Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 420.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ST numer 30 na tym uni Wyskanowane, puszczenie recków, puszczenie floty i pojawienie się dziwnych aktywek... okazało się, że to akty Czarnuszka, a ja już zawróciłem flotę nie zawracając recków i wyszło jak wyszło Liczyliśmy na kontrę recków no ale niestety Pozdrowienia również dla sojuszu, buddy, discordowej ekipy i Templarsów flyboy02.05.2019 02:05:00widzialem watek dlatego sie dowiedzialem tego co napisalem ze zaswiecasz sie przy kazdej probie latania na Ciebie, a szczekam bo sie zastanawiam j…

  • I to ma być farming? Pfff

  • Gratki, tyle już lat a Ty nadal w formie Zysk pierwsza klasa, nie przehandluj

  • Brawo! Z taką ilością lmów żaden bunkier Ci nie straszny! Czekam z niecierpliwością na więcej otwierania konserw

  • Na obrońcę przepalałem już z 6 razy, za każdym razem dobrze się pilnował i kampił, wyskanowane na akcie, lot pomimo akty i bum SzO bo bardzo w porządku człowiek i gracz, więcej takich potrzeba na ogame Pozdrowienia dla sojuszu, buddy i Templarsów Dzięki Bombowy za towarzystwo i lot, jak zawsze [ciach] Dnia 29-04-2019 16:54:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bombowy Bomberman ________________________________________________ Krążownik 2.000 _________________________________________…

  • Nie będę rzucał oskarżeniami w kogokolwiek, przekonałem się na własnej skórze że bardzo łatwo kogoś oskarżyć, a oskarżonej osobie już zawsze będzie przypisywana dana łatka, wszystko co miałem zostało przekazane w ręce GF, ja ze swojej strony zrobiłem co mogłem Nie mam zamiaru tworzyć z tego wątku polowania na czarownice ani przepychanek.

  • Nie obszedł bo twórcą bota jest GO, który ma dostęp do ruchu flot i z tego czerpie główne dane jak pokazałem parę postów wyżej w screenie, aktywność jest jedynie generowana żeby było trudniej wykryć bota @buleon nie ma automatycznego pw na ten moment chyba że jest wersja premium bota o której nie wiem @GitKOles puść atak w nocy na 2-3h, jak się pojawi i napisze a będzie chciał pospać to będzie zmuszony wyłączyć bota bo nie da się wyłączyć alarmu, który się uaktywnia podczas ataku. Jedynie aktywn…

  • Krycha jest więc nie jest źle gratki i ciśnij dalej

  • x6/x6/x12 6gal 70% pz, bez acsa, bez pz z obrony pls

  • Gratki, widzę zapału Ci nadal nie brakuje

  • czekam na 1kk pancy, wcześniej do mnie nawet nie pisz gratki, chyba nie ma już bunkra na uni który byłby w stanie się wybronić przed tym spamem statków

  • Ostatni bot - automizer umarł smiercia naturalna wraz z wprowadzeniem lobby, ten jest stosunkowo nowy ale nabiera mocno na popularności. Moze i jest nieuniknione ale dlaczego nie utrudniać im zycia i wyłapywać tych którzy z niego korzystają? Zrozumiałbym gdyby działał na takiej samej zasadzie jak poprzedni, tj. Odświeżanie i wraz z odświeżaniem powiadamianie o ataku, ale jak chcesz walczyć z czymś co nie powoduje nawet aktywności sprawdzając ruchy flot? Można pójść nawet o krok dalej, jeśli bot …

  • @GitKOles W bardzo prosty sposob można użytkownika tego „specyfiku” doprowadzić do białej gorączki... jak? Atakowaniem z moonowki czy nawet konta zrobionego specjalnie pod to. Dlaczego? Oprocz wyłączenia całkowicie bota nie ma innej możliwości wyłączenia alarmu, który sie pojawia podczas lecącej wrogiej floty. Użytkownik zostaje zasypywany wiadomościami i mega denerwującym dźwiękiem wydobywającym sie z głośników. Ewentualnie puszczenie ataku i cofnięcie go po 5 minutach w środku nocy, polecam

  • Server-StatusBOTDziś o 00:44 @everyone Server is OFFLINE oho

  • może wyraziłem się niezbyt jasno. chodzi mi o to, że z częstotliwością kilkunastu sekund odświeża api lecących flot co pozwala na powiadamianie o ataku bez powodowania aktywności na planetach i księżycach, w celu mniejszej "detekcji" losowo generuje aktywność "klikając" po stoczniach, badaniach, planetach, moonach itd. aad576ed0d31c9498a014c861d0e9e27-png.jpg 46e705bb69e2e1823cbbe8cf8a6b62dc-png.jpg

  • stary zrozumialbym jeszcze gdyby jakis biedny programista chcial sobie dorobić i napisał bota ktorego sprzedaje po 3.75€, ale KRA GO? skad pomysl ze to go? ma aktualne dane dotyczące wszystkich banów dostęp do api LECĄCYCH flot, bot odswieza sie co 5s i nie powoduje aktywności na planetach ani ksiezycach jednoczesnie sprawdzajac czy ktos nie leci wie dokładnie ile czasu można farmić, jakie trzeba zrobic odstepy zeby było poniżej wytycznych GO dokładnie wie który GO zasądził banicje dla mnie śmie…

  • Miałem pozwolić @RozdajeMoony wysmarować posta ale jestem tak [ciach] że nie wyczymie Moim głównym pytaniem jest kiedy zaczną być podejmowane jakiekolwiek działania wobec boterów i nowego bota pod nazwą której nie będę tutaj przytaczał bo post zaraz zniknie, zgłoszeń poszło już multum, a nie widać ani jednego bana. Pierwsze bany dopiero zaczęły się pojawiać na niemieckim serwerze. Ten [ciach] proceder doszedł do tego stopnia, że gość sojusznikom na totalnej [ciach] pisze, że taki fajny, że infor…

  • Cytat od ciap: „Koniec z uroczo zapchanymi stoczniami na moonie. ” Zapchane będą ale większymi ilościami Wiadomo czy zwiększy się koszt antymaterii za przyspieszenie wszystkiego? (chyba aktualnie jest max 108k?)

  • Gratki, uniknąłeś spotkania ze ślepym jednorożcem Przetapiaj na co uwazasz i czekamy na wiecej!

  • tenor.gif jakie są flotki na Librze w porównaniu z Quao? ciśnij żeby i tam cisnąć, gratki