Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 87.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Fajne te spekulacje Tak jak wcześniej pisałem, jedną z możliwych opcji może być wrzucenie Tankowca dla flot stacjonujących u sojuszników. GF ostatnio lubi majstrować przy zwalnianiu pól na planetach, więc kto wie...

  • Przejmowanie planet

    Zakompleksieniec - - Gra

    Post

    Dla niektórych ogarnięcie zależności między fuzyjną, a t. energetyczną jest dość trudne, nie wspominając o teleporterach, czy bardziej złożonych zasadach gry. Gra dla noobów powinna być w miarę prosta do ogarnięcia. Im więcej "a to działa tak, że jak coś to coś, pod warunkiem że coś", tym mniejsza szansa na to, że taki pomysł przejdzie. Nie dziwi mnie, że blisko 90% pomysłów zostaje bez odpowiedzi. Każdy mocno wciągnięty gracz chciałby dołożyć cząstkę siebie. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że…

  • Dawajcie już te nowe stateczki!!!

  • Odnośnie działu pomysłów na głównym forum Origin - na co należy zwrócić uwagę aby pomysł był naprawdę sensowny i miał większe szanse na pozytywne rozpatrzenie? Regarding the ideas section of the main Origin forum - what should we pay attention to make the idea really meaningful and have a better chance of being considered?

  • Cytat od Dungeon Keeper: „co do statków to moje spekulacje sa oparte na tym co widziałem na custom serwerze ogame'a w który mój kumpel grał z 5 lat "ugame" czy jakoś tak ” Możesz proszę szerzej rozwinąć co mamy przez to rozumieć? Kiedy to widziałeś?; w jakim kontekście te 5 lat? Opis statków pasuje z ikonami w naszym wątku, ale czy mógłbyś o tym powiedzieć coś więcej?

  • @nowynick nie rozumiem po co ta złośliwość.

  • Cytat od Mari: „Na pewno coś zrobią z teleporterem tak jak zapowiedzieli, że będzie można przenosić surowce. ” To by było coś. Mam planety rozłożone co jedną w innych galach, na uni bez zakrzywień i z nominalną prędkością.

  • Astronomiczny

    Zakompleksieniec - - Nauka

    Post

    ZSRR - Walentina Tierieszkowa - Wostok 6 - 16.06.1963 USA - Sally Ride - STS-7 - 18.06.1983 UK - Helen Sharman - Sojuz TM-12/TM-11 - 18.05.1991

  • Chcę przypomnieć, że jakieś trzy miesiące temu była wzmianka o buffie grawitonów i t. laserowej Moją cichą nadzieją jest wprowadzenie limitów dziennie wygrywanych licytacji przez danego gracza (bo notorycznie dochodzi do patologicznych dominacji) oraz wprowadzenie gigantycznego statku cargo, co zgłaszałem na origin tej wiosny. Edit: A tak gwoli okazji, jak już sobie spekulujemy, to i ja pomózguję w tych kalamburach b2cea708ac8828ed.png W związku z ostatnią zmianą w t. nadprz. myślę, że to nie bę…

  • Skiny do ogame

    Zakompleksieniec - - Zadawanie pytań

    Post

    Stylish sam używam od bardzo dawna. Można znaleźć nie tylko skórki

  • Cytat od Elkanen: „Niby za wladce ukladu zadnego bonusu nie ma (i faktycznie tak jest) a za imperatora galaktyki powinna byc premia w postaci 70% lupu z farmingu ale to bajka. 70% lupu masz z aktywnego gracza jesli jest od Ciebie mocniejszy flotowo (za atak masz dodatnie punkty honoru - walka jest honorowa) i 100% lupu z ataku na bandyte. Ale ph na plus jesli bandyta aktywny a nie idler. ” Modyfikatory - z tego co pamiętam dotyczyły badań (nie wspomniałem o tym, bo tak). Nie wiem skąd masz takie…

  • Cytat od ciap: „Top 10, ...100, ...250 ” Pamiętam że za te trzy stopnie były jakieś bonusowe modyfikatory, ale nie bardzo wiem gdzie szukać. Edit: Gram na amerykańskim serwerze z prędkościami x1/x1 (hehe). Sprawdziłem na którym miejscu jestem pod względem punktów honoru i z około 220. miejscem łapię się w pułapie trzeciej rangi z zerowym wynikiem (pomińmy kondycję tego serwera). Zgadywałbym, że jeśli zdobędę choćby jeden punkt, dostałbym rangę, jednakże na tym serwerze te widełki wyglądają nieco…

  • Dołączam się do pytania, ale tym razem w drugą stronę. Jakie trzeba spełniać warunki żeby otrzymać tytuły Władca Układu itd?

  • Handlarz

    Zakompleksieniec - - Gra

    Post

    Równie dobrze można prosić o to, żeby każdy fant w Import/Export i Licytatorze był w równych odstępach czasu, rotacyjnie, co 18 pozycji. Albo to ja jestem zbyt mądry, albo inni zbyt głupi*. Sam nie wiem... * - naiwni.

  • A ja się czasem zastanawiam, czy przy każdego rodzaju kombinacjach prędkości znajdzie się zawsze paru amatorów. I myślę sobie, że pewnie tak. A tu na forum tylko przepychanka w stylu "Audi lepsze od Bawary".

  • Cytat od Poka_Bydlaka: „Oczywiście, że nie. Ale tam kto wie jaka jest polityka GF względem osób, które nie kupują. ” Dla mnie jednak to zabrzmiało jak "TVN to dzieło szatana" Bugi się zdarzają. Jeśli snujesz od razu teorie spiskowe z tak błahych powodów, to wiedz, że coś się dzieje* * - że pora włączyć urlop :]

  • Cytat od Poka_Bydlaka: „domyślam się, że jestem przez to karany? ” Cytat od Poka_Bydlaka: „10wiadomości! ” Ty tak serio? :DDDDDDDDDDD

  • satelity sloneczne

    Zakompleksieniec - - Gra

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „A czy nie lepiej powiazac wydajnosc elektrowni slonecznej i satek z Technologia Energetyczna ???<br style="background-color: rgb(16, 33, 49);">Chyba najbardziej logiczne ?<br style="background-color: rgb(16, 33, 49);">Obecnie Technologia Energetyczna zwieksza tylko wydajnosc Elektrowni fuzyjnej , ktora zuzywa deuter i blokuje pola na Planecie ” Z polami na planecie się nie zgadzam. Każdy chyba bawił się kalkulatorem produkcji i zauważył, że właśnie to fuzja w połącze…

  • Jak byk od dobrze nieco ponad dwóch miesięcy w nagłówku forum jest info, że AGO jest już niedozwolonym dodatkiem, a jego zamiennikiem jest AG Reborn. W związku z tym sugeruję moderującym przenieść ten temat do archiwum, bo z uwagi na datę jego publikacji, może wprowadzać ludzi w błąd.

  • Hahahhaahahha miazgaaaa!!!!!!11111111