Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratuluję pięknego starcia. Same pance, ale w jakże pięknym widoku. Tak trzymać. Szo obrońcy i do naSTępnego

  • Cytat od DeKi: „Darujcie juz sobie te ankiety i zacznijcie otwierac nowe uniwersa z mysla o laczeniach uniwersow za rok/dwa pozniej. Narazie to wszystko jest bez ladu i skladu. ” Dokładnie zgadza się. Demokracja jest fajna dla mądrych ludzi, ale dla głupich nie bardzo, a takich jest więcej.

  • @Das140 2) Tylko, że czy lecisz 3 h czy 1 h czy nawet 4, gdzie cel śpi 5-6 h albo go nie ma tyle nie robi żadnej różnicy. Co do obserwacji to tu i tu musisz wiedzieć kiedy ktoś jest aktywny. 4) Expy są nie tylko do surowców, ale także darmowy handlarz i antymateria. Handlarz przekłada się na to, że możesz wtedy sobie szybciej zrobić(uzbierać) daną rzecz(badanie/budynek, itp.), a za anty możesz skrócić. Doszedł mi jeszcze jeden ciekawy pomysł. Mianowicie szybsze zbiory reckami antymaterii z pztów…

  • Jestem za szybkimi prędkościami floty. Zalety szybkich prędkości floty: 1) nie trzeba siedzieć i obserwować non stop, bo ataki są szybsze 2) ściąganie moonów szybsze zaliczyłbym do zalet ze względu na to, że wszystko zależy od czasu wyliczonego, zakładasz, że fs leci z moona x na moona y z obserwacji, człowiek śpi zwykle po minimum 5-6 h, także czy to wyślesz podczas jego snu w 1 h czy 3 to nie ma znaczenia, bo i tak przy dobrym ogarnięciu uda się ściągać moona, żeby nie było ściągałem moona do …

  • Pięknie, soczyście i przejrzyście Gratulacje i powodzenia w naSTępnych lotach. Szo obrońcy. Pozdrawiam.

  • Skibix trochę zaczął latać i już złom Gratuluje Bern, Szo obrońcy. Przetapiaj na statki kolonizacyjne

  • Nie wiem jak u Was, ale u mnie co godzinę wysyłają te wiadomość: imgur.com/a/QvaoXYR

  • Muli ogame ?

    Mari - - Błędy w grze

    Post

    Mi już wszystko śmiga

  • Muli ogame ?

    Mari - - Błędy w grze

    Post

    Muli tylko Ogame, bo Internet mi dobrze działa.

  • Gratuluje naprawdę ogromnego starcia. Widać, że kolega naprawdę solidnie ogarnia temat. Szo obrońcy i do naSTępnego

  • [ciach] Co do starcia to gratuluję, Fabiano potrafi latać, Szo obrońcy. Moderator Neferet:Offtop

  • To nie wiem czy nie lepiej zagrać na nowym uni, skoro ban jest do 2024 roku

  • (Ukryta treść) (Ukryta treść) Tutaj masz kod: Kod źródłowy (6 linii)

  • Hahahah Truck Driver w formie A co do tematu, to nie wiem skąd Ciap ma takie info, że jak Ogame przestanie przynosić zyski to go nie zamkną, ale jakby myśleć czysto matematycznie to taki biznes w którym trzeba jeszcze dopłacać się nie opłaci, więc najlepszym wyjściem jest zamknięcie wtedy gry.

  • 3 zł za godzinę heheh, jeszcze rozumiem 3 dinary kuwejckie, 3 razy 12,49 = 37,47 zł, mogę za tyle robić nie ma problemu. Co do samego tematu, to nie rozumiem za bardzo jak można się ubiegać o zmianę przeliczników jednocześnie prowadząc masę paliwówek. To tak jakby sabotować własny interes. Mam nadzieje, że nic w tym zakresie się nie zmieni i żeby nie było nie mam żadnych paliwówek, gsówek, moonówek, itd. gram czysto.

  • Dostałem właśnie wiadomość z nowym ogłoszeniem. Zamykają Ogame, przykro mi. Widocznie gra musi już nie generować zysków Było fajnie, ale się skończyło, co zrobić takie życie...

  • Na wstępie powodzenia obu stronom, nikomu nie kibicuje, po prostu obserwuje. Narimmor, ale przecież obie strony to strony biorące udział w wojnie. Z tego co tu piszesz, to jeżeli agresor zmienił sojusz po wysłaniu ataku to starcia można nie uznać. Jak było można sprawdzić, aczkolwiek wystarczy tylko, że w momencie wysłania mieli tag u22 i starcie można uznać.

  • „Mogą także inicjować ataki (także rakietami międzyplanetarnymi), chowając się po ich zakończeniu przed potencjalnym kontratakiem." Wszystko fajnie tylko, że to by działało gdyby po zakończonym ataku rakietowym nie można było iść na urlop przez np. 2 dni. Tak to po prostu po ataku idę na urlop(z tym nowym systemem limitowanych urlopów), bo nie ma żadnego cd, jest jedynie cd po zdjęciu urlopu. No, ale pewnie chodziło o to, że nawet jak się schowamy to przy limitowanym urlopie z czasem taki gość p…

  • [ciach] Wracając do tematu gratulacje, Szo obrońcy. Moderator Neferet:Offtop

  • „Nie musicie się także martwić o stare uniwersa, tam wszystko pozostanie po staremu, a Wy będziecie nadal mogli urlopować do woli." Z tego wynika - tu trzymam za słowo, że nie będzie to ruszane na starych uniwersach, więc w sumie można będzie nadal urlopować dwa lata bez konsekwencji. Uważam pomysł za nie do końca dobry ze względu na to, że czasem jest, że nie chcę nam się grać nawet i przez 2-3 lata, wtedy urlopujemy, wielu z nas ma floty po kilka mld, strata jej oznacza stratę starych wyjadacz…