Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 599.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Problem nie leży w wydobyciu, tylko w czystej złośliwości. Koleś się loguje tylko po to, żeby rakietować obronę i ściągać moony. Nie leci po żadne surowce. ” Napisalem to co napisalem wyzej bo mialem dokladnie taki przypadek. Nie pisalbym nic gdybym nie mial doswiadczenia w praktyce. Nie raz nie dwa mialem rakietowanie na jakies planecie. Nie wspominajac juz o oraniu bunkrow gs-ami. Ostatni przypadek wlasnie taki byl, ze komus w niedziele wieczorem zachcialo sie pobawic w rakieto…

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Jeżeli już do czegoś się przywiązywać to jedynie do osób z którymi grasz i to może kogoś trzymać nie konto, bo te można dostać, kupić itd. ” Ale to sie jedno z drugim wiaze. Grasz iles tam lat to nie ma sily by byc anonimowym. O ile nie jestes bucem zamknietym sam w sobie. Na pewno kazdy gracz z kilkuletnim stazem zna jakichs innych graczy (po prostu ma znajomych w grze). Sam moge podac przyklad gracza, ktory w wyniku choroby stracil konto przez brak zakupionej ant…

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Wszystkim malkontentom powiem tak gdyby wam tak bardzo to przeszkadzało już dawno by was tu nie było. ” Zawsze cos komus bedzie przeszkadzalo. Wszystkim dogodzic jest trudno, wkurzyc wszystkich to juz zaden problem haha. Ale starym graczom pozostal sentyment do tworzonych przez lata kont i to jest glownym czynnikem, ktory trzyma dalej przy grze i nie pozwala odejsc.

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    I na tym poprzestanmy zaraz by sie temat rozwinal i bysmy dali gotowy przepis na to, jak zrobic sobie siatke multikont

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Wiele kont też po UF stało się dla kogoś multi bo wział konta na jedno uni ” Tu sie mylisz. W wyniku fuzji majac konto na dwoch laczonych uni mogles wybrac, ktore konto chcesz utrzymac. Wiec wezmy na przyklad sytuacje, ze Wasat dolacza do Libry a Ty masz konto i na Wasat i na Libra. Jedno z tych kont trzeba bylo odpuscic i skasowac jesli sie nie myle. Czasu na podjecie decyzji bylo kolo 2 tygodni chyba jesli dobrze pamietam, albo i wiecej nawet.

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Nie da się pomóc na natrętów, którzy pojawiają się w środku nocy, wysyłają kilkaset rakiet i 6 misji niszcz, a rano znowu są na niebiesko. ” Skoro ma ktos problem lognac w nocy i puscic niszcze w odwecie to serio, nie ma dla niego rady. Ale jaki problem zebrac wydobycie na noc i wylaczyc wydobycie? Rano lognac, zobaczyc, ze typ jest na niebiesko to zalaczasz wydobycie i po problemie.

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Co do nowych uni jest wielu graczy którzy inwestują w to czas i pieniądze żeby konto było w topce, a potem sprzedają je na allegro z zyskiem. ” I pozniej wlasnie mamy na uni mase pushowek. Konta gs-owki, moonowki lub innego rodzaju multi. Bo ktos kupil od kogos w miare rozwiniete konto i nie musi juz sie meczyc by rozwiajac konto od zera. Podesle tylko sure na konto, zrobi co potrzebuje i zapina urlop. Takie praktyki psuja gre wlasnie uczciwym graczom.

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „umarlbym z nudow zanim dolecialbym do celu xD ” Nie chodzi o ataki na kogos jesli dobrze rozumiem tok myslenia @wampek. Raczej chodzi o spokojne fs-y. Puszczasz stacje i idziesz spac, bo fs leci w takim miejscu gdzie flociarzy masz daleko od siebie i marna szansa na moonkilla. A jesli masz rozrzucone planety po calym uni to juz w ogole opcja palenia moonow moze byc ciezka do zrealizowania jesli ktos kto CIe obserwuje wie, ze o kazdej porze dnia i nocy mozesz lognac i …

  • Sam nie wiem czy bym sobie poradzil na wieciej niz x2. Ale skoro taki cios na Q dal rade zrobic mega eko to swiadczy o tym, ze jest to wykonalne.

  • Cytat od wampek: „Cytat od Elkanen: „dostawac boosta do speed floty ” Gdyby na Xanthusie zwiększono prędkość floty natychmiastowo zakończyłbym grę. Za bardzo cenię sobie spokój i świat realny. ” Dlatego napisalem, ze stopniowo. Przyzwyczailbys sie tak, jak do boosta na wydobycie

  • Cytat od wampek: „Cytat od KissOfTheDragoon: „jak ludzie sa rozpier... po tylu uniach to nie ma kogo zlomowac. idlaki jedynie albo Urlopowiczow ” Według statystyk na u68 jest około 1000 aktywnych graczy. W czym więc problem? ” Mysle, ze w tym, ze tam potrzeba cierpliwosci by kogos ubic. Siedziec, obserwowac i planowac atak. A nie jest tak jak na szybkich uni, ze lecisz na pale na akcie i jest duza szansa by udalo sie strzelic. Starsze uni powinny stopniowo, powiedzmy raz do roku dostawac boosta …

  • Cytat od wampek: „oraz samych świetnych pomysłów na przekonanie nowych graczy, by męczyli się na starych uniwersach. ” Wlasnie moim zdaniem to meczarnia jest na nowych uni gdzie trzeba sie pilnowac by ktos nie zaoral planety a nawet po idlakach nie ma co szukac bo zwyczajnie ich nie ma a na starych uni to o idlaki nie problem a tez i malo kto poleci na jakis mizerny zysk na planete ze slabym bunkrem dla 10kk zysku ale to tylko moje skromne i nic nie znaczace zdanie. Kazdy ma prawo grac jak chce …

  • Cytat od wampek: „A konta niestety nie idzie przenieść na nowe uni, przykro mi. ” Byloby milo jakbys odpowiadal na wszystkie pytania Cytat od KissOfTheDragoon: „powiedz mi @wampek jaki sens jest zmieniac uni co 2 miesiace? ”

  • Cytat od wampek: „Cytat od KissOfTheDragoon: „powiedz mi @wampek jaki sens jest zmieniac uni co 2 miesiace? ” Sportowiec nie poddaje się po jednych nieudanych zawodach, ale próbuje swoich sił w następnych. ” Zgoda. Ale nie zmienia zabawek tylko zostaje przy swoim

  • @wampek kazde uni predzej czy pozniej sie wyludnia i nastaje okres stagnacji na uni. Tak jak napisalem wyzej, w krotkim czasie nie da sie osiagnac czegos wielkiego na nowym uni. Trzeba grac i grac a nie tylko zarejestrowac sie, wladowac kase w konto i liczyc na to, ze uda sie utrzymac na zadowalajacym poziomie nic nie robiac przez dluzszy czas.

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od chlebektostowy: „Dzień dobry, drogi @Art chciałbym się dowiedzieć kiedy państwo zamierzają coś zrobić z urlopami? Chodzi mi o takie sytuacje gdzie gracz A jest graczem aktywnym, gracz B schodzi co kilka dni w nocy z urlopu żeby nękać innych, rakietuje planety, farmi je kilka razy do zera po czym włącza urlop. Wróciłem do was po wielu latach przerwy i dobrze sie nie rozegrałem a już spotyka mnie coś takiego. Czy nie możecie stworzyć uniwersów na których urlop będzie można użyć dopiero po…

  • Cytat od wampek: „Cytat od Zlomek_Mistrz: „Przecież im nie chodzi o jak najdłuższe istnienie uni tylko na zarabianej kasie z anty w pierwszych tygodniach życia nowego uni. ” A wynika to z faktu, że zdecydowana większość ludzi woli zacząć grę na nowszym uni, gdzie ma jeszcze szanse coś osiągnąć. Mało osób zadowala wizja wleczenia się na ileś tysięcy któryś tam miejscu przez cały żywot konta... myślę, że jest to zrozumiałe. ” Ale kasa z anty jest glownym celem dla GF. Przeciez aby cos osiagnac na …

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Ano wlasnie, trafiles w punkt. Bylo fajnie, ladnie i pieknie dopoki gracze nie zaczeli kombinowac. Serwer (a raczej moze silnik, na ktorym bylo oparte uni. Nie potrafie tego fachowo nazwac, nie znam sie za bardzo na tym) nie wytrzymal i trzeba bylo zamknac.

  • Stare dobre OGame

    Elkanen - - Gra

    Post

    Piszecie o tym x1 a czy przypadkiem takiego serwera juz nie bylo? Mam na mysli Epic Blue.

  • Cytat od Logon: „Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na dręczące mnie pytanie, a kogo pytam, ten nie wie. ” Obawiam sie, ze nie jest tak jak piszesz. Ci co graja odkrywca wiedza jak grac by ich konta rosly ale specjalnie Ci nie podpowiedza jak grac bys mogl sobie w szybkim tempie konto rozbudowac. Nikomu w dzisiejszych czasach ogejmowych nie jest potrzebna konkurencja. Chodzi tylko o jak najwieksza liczbe punktow na koncie co nie zawsze musi byc powiazane ze skillem. No bo niby jaki skill potrze…