Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 68.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „munio_666 napisał(a) Zresztą zawsze zwiastuny są najbardziej niesamowitymi fragmentami filmów Jeśli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do obejrzenia zajawki Transformers. Film na pewno fabułą grzeszyć nie będzie, ale ta zajawka - mniam ;)” :dobrypost: widzialam zajawke juz daaawno jak na czyms w kinie bylam... teraz tylko czekam az wejdzie na ekrany bo oczywiscie planuje obejrzec mam nadzieje ze nie zawiedzie moich oczekiwan

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    specjalnie sprawdzilam googlem pl.wikipedia.org/wiki/Dzieci_kukurydzy liczac jeden krotkometrazowy bylo tego 8 ach jaka szkoda ze nie widzialam ani jednej czesci xD i nie zobacze xD co do horrorow to mnie osobiscie nie bardzo interesuje jakie to nowe horrory na ekrany wejda... bo neeee lubieee taki filmow... sa be hyh pamietam jak bylam maly bobson i obejrzalam koszmar z ulicy wiazow myslalam ze padne xD zuy starszy kuzyn mi to wlaczyl

  • HypnOS

    Lady Claire - - Archiwum CT

    Post

    zamęczanie czas rozpocząć jakie bułeczki lubisz najbardziej ? co jadasz zwykle na sniadanko ? gdybys byl dinozaurem to jaki by to byl dinozaur ulubiona zabawka z dziecinstwa ? umiesz grac w tenisa ? paroweczka czy kielbaska ? lubisz jak pada deszczyk ? gdy za oknem burza szaleje co bardziej lubisz jak sie blyska czy jak grzmi ? czy moze nie lubisz

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    eee dobra... ze niby... ze jakis dzieciak... ze na wzgórzu ? nie widzialam albo uwagi nie zwrocilam lata nie te wzrok nie ten i w ogole no to w takim razie czekamy na kolejna czesc xD tylko zeby sie to nie skonczylo tak jak 'dzieci kukurydzy' ktore widzialam w jakiejs wyporzyczalni czesci od 1 do 8 xD

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    ja zawsze popcorn rozsypuje no i oczywiscie wcinam przez caly film chrupiac niemilosiernie mmmmmmmmmm [; Cytat: „lufa armaty nowego kapitana Latającego Holendra spełniła na wyspie swoje zadanie :D” umarłam :lol: ale ja jestem marna w domyslach i wole jak jest wszystko glosno wyraznie i duzymi literami a w ogole to graja teraz jeszcze cos fajnego ? bo mysle czy mi sie chce w weekend do kina pojsc [;

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    eee no tak ten teges napisy koncowe... yyy a czo to zdaje sie ze jeszcze wtedy nie wyszlam ale ludzie sie juz ruszali a ja bylam zajeta wyglupianiem sie i rozsypywaniem resztek popcornu no wiec cuz takiego przegapilam na tych napisach ? nu jakby byla 4 czesc to tez sie pewnie wybiore co mi tam :tongue: kino mam bliziutko :tongue:

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    osz ty <plask> ja Ci dam mnie prowokowac ostatnio sie nie udzielam bo mam zaliczenia i sesje i jedyna na co ma czas to zajrzec czasem i kilka temacikow przyskrzynic nuu wiec tak co do dlugosci to mi rowniez troche przeszkadzalo... niektore sceny by sie dalo przyciac bo momentami mi sie lekko dluzylo... a co do tych malych pijackich jackow to mi sie akurat podobali mialam z tego niezla polewke aaa i kraby byly swietne hmmmm wytrwalam do konca i chyba jakos tak w miare uwaznie ogladalam ale nie zn…

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „munio_666 napisał(a) Oooo no fakt Hugh jet super ;)” mrrrrrr Cytat: „munio_666 napisał(a) Oglądałaś może z nim następujące filmy: The Prestige, The Fountain, Scoop ? Widziałem pierwsze dwa i powaliły mnie po prostu na ziemię... Szczególnie oglądany w kinie The Fountain...” z tej trojki nie widzialam tylko the fountain ale wszytsko przede mna The Prestige jest super po prostu mam nawet na kompie zdaje sie a co do Scoop to mnie troszke rozczarowal

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „Qdlaty25 napisał(a) Lubisz facetów-laleczki? Bloom jest tragiczny po prostu. ” nie no bez przesady xD laleczek nie lubie Blooma tez w zasadzie nie lubie xD ja tylko stwierdzam ze tak patrzac na Deepa to ja juz wole Blooma nie wiem czemu ale Deep mnie zawsze odstraszal... Piraci z Karaibow to w zasadzie jedyny film w ktorym on nie wyglada przerazajaco xD ale i tak jak dla mnie to bleeee xD ogolne z aktorow to mi sie podoba chyba tylko ten pan -> klik nie dosc ze dobry aktor to zabojczo pr…

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „munio_666 napisał(a) Tylko tyle? To ja się po nim spodziewałem, że dziewczęce majteczki na widok Deepa same spadną, a mężczyzną na widok Keiry od razu nogawka spęcznieje... A Ty mi mówisz, że film się przyjemnie oglądało ;(:(:( Ale spoko We wtorek sam się do kina na niego wybieram Po seansie zaraz napiszę co i jak PS. Widział ktoś może film Tarantino, który raptem tydzień temu miał premierę w Cannes?” yyyy przeciez Deep jest paskudny o_o to juz Bloom jest lepszy od niego :tongue: haha w …

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „munio_666 napisał(a) PS. Był już ktoś w kinie na Piratach: Na krańcu Świata?” był ktoś był ktoś w piatek byłam filmik sympatyczny i sie milo ogldalo na tym samym poziomie co pozostale częsci wiec jesli Ci sie podobaly dwie pierwsze to sie wybierz

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Lady Claire - - Archiwum CT

    Post

    wybila godzina meczenia Żuuubra jaki smak landrynek lubisz najbardziej ? umiesz upiec cos dobrego ? jesli tak to cooo ulubiony grzyb ? czy żubry lubia chodzic po górach ? co lepsze dwa cieple piwa w garsci czy jedno zimne w bardzo oddalonej lodowce ? spamu spamu śmieciu śmiec

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    nie martw sie Spiedreman 3 jest z 1000 razy lepszy od Ghost Ridera przecie Ghost Rider to byla porazka prawie zasnelam a Spiderman na prawde bomba... wczoraj bylam w kinie i jestem zachwycona jak dla mnie 3 to najlepsza z czesci i sporo sie dzieje mrrrrrrrrr... dlugo czekalam na ten filmik

  • dobra widze ze niektórzy sobie w tym temacie oaze spamu urządzają...:irrit: jak zobacze jeszcze jakis spamerski post to nie recze za siebie mam was na oku wiec uważac

  • taaaaaak zaraz warny powlepiam mrrrrrrrrrrrrr ile warnikow zamawiasz ?

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Lady Claire - - Archiwum CT

    Post

    eh jako, ze nasz kochany Żubr sie nam emerytowal, zakladam klodeczke mam nadzieje ze bede mogla ja szybko zdjac nuu i szybko zdjemuje jak to jest miec kolorowe gwiazdki ?

  • mrrrrrrrrr przybywam aby dreczyc ile jajek zwykle je Żubr na śniadanko wielkanocne ? byłeś już dzisiaj ze swieconka ? co sądzisz a temat kurzu ? dlaczego truskawki nie rosną na drzewach ? co lepsze całki czy pochodne ?

  • Jeth marudo sprawdz w koszu o co pytal i niech na przyszlosc pyta w jednym poscie a nie w kilku postach jeden pod drugim nuuu i pytanka ode mnie... w jakie wzorki masz posciel ? spales kiedys z maskotka pluszowa ? chcesz mi poscielic lozko ? bo jakos sie zmotywowac nie moge aaa i jak tam otwieracz szlodkich snow

  • Nowe Filmy

    Lady Claire - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „munio_666 napisał(a) Hieh no oczywiście, że jest... Ale zauważ, że chwilami przypomina hurrapatriotyczne zakończenie Dnia Niepodległości i aż cuchnie wyniosłością szlachetnego zachowania...” ja to skomentuje jednym slowem -> marudzisz ! :P:P a filmik bardzo fajny w kazdym razie mi sie podobal i jakos mi ten patriotyzm Spartan ani troche nie przeszkadzal hrhrhr a dzien niepodleglosci to niezbyt mi do gustu przypadl jak tam kiedys go obejrzalam

  • Dżecik superowe warkoczyki hmm ale tak sobie mysle czy nie lepiaj taki warkocz zrobic z tylu glowy zamiast na twarzy xD wyprobuj cha no to jeszcze pytanka: dlaczego warkoczyki a nie kiteczki...? czemu nie masz kolorowych spineczek? hrhrhr kiedy sie ogolisz ? milego