Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 338.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • PAN SZPRYC ZLY SEN [ZS] - 1 677 561 Flota: Lekki Myśliwiec: 1400000 Ciężki Myśliwiec: 70000 Krążownik: 120000 Okręt Wojenny: 33700 Bombowiec: 4000 Niszczyciel: 700 Gwiazda Śmierci: 100 Pancernik: 24000 Rozpruwacz: 61 Pionier: 25000 edytowany stan aktualny.

  • @dexPL Masz flotę to sobie policz: 3x 7,5kk LM , 3x 400k pnc i 666666 KR wymienne na 320k OW - jak w ryj strzelił 185kk dexa. Ja nie mówię że nie jest zyskowne, ale jest ryzyko jest zysk

  • @dexPL wszystko fajnie, ale bierzesz pod uwagę że mnie wysłanie 7 slotów na eksp kosztuje między 150-200kk dexa? Jak faktycznie Piraci nie wejdą przynajmniej 2x dziennie to jest minus, przy dwóch około 0 się kręci. Więc to nie jest takie różowe jak się wydaje..

  • Cytat od roermond: „Odkrywca juz został po cichu okrojony. O zyskach po 400,500kk surowców dziennie można zapomnieć.A to właśnie był duży atut tej klasy.Duze zyski z piratów też juz się skończyły.Nie sugerować się tym co było a co jest w chwili obecnej. A najgorsze są bezczelnie zmiany, o których nikt nawet nie raczy powiadomić. ” Bredzisz ja z jednego starcia robię ok. 2kkk zysku Oczywiście zdarzyło się że mi wcięło 7,5kk LM i 400k pnc - ale ta strata po dziurze 2-3dni odrobiona z nawiązką

  • Słabe to bardzo. Sam fakt sojuszniczki , ale jeszcze te okoliczności... Trzeba było uczciwie się sprawdzić w rywalizacji, a nie jak ostatnie ........ (wykropkuje sam zanim zrobi to @Ruda za mnie) zawrotkie robić... Marek żem się tego nie spodziewał po Tobie...

  • Cytat od Leonidas: „To pograj generałem jeszcze bo moi tęczowi odkrywcy akurat robią takie przyrosty że ciężki szok. 30% wartości konta w miesiąc przy 240kk pkt ” @Leonidas Leoś czyżbyś z Milim nas wywoływał do tablicy?

  • Rozpad Uniwersum Leda

    bocieek - - DiD Leda

    Post

    @---Webber--- szkoda czasu na dyskusję z podgraczami. Mądrze dawno temu Laki to spłentował z Kryształem

  • Nasza Ekspedycja namierzyła zardzewiałą stację kosmiczną, która wydaje się niekontrolowanie dryfować od dłuższego czasu w przestrzeni kosmicznej. Sama stacja była całkowicie bezużyteczna, jednakże w jej reaktorze znajdowała się pewna ilość antymaterii. Nasi technicy starają się odzyskać tyle antymaterii, ile się uda. Zrabowano: 10.224 Antymateria. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor. i jeszcze: 5.5…

  • Cytat od sativa: „ Chyba Huba Buba monówka WSNR chyba obraziła się za ta akcje na wujka bo zmieniła nick na WujoFilet bez skilla Pewnie zaraz w reckach wuja za karę wyląduje ” Niestety ale nie wyląduje przepraszam że wyprowadzam z błędu, ale ani Sandacz ani Wujo nie mają skilla takiego żeby duet Szprychy spakować i nawet zainstalowany Hunter do skanów i zmiany nie pomogą

  • Cytat od CzarnyPan: „Jak zwykle każdy mądry po fakcie, trzeba było samemu coś zrobić panie presidente - a Twój wpis to stek bzdur, poza ciekawą informacją w punckie 1, którą warto sprawdzić bo szczerze mówiąc o tym nie wiedziałem, choć tak naprawdę nie wiadomo było jak wujo puścił recki ” Lata mijają a dalej kolejkowanie jest Tajemną Magią Gratulacje Filet bo najlepiej zarobiłeś - ale słabo to wygląda ogólem za całokształt

  • [ciach] Graty wszystkich starć, z obu stron Super Moderator Ruda:komentarz dotyczący usuniętych postów ciach

  • Gratulowałem już wcześniej, ale powtórzę - ładnie walnęło dniówka jest, odpowiedni tag też, % tyż to tylko się cieszyć Administrator Forum kasai:Upominam za wulgaryzmy.

  • Cytat od Ser Presidente: „Ale terry Ty wciaz nie wiesz jak sie gra w ogejm... Ja z najwiekszym wrogiem bym polecial (i niejednokrotnie latalem) dla zysku czy dla eliminacji innych wrogow- to samo sie tu ma do PLa ktory (wtedy) mial laczka za wroga wiec chcial wykonczyc wroga innym wrogiem i wtedy ma wojne na jednym froncie nie wielu- prosta strategiczna decyzja ktora ja rozumiem grajac na wielu uniwerach i stykajac sie z różnymi przeciwnikami, nie wiem jak Ty sobie radzisz/ radziles poza electra…

  • Cytat od Terry: „Graty kontry, zysk ladny. Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum…

  • król nocnych lotów na satelity w reckach zawsze cieszy który raz to już Adas? 9?10?

  • Yara już dawno miał tak paść bo z tej lotki był za pewny siebie, ale nikt nie podejmował rękawicy niestety Laki to trzecie takie starcie, pierwsze na Spicy ekipa Stars Wars dawno temu , drugie Wy i to trzecie jest. Gratuluję Hunterowi, a temu co siedział na koncie Wuja już nie SZO Kraken bo trochę się wyrównały siły teraz

  • Błąd rynku

    bocieek - - Błędy w grze

    Post

    @Wisior to konto nieistotne obserwacyjne do testów właśnie - trzeba było widzieć wyścigi flociarzy po iglakach

  • Błąd rynku

    bocieek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Elmo[Wieiworak]: „podobno teleport teraz wychodzi lepiej ale co ja tam wiem uczciwy jestem a nie jakis cheater ” Testowałem na Q i potwierdzam, telep działa jak ma średnio z 40 prób 31 razy sklonowało flotę i wygenerowało się rw

  • Cytat od ---Webber---: „Myślę, że sobie z obrońcą co nie co wyjaśniliśmy. To zawsze miło gdy są wątpliwości co do starcia i jestem nazywany botem, pokazuje to, że była dobra akcja obrońcy sz/o ” Przecież nikt nie wymaga od Ciebie tłumaczenia się z klikania pzta z wabiem , a komentatorzy do góry do budy - nie znaju się to się nie wypowiadać

  • Graty Webb W starym dobrym stylu Jeszcze się tłumacz z klikania