzenie FAQ. Link do profilu: >Gwiazda Śmierci< Nr. gg: 10264289” To bym edytował na DeathStar, bo się młodzi nie połapią Cytat: „W drugim linku (dzięki GŚ) wyjaśniony jest co to SD i na jakiej zasadzie działa.” j.w. tyle, że tu chcę, aby cały zaszczyt spłynął na mnie o_o Cytat: „Specjalizacja: (...) Usprawnienia Gry” Cytat: „Specjalizacja: Usprawnienia gry” to Gry czy gry?

  • Chciałbym małej zmianki w mojej specjalizacji, a dokładnie dodania poddziału usprawnienie gry i flota Myślę, że jeśli powstaną tacy pomocnicy PiP chociaż trochę poprawią się projekty w PiP-ie.

  • Hmm... Rangi pewnie nikt nie zrobi nowej, co najwyżej w sygnie można sobie napisać Zresztą co on by robił Bardzo dobrze, że mogą być tacy "opiekunowie", ponieważ tylu już było noobków tworzących sam screen i cześć. Może dzięki nim (pomocnikom oczywiście :D) wzrosłyby średnie ich projektów... Zgłaszam się, zgłoszenie wysłałem wcześniej na PW.

  • No, niezły poradnik Parę błędów: Cytat: „ X. Galieria Pomysłów - Umieściłem Galerię na końcu ponieważ to nie jest typowy dział. Jest to dział w którym znajdują się najlepsze z najlepszych pomysłów. Projekty te osiągnęły pewnie standardy i poparcie użytkowników przez co, mają duże szanse na wejście do gry.” "galeria" chyba Cytat: „ II. Flota - Pomysły na statki, flotę i inne latające cuda. Należy pamiętać o Tematy Zakazane, czyli o zmianie istniejących już statków. Tworzenie statków niszczących w…

  • Bardzo doby poradnik. Dzięki FoxGame naprawdę nie trzeba się wysilać... Nie można zapominać jednak, że zależy to też od szybkości neta... No i niektórych programów, np. antywirusy... 10/10 Edit: do posta poniżej: Może poproś o ankietę