Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 99.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Znalazłem błąd dotyczący tłumaczenia. 1.jpg Twoja flota z: xyz [ : : ] dotarła do księżyca planety abc [ : : ]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Lekka fala uderzeniowa wstrząsa powierzchnią księżyca, ale coś jest nie tak. Działo grawitonowe wprawia gwiazdę śmierci w drganie. Dochodzi do sprężenia zwrotnego, a gwiazda śmierci rozpryskuje się na miliony kawałków. Wywołuje to potężna falę uderzeniową, która niszczy twoją flotę. No więc po pierwsze ten fragment: księż…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „hejoo Cześć :) Tyle masz fanek że aż strach pisać Fanki? Nazwałbym je miłymi osóbkami, do których miałem odwagę napisać i one do mnie. ^^ Czy uważasz że jesteś wstydliwy? Wstydliwy to myślę, że nie. Ale nieśmiały to tak. Gdy się zawstydzasz czy widać na twej twarz tzw. buraczka? Czy raczej nie widać? Tak mi się wydaje, bo nawet czasami czuję, że mi się robi ciepło na twarzy. :p Lubisz grać w szachy? A może wolałbyś jednak warcaby? Wolę w szachy, ale nie ma z kim! :( Lubisz r…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Bryyy, Czeeeeść ;) drinki są spoko, trzeba poznawać nowe smaki Za wielu nie próbowałem niestety. Kawa rumowe... nie, tylko waniliowa Też jest bardzo dobra. ^^ Czy bez Kevina nie ma świąt? A wiesz, że są? Czesto u nas wypadało tak, że jedliśmy posiłek wigilijny jak szedł Kevin, więc nie oglądałem go rok w rok. Ale za to w sumie obejrzałbym "Powrót do przyszłości". Też lubili to puszczać w święta. :D Ulubiona bajka? Widzę, że temat bajek wraca co jakiś czas do mojego tematu. Nie że…

  • Migotka

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Namówisz mnie jakoś na to D3 czy nie? Lubisz emotki z kokardkami? Ulubiona osoba w teamie? Co byś chciała dostać pod choinkę? A z takich drobiazgów? Co sądzisz o śniegu? Pisałaś listy do Mikołaja? Napisałaś mu coś ciekawego? Czy taki standardowy list zawsze. A tutaj też zadam to pytanie. Z czego jesteś dumna w życiu? Co byś zmieniła w swoim życiu? Co sobie cenisz u innych?

  • kruszynka

    Sideswipe - - Członkowie Teamu

    Post

    /me czyści temat z kurzu Kiedy kolejna partia szachów? Już wiesz co dostaniesz pod choinkę? Lubisz święta? Jak tak co co dokładnie? Udziela Ci się już jakoś ten nastrój? Może posłuchasz jakiejś świątecznej nutki od czasu do czasu? W ogóle lubisz zimę? Śnieg? Z czego jesteś dumna w życiu? Jak bardzo jestem dziwnym człowiekiem? xd

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „:xbiggrin: Mikołajki, oczywiście piją piwo i są dobrym degustatorem nie tylko piwa! A czego jeszcze? Tych sławnych drinków? Kawa, również mile widziana więc nie ma problemu Mam chyba tutaj jakąś kawę rumową pod ręką, ale chyba lepiej wyjść na miasto. xd Ubierasz choinkę w domu? Oczywiście! Żywa choinka czy sztuczna? Kiedyś sztuczna, obecnie bierzemy żywą. Ulubione danie wigilijne? Tak jak wyżej napisałem, zbyt oryginalny to nie jestem. Zawsze chętnie zjem dobrą rybę i barszcz z u…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Side o/ Witam! _/ Co do Mikołajki ... gdybyś zechciał why not? Mikołajki piją piwo? Ewentualnie jakąś dobrą kawę? Jak tak to zapraszam do krk, poszukamy coś razem. :D Wierzysz/łeś w świętego Mikołaja? Wierzyłem! Ah te czasy kiedy to się pisało listy do Mikołaja tydzień wcześniej. Potem w dzień Mikołaja coś miłego się pojawiało w łóżku po przebudzeniu... :) Najlepszy prezent jaki od niego dostałeś to ...? Oj niestety... Do głowy mi przychodzi jedynie nowy zestaw kloców Lego Więcej…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Bry! Świąteczna czapka? Czyżbyć chciała zostać moją Mikołajką? Zielone nie lubią spać, zaś rude jak najbardziej Aha, czyli rude nigdy nie śpi, ale lubi spać. To ma sens. Ulubiony przedmiot w szkole? Ulubionego to jakoś nie miałem. Na początku gimnazjum może infa, bo po zrobieniu ćwiczenia przez kolejne 2 tyg. mieliśmy wolne i najczęściej graliśmy w cs'a. xd Potem zmienił się prowadzący i skończyło się. No jak mówię, ulubionego to raczej nie miałem. :) Czekolada czy kakao? Czekola…

  • Miałem się wczoraj wpisać, ale wyleciało. Wybaczysz? Gratki podstawki. No i jednak teraz już będziesz w swojej topce na speed uniach również po dobrej stronie. No ale nie spoczywaj na laurach, jest jeszcze sporo do osiągnięcia. Przetapiaj i kombinuj co dalej.

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Zielone i rude nigdy nie śpią ! Z rudymi to się może zgodzę, ale skąd wiesz, że zielone nie? :> Co studiujesz? Automatyka i robotyka jako pierwszy kierunek, od tego semestru doszła informatyka. Zobaczymy czy dam radę na dwa fronty. ;) Ulubiona czekolada? Biała, z bakaliami... Innymi też nie pogardzę jak są dobrze zrobione. ^^”

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Jesień za oknem to można A niedługo zima, pewnie zielonki zapadną w sen zimowy. :D Lubisz Kraków? Jeśli tak, to dlaczego ? Czegoś mi w nim brakuje. Może względnego spokoju lub tego poczucia, że mam tutaj dom. No ale nie mam, jedynie mieszkanie na czas studiowania. :p Wyobrażałeś sobie życie w innym kraju? W jakim? Tak ostatnimi czasy przechodziło mi przez głowę, "a co by było, gdybym..." przeprowadził się kiedyś bardziej na północ. No ale zawsze uważałem, że zbyt słabo znam angie…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Cytat od Sideswipe: „Cytat od Ruda: „Cytat od Sideswipe: „Cytat od Ruda: „/me pac Side Yaaaaaay, kogo ja widzę A co to za rogi? Rude złośliwe zawsze mają rogi :P I to nie byle jakie, ale czerwone! Pasują do włosów. ^^ Oczywiście ! do rudego wszystko pasuje, skrzydła też! Dlatego się z nami nie zadziera Z wami trzeba nauczyć się żyć. Swoją drogą, masz skrzydła i umiesz latać? :> Dlaczego rude są najlepsze na świecie? Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :> rude ogejmowe to …

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Cytat od Sideswipe: „Cytat od Ruda: „/me pac Side Yaaaaaay, kogo ja widzę A co to za rogi? Rude złośliwe zawsze mają rogi :P I to nie byle jakie, ale czerwone! Pasują do włosów. ^^ Dlaczego rude są najlepsze na świecie? Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :> rude ogejmowe to nowa klasyfikacja! tamte rude rozbijały się o odcień rudego - a tutaj o rude, charakterne flociary Im nie uciekniesz, jak kogoś wezmą na celownik... Taaaak, te rude są najlepsze. ^^ Lubisz muffiny ? C…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „/me pac Side Yaaaaaay, kogo ja widzę A co to za rogi? Lubisz herbatkę z pokrzywy ? A wiesz że chyba nigdy nie piłem? No więc może... Kiedy się jej napijemy? ... napijemy się? Co powiesz na czwartek? Muszę tylko tę herbatę dorwać. ^^ Dlaczego rude są najlepsze na świecie? Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :> Lubisz muffiny ? Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd Uciekam! Hej! A ty gdzie? ”

  • Migotka

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Co uważasz za swoją mocną stronę? Z czego słyniesz? Jak Cie opisują inni? (z wyjątkiem rudej wrednej ) Dlaczego rudą ciągnie do rudej? Jakieś plany na najbliższy rok? Masz wprawę w tworzeniu pościeli z pokrzyw? Kiedy poznałaś sekret myszek i innych kolorowych stworzeń? Mają jeszcze coś ciekawego do zaoferowania? Może póki co wystarczy, bo masz 2 posty.

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „Zawsze spędzasz wakacje w ciepłych krajach? Nie, czasami zostaję w domu. Nie za dobrze Ci? xD Nieeee Dlaczego dokuczasz Migotce? Może dlatego, że ona to lubi? :> Dlaczego kłamiesz że smoki jest groźna? Przecież jest łagodna jak baranek Widzę, że nie mam szans odbudować reputacji smoka. Smoki, próbowałem! :( Boisz się ognia?;> Nie, dlaczego miałbym się go bać? Wolisz ogień który daje ciepło ale jest niebezpieczny i może wszystko obrócić w pył czy wodę, która daje orzeźwienie …

  • Migotka

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Ktoś nowy tutaj założył swój temat Wolisz Mi czy Migi? Czy w ogóle nie lubisz skrótów od Migotki? Dlaczego wszyscy uważają, że rude to wredne? :p Ładny rudy może zdziałać wiele. I jak po tej drugiej stronie jest? Lepiej handlować z ekowcami czy zatankować u nich? Bardziej chodzi o proces długofalowy niż pojedynczy przypadek. Jakie odczucia przed listopadem? Grasz jeszcze w coś poza ogame? Ulubiony kolor? Dzień czy noc i dlaczego? Może póki co wystarczy.

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Draken: „Dobry Wieczór Wolisz liczyć równania kwadratowe czy rysować figury przestrzenne? Po odpowiedziach dla kruszynki zadajesz takie pytanie? Liczenie równań kwadratowych. Ulubiony wzór? Nigdy takiego nie miałem. xd Natomiast jak chcesz zobaczyć opinię innych to zobacz sobie wzór Eulera. Ludzie uważają go za najpiękniejszy wzór matematyczny. ;) Jakie są zalety nowych uni? Dużo osób, coś się dzieje. Jakie masz sposoby na zabicie czasu? Jak nie mam kompa? Zawsze chętnie się zdrzemnę ja…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „Odnośnie tego pytania muzycznego to byłam ciekawa czy wolisz np. dopracowane dźwięki jakie są już na płytach czy jednak wolisz posłuchać "żywej" muzyki No więc, co wolisz? Dopracowany :) Odnośnie wyobraźni przestrzennej... kiedyś (nie wiem czy u Ciebie) np. na technice czy matematyce trzeba było na podstawie jakiejś bryły narysować wszystkie rzuty. Ew. na matematyce zrobić jakąś bryłę. Czy takie zadania są dla Ciebie wyzwaniem czy to raczej prościzna? Nie było z tym raczej p…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    No już idę idę Cytat od kruszynka: „Cześć Sajd Kogo my tutaj mamy! Cześć :D W sumie dawno mnie tutaj nie było.. wybacz to niedopuszczalne zachowanie Noooo... Musisz jakoś zadośćuczynić. Wolisz słuchać muzyki z mp3, CD etc. czy chodzić na koncerty? Zwykle muzyki słucham z youtube ze słuchawek. Jakbym puścił na głośnikach to pewnie zaraz ktoś by wpadł do pokoju z prośbą o uciszenie. xd Wolisz wsłuchiwać się w melodię czy raczej ważniejsze są dla Ciebie słowa piosenek? Przede wszystkim melodia. Jak…