Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 761-764 z 764.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Uszatyy rozkręcasz się widzę ! Oby tak dalej i lecisz po topkę Przetapiaj na swoje najlepiej latajki i do następnego czekamy !! Obrońcy chyba już 100 SZO

  • Siemanko to znowu ja Tak jak zapowiadałem wpadnę tu jeszcze nie długo no i nie minęło 8 h a ja znowu do was zaglądam, no nie powiem spodobało mi się tu . Lot bez żadnej historii zobaczyłem aktywkę skan i lot no i siadło! Obroćy szo bo trochę reckami powiosłował niech ma na odbudowę (oczywiście anty recki z 100 zrobiło się 500 w 3 minutki no chyba że ma jakiś wysoki lvl nanitów ) ! Zysk trochę mniejszy ale dofarmy nadrobiły Pozdrowionka dla Złej, Obiego, Ramka, Komornika, Leukocyta, Uszata, Hitch…

  • Siemka witam w moim pierwszym ale jakże soczystym st wykonanym z piekielnie Złą Kobietą . Najpierw historyjka a potem pozdrowionka i podziękowania Chłopaczek yoy strasznie starał się utrudnić mi życie na wszelkie sposoby wlatywał w planetę, niszczy satki obronę dla tak zwanego sportu, a więc my też zapolowaliśmy na niego. Pierwsze próby z Ramkiem niestety nie wyszyły mimo usilnych starań obrońca do pilnował się mimo zrzucenia moona. Parę h potem dał urlop jednak wrócił, żeby wpaść w nasze recki …

  • - Adam - brak PZL [PZL] <--- od razu po zdjęciu urlopu -Dla drużyny - Dokładna ilość jednostek bojowych Flota: 221317 Lekkie Myśliwce: 185.126 Ciężkie myśliwce: 31 Krążowniki: 23.844 Okręty Wojenne: 2.350 Bombowce: 1 Niszczyciele: 55 Gwiazdy Śmierci: 77 Pancerniki: 9.833 Wszystko poprawione proszę nie usuwać !!