Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 111.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stało sobie flota na bunkrze. Astro się nie zgadzało miał możliwość o dwie koloni więcej ale się nie przejmowałem i poleciałem pozdrawiam NFZ Dnia 10-09-2019 22:52:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 40.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Alvor ________________________________________________ Mały transporter 118 Duży transporter 244 Lekki myśliwiec 129 Ciężki myśliwiec …

  • Gratulacje no to masz teraz będziesz miał na nowe śrubki przetapiaj dalej na latajki

  • I wszystko jasne kto na nim grał a tu się podpiszę jak widzę ze TOP 1 Na pewno długo ten % nie będzie pobity wiec graty

  • Witam Teraz ja coś wrzucę STeka przed tydzień nic mi nie szło ostatnio. Na tego Pana jakieś 40s przed dolotem uciekł mi wczoraj. Ale nie tym razem Nie będę się rozpisywał w szczegóły co tej akcji. A obrońcy SZO Pozdrawiam cały sojusz NFZ i znajomych Dnia 06-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Recykler 1 Krążownik 16.583 Okręt wojenny 13.541 Pancernik 41.764 _________________________________________ Obrońca PanNIk…

  • Na tego Pana miałem chrapkę od miesiąca bo uciekł mi wcześniej na inna gale wiec musiałem się przenieść drugi raz . I tu akurat popełnił wielki błąd bo obrońca trzymał flotę na małym moonie wiec naszykowałem GSy i wysłałem z misją nisz 4 fale po 5 i ostatnia 5 fala 10 dla pewności ze będzie większa szansa na zniszczenie moona. Obrońca się zalogował 1h przed wracająca flota i zaczął budować statki na koloni ale nie miał na tyle surowy żeby się bronić przed GSem. Pierwszy atak musiałem rozbić flot…

  • Gratulacje i piękny zysk przetapiaj dalej na latajki żebyś mógł na większe "ryby upolować''

  • Skanowałem wcześniej i było pusto na moonie ale zeskanowałem jeszcze raz bo zauważyłem minuty później późno wieczorem a tu stoi flota z dużo ilością deuteru Wiec wywnioskowałem sobie ze chyba obrońca źle zrobił FSa. Pozdrowienia dla NFZ Dnia 20-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.286 Pancernik 11.500 _________________________________________ Obrońca Ursa ___________________________________________…

  • Dopiero się rozkręcam Pozdro dla NFZ Dnia 19-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 29.979 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca guma ________________________________________________ Mały transporter 4.166 Duży transporter 577 Lekki myśliwiec 7.439 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 3.005 Okręt wojenny 666 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 3.509 Sonda szpiegowska 41 Bombowiec 1 Nisz…

  • I znowu obrońca zostawił flotę bez opieki Pozdrawiam NFZ Dnia 19-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Luy ________________________________________________ Mały transporter 4.298 Duży transporter 203 Lekki myśliwiec 97 Krążownik 850 Okręt wojenny 1.820 Recykler 600 Sonda szpiegowska 25 Bombowiec 750 Niszczyciel 120 Pancernik 250 …

  • AVE NFZ Dnia 18-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.743 Pancernik 20.203 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca rozpusta ________________________________________________ Duży transporter 773 Lekki myśliwiec 2.650 Krążownik 298 Okręt wojenny 1.700 Recykler 804 Sonda szpiegowska 75 Bombowiec 762 Satelita słoneczny 251 Niszczyciel 650 Pancernik 100 Wyrzutnia rakiet 63.…

  • Graty nie ma jak stała farma do ręką Już dość na rozrabiałeś Lucky na tym Unii Daj im trochę pograć im i pod rosnąć .

  • Gratulacje w końcu wziąłeś się do roboty Piękny zysk

  • Stało Stało i nie stoi Po moim wlocie obrońca był na obiedzie i stad takie rezultaty Pozdrowionka dla NFZ Dnia 17-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.806 Pancernik 20.423 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Oddam [ZLY SEN] ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 2.869 Lekki myśliwiec 14.548 Krążownik 4.413 Okręt wojenny…

  • Taki gracz jak ty powinieneś w pamięci wykalkulowane graty

  • No no juz szalejesz graty

  • Miał minuty wiec zeskanowałem z ciekawości a tu stało na 100kk floty. Posłałem flotę i przed dolotem zapalił się moon i już myślałem ze się zalogował a tu wróciła główna flota na 329kk A obrońca nie odebrał floty i zalogował się po moim wlocie Pozdrawiam całej ekipie NFZ Dnia 15-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 18.966 _________________________________________ Obrońca Luy _____________________________…

  • Graty weszło konkretnie mi uciekł na inna gale wiec nie miałem jak trafić

  • Graty w końcu coś weszło

  • A tu druga cześć floty Dnia 13-08-2019 00:15:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.498 Pancernik 19.009 _________________________________________ Obrońca bobiczeq [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 838 Duży transporter 480 Lekki myśliwiec 141 Krążownik 22 Okręt wojenny 2.295 Recykler 17 Sonda szpiegowska 88 Bombowiec 18 Pancernik 793 Wyrzutnia rakiet 10 Lekkie działo …

  • Stała flota BFS Pozdro dla NFZ Dnia 12-08-2019 23:48:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mgr Beny [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.498 Pancernik 19.009 _________________________________________ Obrońca bobiczeq [SNK] ________________________________________________ Mały transporter 654 Duży transporter 22 Okręt wojenny 1.110 Recykler 2 Sonda szpiegowska 49 Satelita słoneczny 130 Pancernik 706 Wyrzutnia rakiet 9.587 Lekkie działo laserowe 21 Ci…