Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-164 z 164.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bardzo ladna wtopa w bardzo haniebnym stylu badzo mi sie podoba w tym miejscu chcialem pozdrowic siedze1(ktos wie czemu spadl?) elegancko usunal mnie z buddy zanim zaczal polowac, zycze tego kazdemu zawodnikowi z jajami xd night byl niezlym ziolkiem skakal gdzie najlepiej pushowal i ziomow mial na swoim poziomie widze a eko ktore zostalo pochwalone dorobilo mu caza w trakcie opieki nad kontem dlategooo obroncy brawissimo atakierowi chlosty i banicji

  • fajnie ze wrociles chelmus historia starcia komiczna, bylem przy wlocie i czytalem twoja rozmowe z gizmo, a ty pol dnia pozniej juz mu morde [ciach] kozak graty a showek jaki zartownis xd............ Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Pozdro Scream, pozdro ex Caza co nam sie drogi porozchodzily oraz specjalne dla Dewcia i Złej~ W zasadzie zacząłem robic flotę by się przed wiosna bronic w us, ale dostał gonga a mi zostało czym latac wiec wypada rowniez i jego pozdrowic xd Dnia 24-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Revoutz [Scream] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.834 Pancernik 769 _________________________________________ Obrońca Geologist Infrared [H-P] _________…

  • w zdrwiu szczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam! brawo siedze naprawiasz co ja utrudnilem a jeszcze 2 dni chleajnia a poluja panie bron mojej flotyh co nasapali 1 hitem wddosttaali twoje zdrowie bracie;D