Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 63.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobitka tego co uciekło Styrcie przy kontrze Pozdro! Dnia 12-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Pancernik 15.636 _________________________________________ Obrońca Czarna Wdowa [Wir] ________________________________________________ Mały transporter 1.515 Duży transporter 10.000 Krążownik 135 Okręt wojenny 3.778 Recykler 1.079 Sonda szpiegowska 266 Pathfinder 45 Wyrzutnia rakiet 630 ______…

  • Zacznę pobierać prowizje, bo mi wszystkie miśki wyzlomujesz dobrze jest, ale mam Cię na oku

  • Malinka na torcie! Takie trochę spóźnione mikołajki Pozdro! Dnia 09-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Pancernik 6.000 Pathfinder 33.014 _________________________________________ Obrońca Proconsul Malin [UoS] ________________________________________________ Duży transporter 26.705 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Never Ending Story [Red Moo…

  • Obrońca wyskoczył z zielonego i wskoczył z powrotem Pozdro! Dnia 09-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 149.234 Niszczyciel 3.871 Ciężki myśliwiec 62.501 Pancernik 15.548 Okręt wojenny 18.989 _________________________________________ Obrońca President Omicron ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 12 Lekki myśliwiec 10.008 Cięż…

  • Ciężko było, ale dali my radę Za dużo tych cyferków w ten weekend Gratki Mordo

  • Dziś tak trochę inaczej, choć % może na to nie wskazuje... Wczoraj była akcja klikania stacji (ale o tym później), dziś przyszedł czas na liczenie kontry... Strasznie ciężkie takie dodawanie i odejmowanie w niedzielny poranek na kacu Styrta zaspamowany, ale zamiast pomóc to smacznie spał... Koniec końców udało się wyliczyć, samemu smutno, więc polecieliśmy razem. Oczywiście Styrta nie wierzył ( tak jak wczoraj ) więc przeliczył, ale wsio pasowalo xD W międzyczasie dostałem PW: gyazo.com/272b699…

  • Obrońca nieuchwytny, także miłe zaskoczenie Akcja na spontanie, dlatego nie udało się dofarmić. Zysk cieszy a i Dark ma na odbudowę, czego szczerze mu życzę Pozdro! Dnia 30-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.000 Krążownik 32.027 Pathfinder 32.343 _________________________________________ Obrońca DarkImperator [USG] ________________________________________________ Duży tr…

  • Zaorane po całości piękna akcja, fajne floty, nocka udana bawcie się dalej a obrońcy powodzenia!

  • Podziwiam wytwałość w budowaniu gąsek - przynajmniej jest co robić Kolejnej odbudowy Pozdro! Dnia 15-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 91.239 Ciężki myśliwiec 46.509 Okręt wojenny 14.841 Pancernik 13.561 _________________________________________ Obrońca chrobe [RWW] ________________________________________________ Okręt wojenny 29 Gwiazda Śmierci 60 _____________________…

  • Troszkę się za Wdową nalatałem... 2 razy brakowało niewiele, ale cierpliwie czekałem.... Wdowie odbudowy Pozdro! Dnia 13-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 108.866 Ciężki myśliwiec 54.351 Okręt wojenny 14.710 Pancernik 13.171 _________________________________________ Obrońca Czarna Wdowa [Wir] ________________________________________________ Mały transporter 9.904 Duży tr…

  • Ciężko ostatnio coś trafić, ale fs na planetę trzeba wykorzystać Pozdro! Dnia 09-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Bombowiec 11.658 Niszczyciel 5.080 Lekki myśliwiec 120.843 Ciężki myśliwiec 55.049 Reaper 4.375 Krążownik 22.780 Pathfinder 32.256 _________________________________________ Obrońca Ikcewicasa [TRUST] ________________________________________________ Mały transporter 71.159 D…

  • Pięknie siadło weekend na bogato, nie ma co

  • Flota? bleeee... A co ja moim górnikom powiem? Że lockdown?

  • Spoko, spoko, daje rade ale ile to trzeba się nakombinować, żeby zarobić, a się nie narobić

  • Noo Ty mi w nocy pikasz to ja pikam w dzień Twoje szczęście, że wstałeś Następnym razem, jak będziesz zalewał japke, to się podziel, nie będziesz wyglądał jak Zombie

  • Kolejne maleństwo Który to już raz u obrońcy, ciężko zliczyć, także życzę następnej równie szybkiej odbudowy Pozdro! Dnia 24-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Okręt wojenny 13.956 Pancernik 12.163 _________________________________________ Obrońca chrobe [RWW] ________________________________________________ Mały transporter 270 Duży transporter 4.212 Okręt wojenny 76 Recykler 141 Sonda …

  • W progu się mieści Zysk miód Malina, na kopalnie zarobione Dnia 22-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Pancernik 10.000 Mały transporter 60.000 _________________________________________ Obrońca Proconsul Malin [UoS] ________________________________________________ Duży transporter 22.405 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Never Ending Story [R…

  • Polówka na dwóch jest dobra jak jeden nie pije... Więc póki co, nic się nie starasz

  • Dzień duetów Solo nie mogłem lecieć, bo by się obraził Dzięki Mordo Dnia 16-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Styrtasiepali [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Agresor Never Ending Story [Red Moon] ________________________________________________ Okręt wojenny 13.580 Pancernik 12.145 _________________________________________ Obrońca worn22 [W C] _______________________________________…