Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 139.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I gitara. Ja tam lubię jak skanujesz, i o Fsie przypomnisz, i o sobie, i aktywność swoją pokażesz , miód malina, nie ma co wybrzydzać ST to ST , nigdzie nie ma napisane ile ma być zysku @Seba musiałby obrońcy pokazać jak się liczy co można zostawić, a co lepiej nie

  • Zauważam małe ożywienie w ty dziale Moje takie nie dyskretne pytanie, masz kolejne bunkry na oku ?

  • @pawel1000 a tak z ciekawości spytam Kalkulator pokazywał , że spadnie ten krążek Choć nie miało to wpływu na próg

  • Hmmm, chyba czas odpuścić G-NEM , widzę że w JEDI również są rodzynki Atakierowi graty, obrońcy Szo

  • To starcie powstało, przez nałożenie się pewnych zdarzeń, taki mały zbieg okoliczności. Położyłem dzieci spać i czekając na żonkę oglądałem tv. Gdy wróciła zapodaliśmy jakiś film. Ten film jakoś wydłużył mój dzień. Na koniec zapodalem kilka rutynowych skanów, mówię sobie Paweł skanuje, to co ja nie będę gorszy. Co najważniejsze był to lot przez galaktyke, razem ze śmieciarkami poszło jakieś 150kk dykty. Do następnego. Dnia 05-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bialy…

  • Cytat od Walgamer: „Na czysto widzę. Tylko zysk, a że niecały. Trudno. Sam widziałem, jak obrońca złom podbiera. Taka postawa daje nadzieję na pozostanie w grze. Będzie kogo łupić w przyszłości. ” Obrońca super gość. Nie to co ja lub Usagi

  • Dobra to już ostatnie na dziś. Teraz czas na odpoczynek. Dnia 31-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bialy Mis ________________________________________________ Pathfinder 26.000 _________________________________________ Obrońca Alex [G-NEM] ________________________________________________ Mały transporter 656 Duży transporter 25.801 Ciężki myśliwiec 30 Krążownik 100 Okręt wojenny 100 Recykler 1 Sonda szpiegowska 1.109 _________________________________________ Po bitw…

  • Dziś dzień z przebojami. Właśnie straciłem swoją pierwszą expedycje bojową, dla ciekawych 555k lamek xd Złomu całego nie zebrałem, ale zysk cieszy, postawa obrońcy jeszcze bardziej. Szczere Szo Dnia 31-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bialy Mis ________________________________________________ Okręt wojenny 86.804 Pancernik 153.955 _________________________________________ Obrońca LittlePony [G2 Army] ________________________________________________ Mały transporte…

  • Cytat od Usagi: „Żeby pewność ciebie nie zgubiła... I pieniążków Ci życzę misiu w nowym roku, gra sporo ciągnie ” Daj spokój, te parę groszy na przenosiny planet mi żałujesz? Klikniętych telepów?

  • To jak już jest tak miło to do następnego razu, oczywiście u ciebie.

  • Cytat od Usagi: „Gdzie te rachunki, obiecałeś mnie zniszczyć, zdeptać i nawet zasapałeś się mi wygrażając (a niby taki spokojny człowiek z ciebie). Mamy koniec roku a Ty znalazłeś tylko MT, jestem zawiedziony i zniesmaczony Nie mniej graty, bo niby byłem na koncie a jednak mnie nie było jak wpadłeś w odwiedziny. ” Ja również życzę Ci szczęśliwego nowego roku, mniej złości, więcej dystansu, uśmiechu, radości.

  • Cytat od Chudi: „Graty akcji ,a ze tak zapytam odnośnie całej opowieści , sfarmili cie ? ” Tak, raz straciłem deuter bo robiąc FS tak się spieszyłem że nie załadowałem paliwa. Myślę, że czekają na grupową akcje.

  • Mamy koniec roku więc rachunki czas wystawiać Dnia 31-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bialy Mis ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 Pancernik 5.555 Pathfinder 25.000 _________________________________________ Obrońca Usagi [G-NEM] ________________________________________________ Mały transporter 95.315 Duży transporter 11.584 Statek kolonizacyjny 1 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Bi…

  • Ruch w statach się wyjaśnił. Graty.

  • Bardzo dawno mnie tu nie było. Powodów jest przynajmniej dwa, brak czasu i taki mały nie fart. To ST to część pewnej historii która toczy się jakiś czas i pewnie jak znam życie będzie toczyć się dalej. Jakiś czas temu przyfarmilem gracza imperatorek z sojuszu MAT. Napłakał się najpierw na priv i groził wręcz że będzie odwet i będę spał wtedy kiedy on będzie spał. No nic, po jakimś czasie znowu trafiła się jakaś okazja na farmienie więc polecialem, wtedy już nic mi nie napisał bo dawno go zabloko…

  • Ogólnie długo ci to zajeło Cel w układzie, dość nie uważny A tak na poważnie, brakuje jeszcze 200 gęsi.

  • I to się właśnie [ciach] w tej grze, że wszyscy wiedzą że nastąpiło starcie portfeli , a nie graczy. Dla mnie to straszna żenada mieć po miesiącu gry ponad 500k pancków , zresztą obrońca też biedny nie jest. Później się dziwić że serwery tak szybko umierają skoro po miesiącu możesz mieć flotę na którą kiedyś pracowałeś rok lub dwa. Zaznaczam , że również kupuje anty za którą przenoszę planety , przyspieszam badania, jest jednak drobna różnica pomiędzy korzystaniem z możliwości jakie daje operato…

  • Wener skasował konto, a miałem jak co rano farmić w 5 gali.

  • Fajnie. Mi się tak nie chce, czuję że wpadłem w pewien właśnie szablon, ehh. No i pochwale się, w układach pojawili mi się goście i szykują zorganizowaną akcję

  • Graty, przegapiłem