Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 374.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dawno tam nie zaglomdałem. Opchnę tam skracacze 0,5h i dopałki energii 20%. Tak z nostalgii Dzięki za info holon!

  • Wiem, to brzmi jak post kolejnego mądrali, który wykłada prawdy objawione, ale fakty są dwa: 1: skoro nie ma rynku, to nie ma już nad czym dyskutować; 2: w związku z poprzednim, obecnie każda opinia to tylko opinia - nie jest w żaden sposób arbitralna.

  • HKZVBWFFESMAJML.20140825045901.jpg Karsta Lowe amerykańska siatkarka ma dziś urodziny.

  • - 1208 – Jakub I Zdobywca, król Aragonii (zm. 1276) - 1425 – Eleonora I z Nawarry, królowa Navarry (zm. 1479) - 1455 – Jan II Oldenburg, król Danii, Norwegii i Szwecji (zm. 1513) - 1457 – Pedro Mártir de Anghiera, hiszpański duchowny katolicki, historyk, kronikarz (zm. 1526) - 1467 – Kolumba z Rieti, włoska dominikanka, błogosławiona (zm. 1501) - 1487 – Jan Zápolya, król Węgier, hrabia Siedmiogrodu (zm. 1540) - 1494 – Bona Sforza, księżna Bari i Rossano, królowa Polski, wielka księżna litewska (…

  • Cytat od babyyoda: „Może mają w planach jeszcze w jakiś sposób przywracać rynek np w postaci eventu 'tak jak z nagrodami', aktywny rynek by był kilka dni tylko.. ” Ja byłbym za tym żeby przywrócili, tylko niech najpierw rozkminią klonowanie sury i rozważą przeliczniki dla ludzi, bo póki co, tylko licytator rzuca długi cień na przyzwoite granie. Opylanie specjalnych statków innym klasom było bardzo dobrym pomysłem. Tak samo jak pozbywanie się niechcianych itemów. Idea świetna, ale wykonanie średn…

  • youtube.com/watch?v=udhsYgxL0sQ

  • Nieprawda, kolejka zostaje. Kto stosuje, ten wie. Temat raczej do zamknięcia, ponieważ Starrk wyczerpująco odpowiedział na pytanie

  • + za konkretnie sformułowane pytanie

  • @john malkowitz007, wyrwane z kontekstu. Dość oportunistycznie, bo w liczbie mnogiej. Ja po raz kolejny zaznaczyłem to, że każdy kto prowadzi biznes on-line, chce dać części graczy elementy exclusive. Bynajmniej GF dając ostatnio kilka takich opcji, wcale nie wykluczył możliwości innym graczom korzystania z części z nich. Wiedziałem, że wpycham kij w mrowisko, ale nie wiedziałem, że wpychając go tak płytko, rozsierdzi cały rój. Z tego co widzę to część graczy, którzy się tu wypowiadają dąży do t…

  • Zrobią jak zechcą, jednak gdybym miał ogarniać marketing takiego typu gry, byłbym za tym, żeby pewne rzeczy zostały wyłącznie płatne. Wiem, że za to zdanie zostanie wylane na mnie wiadro pomyj - nie każdy zauważa zdanie jednostki i daje się ponieść emocjom (norma na tym forum).

  • Nadzieje z na ogół poprzedzają rozczarowania

  • Zasadność precyzji danych Wykonałem porównanie symulacji kolegów i moich negocjacji odnoszące się do ilości tur wymaganych do osiągnięcia maksymalnych 75% odzysku surowców. Qwant-holon (1 000 000 000 symulacji negocjacji): * Tura negocjacji * III * IV * V * VI * VII * VIII * liczba wyników 75% * 10 007 823 * 390 468 291 * 489 529 591 * 104 988 890 * 4 972 477 * 32 928 * prawdopodobieństwo 1 do: * 99,92 * 2,56 * 2,04 * 9,52 * 201,10 * 30 369,29 * prawdopodobieństwo %: * 1,00 * 39,04 * 48,95 * 10,…

  • Poprosiłem o zamknięcie tematu. Nie widzę powodu dla którego istniałaby potrzeba jego kontynuowania. Zapraszam do podsumowania w temacie Handlarz Złomu - Finalny Poradnik Dziękuję kolegom za ogromny wkład!

  • To nie borelioza. Ani parkinson. To jest zwykły arkoholizm!

  • Jeśli wypadnie tylko 60 na planecie, to gdziekolwiek, bo tak mała liczba szału w eko nie zrobi.

  • Zgadzam się, ale średnia dotyczy dominujących czterech do pięciu tur na tle ogromnej liczby symulacji, podczas gdy jednorazowo może się zdarzyć jak w dwóch przykładach powyżej. To są dane z autentycznych negocjacji, dlatego podałem numery wierszy. Dla mnie średnia jest bardzo ważna, bo często złomuję, ale dla gracza, który robi to doraźnie, a który nie używa tyle anty co ja, każde jej kilo jest na wagę złota. W sytuacji w której mógłby mieć 5 tur negocjacji, ten rezygnuje przy 3-ciej, może dosta…

  • Atak na planetę?

    Aurora Borealis - - Zadawanie pytań

    Post

    (s) nie można atakować, nawet jeśli wyszedł ze strefy noob protection Cytat od Kasia321: „Noob Protection - Tutorial ● Ochrona aktywna do 500k punktów. ● 0-50k punktów: ochrona ogólna 1:5. ● 50k-500k punktów: ochrona ogólna 1:10. ● Ucieczki floty: stosunek floty 5:1 - możliwa w określonych granicach ochrony. ○ Admirał floty zmienia ratio na 3:1. ● Dodatkowo można atakować 100 następnych graczy w nowym rankingu wojskowym i graczy z więcej niż 50% naszych punktów wojskowych w dowolnym czasie. ● Po…

  • Ach to o to chodziło z tą kostką! Fajne, podobuje mię się. I to, że spisałeś nie tylko swoje propozycje. A teraz sio na .en!

  • I tak kolega trzeci raz dostał tą samą odpowiedź