Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 369.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zawinięte profesjonalnie graty wielkie! przetopu we flotę życzę i czekam na więcej, może kiedyś jakiś acs całą gromadą świstaków? obrońcy SZO!

  • Graty Rambo, bunkier zaorany z zyskiem to dobry bunkier przetapiaj na flotę a nie.... obrońcy SZO!

  • Do usuniecia!!!

    Akcelerator - - Starcia Galatea

    Post

    graty, ładnie zaoraliście współpraca popłaca xD oby tak dalej. Obrońcy SZO!

  • Gratki grigor ładnie walnięte i z fajnym zyskiem celami się trzeba dzielić:D

  • Wyłapana mała flotka z bunkrem wuerek, ale z zyskiem, kalkulowało się obrońca podebrał kilka kk metki bo recki policzyłem na oko i się nie doliczyłem życzę obrońcy SZO! xgettyimages-592495011-jpg.jpg.pagespeed.ic.egTefYj0nB.jpg Dnia 15-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Akcelerator [SWISTAKI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 822.210 Krążownik 113.547 _________________________________________ Obrońca Admiral Terra [Pol] _______________…

  • Mała dobitka Zeskanowałem a tu flota z doku zostawiona bez opieki życzę obrońcy SZO! pozdrowienia dla sojuszu i znajomych! 3653059720_3a80ae90b1_b.jpg Dnia 15-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Akcelerator [SWISTAKI] ________________________________________________ Pancernik 39.834 _________________________________________ Obrońca JOGYbonito7 [PFT] ________________________________________________ Mały transporter 105 Duży transporter 1.020 Lekki myśliwiec 331 Ciężki…

  • szybki i sprawny acsik celem małego ST wraz z sąsiadem zakończył się pełnym sukcesem pozdrawiam wszystkich znajomych i sojusz! Cytat od PushMeNow: „Możesz pozdrowić wariatów którzy jeszcze mają chęci do gry” yellow-bellied-marmots-flickr-alan-vernon.jpg Dnia 11-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor PushMeNow [CannaTM] ________________________________________________ Okręt wojenny 8.322 _________________________________________ Agresor Akcelerator [SWISTAKI] ___________…

  • Pozdrawienia dla znajomych i dla sojuszu! obrońcy SZO anty pozdrowienia dla jabolsona za kolejny pushing tym razem na zonie rolnika skoro reszta nfztow popiera push, ma wywalone na wszystko i przyklaskuje smarując nie powiem gdzie to reszta uni tez zacznie sie w koncu inaczej bawić. %C5%9Awistak-DinoAnimals.pl-1.jpg Dnia 07-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Akcelerator [SWISTAKI] ________________________________________________ Pancernik 40.000 ____________________…

  • Ej łobuzie, film oczywista oglądałem ale my nikomu kosy pod żebra nie wbijaliśmy To że oddaliście konta i ostatecznie zostały przemielone/wyszły z sojuszu są pewną drogą i kamyczkami (chociaż ze strony opozycji mało ambitnymi) właśnie do powrotu do równowagi - z Twoją i JNRa flotą zdecydowanie równowagi nie było, jak były momenty że chyba w top 6 z 5 flot było z NFZ zresztą stara zasada - zawsze bije się tego kto jest najsilniejszy i teoretycznie nie do ruszenia żeby nie uzyskał takiej przewagi …

  • graty bardzo tego stejka grigor, w końcu top 1 solo nie wali się na codzień a z tą godziną to dobra akcja xD zaskoczyła Cię jak zima drogowców Darkstarowi SZO! w sumie już większość odbudowana ale takie walnięcia zawsze trochę bolą bo straty są i dzięki za dedki ostatnio narzekałeś że chciałbyś coś konkretnego ustrzelić no i się tak a nie inaczej ułożyło

  • No nie aż taki wstyd, całkiem ładnie pofarmione dla biednego Benka SZO chociaż już pewnie odbudował lata i złomuj falej fox bo masz nosa

  • Elegancko zaorane, coby nie mówić, gratulacje! niezły plot twist, w nocy banditt złomuje, następnej nocki sam pada. Huciap miał dobrego nosa graty, zysk bomba!

  • Jabol - nie mamy pojęcia co on Ci/Wam pisał. Mówisz że gość twierdził że o 22 go juz nie było - koło północy były jakieś aktywności, od Foxa info dostaliśmy chyba z 20 min po polnocy ze flota stoi - więc prawdopodobne że był online, nie mamy pojęcia - ale po zeskanowaniu floty nigdzie już żadnych akt nie miał. A własnie przez te aktywki polecieliśmy dopiero po 3 żeby mieć pewność 100% pewność że nie siedzi na koncie. Szczególnie że ostatnie kilka lotów przed 3 zawsze kończyło się totalnym fiaski…

  • Graty Banditt, niesamowity % wykręciłeś, jeśli się nie mylę to jest TOP 1 SOLO, bo chyba nie było większego % niż ten, solowego? a jeszcze jak dodać że Ci przyleciało w Twój układ i stało bez opieki do złomnięcia to weź... jest czego zazdrościć zresztą nie powiem że na tą flotę czailiśmy się wiele razy, ostatnio nawet lecieliśmy i nam zalogował bodaj 15 sekund przed wlotem (to się nazywa peszek) xD byłeś czujny i się udało, piękny stejk, piękny zysk, przetopu

  • Jedyne co napiszę to to że teraz całe uni ma moralne prawo do pushowania się czy korzystania z botów w ostatnich dniach daliście sporo przykładów "uczciwej" gry nie będę się wdawać w dyskusje, piszcie co chcecie, w każdym razie zdjęcie urlopu na czarnej kotce mając Tomasjusza w układach i zniknięcie na kilka godzin jak wszystko stoi, flota, surka (z 800kk w tym 250kk kryształu i 200kk dexu), normalne po prostu nie jest trzymajcie się cieplutko PS. nie mam teraz urodzin ale dzięki, doceniam ta pr…

  • Cytat od Das140: „Tak to wygląda na razie: Surowce: 17 Flota: 7 AM: 1 Przedmiot: 0 Nic: 6 Przyspieszenie: 2 Opóźnienie: 5 Piraci: 0 Obcy: 1 Czarna dziura: 0 Handlarz: 0 ” Na Galatei w wakacje przeprowadzałem sobie testy ekspedycji, miałem dobić do 1000+ ostatecznie skończyłem na 800 zanotowanych. W ich trakcie 62x trafiłem na antymaterię co daje 7,75% szansy na trafienie. Czyli nie za dużo, ale generalnie to co się znajduje, szczególnie kiedy jest event na antymaterię, z powodzeniem starcza np n…

  • Obrońca się pilnował bardzo dobrze... ale za którąś magiczną próbą w końcu się udało złapać obrońca bardzo kulturalny, pogratulował. życzę odbudowy albo powodzenia w realu, zapięty urlop więc nie wiem czy będzie powrót. część z zysków poszło do grigora bo wtopił na obrońcy x gąsek pozdrowienia dla świstaków! i całego uni 800px-Marmot-edit1.jpg Dnia 14-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Akcelerator [SWISTAKI] ________________________________________________ Okręt woj…

  • Banditt w formie wraca po U i złomuje. Bardzo dobre starcie, Dzierzgo zawsze było trudno strzelić bo dobrze się pilnował, 2x już trafiony więc życzę odbudowy i aby nie było 3ciego razu! życzyłbym przetopu na eko aaale już wszystko we flotę wrzuciłeś xD

  • Elegancki wlot i akcja, szkoda że ostatecznie Ci się przysnęło na sam koniec, ale tak to zazwyczaj jest niestety graty za ten wlot i odbudowy flotki!