Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 308.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jest jeszcze trzeci warunek. A mianowicie musi się mieć co odbudować, a odbudowuje się 10% liczby straconych statków. Attacker: - Class: General - Weapons: 100% - Shields: 80% - Armour: 90% Battleships - Light Fighter146-110 - Heavy Fighter5-1 - Cruiser155-4 - Battleship18- Civil ships - Small Cargo11-8 - Large Cargo4 To przykłąd. Tylko 11 myśliwców sie odbuowało. Dlaczego? Bo tylko z nich 10% dało coś do odbudowania.

  • @Weekend Warrior wspomniałem jedynie, że Zibal jest moim ulubionym uniwersum. Prędkość x1 to nie wada, ale właśnie zaleta. Zmusza do jakiejś finezji, a nie łup cup, kto szybciej. I kto patrzy na cyferki. I to wszystko. Stąd speed x4 jest wadą, bo to sprawia, że gra jest atrakcyjna dla gimbusów bez umiejętności patrzenia w przyszłość, ale jak wspomniałem, nie można mieć wszystkiego. Natomiast silne eko i szybkie badania pozwolą temu uniwersum na w miarę długi czas gry, bo gimbusy będą grać do pie…

  • Wreszcie fajne uniwersum. Przejrzałem wszystkie nowe otwarcia i tym razem nasze jest najlepsze. Po pierwsze właśnie debris z obrony. Nie będzie idiotycznego bunkrowania, bo obrony mają tę cudowną zaletę, że nie uciekają. Zatem zamiast siedzieć za częstokołem plazm będzie trzeba grać, latać i się ruszać. Duży złom, to dotatkowa atrakcja, w tym również dla generałów. Na początku będą mieli na co latać, na początku zbieracze będą mieli pod górkę, ale takie uniwersum ma szanse przetrwać. Podobnie ja…

  • OKA: Dzień 13

    Conradus Ars Humana - - Pytania

    Post

    Warunek 1. Strata co najmniej 5% floty własnej. Warunek 2. Powyżej 150000 surowców strat własnych w polu zniszczeń. Warunek 3. Przynajmniej 10 straconych jednostek danego typu: np 10 straconych lekkich myśliwców da 1 lekki myśliwiec do odbudowania we własnym doku, przy można naprawić 10% straconych jednostek, pod warunkiem spełnienia powyższych dwóch warunków. Stąd na przykład 9 straconych lekkich myśliwców, nawet przy spełnieniu dwóch pozostałych warunków, nie da naprawy z pola wrakowego. Przyk…

  • OKA: Dzień 12

    Conradus Ars Humana - - Pytania

    Post

    7

  • No i przepadło mi ostatnie pytanie na własne życzenie. Przedwczoraj o 20 sobie mówię, a poczekam na poskojnie, policzę, żeby sie nie walną na tym przeskoku z 1 na 499 i co...? I miałem wyjazd, potem trochę zajęć i jak wróciłem do domu to było 19:55, a mój komputer uruchamia się... tak jakiś 10 minut. Leciwy sześciolatek. Ciągnie wszytkie gry bez problemu, ale uruchomienie to jest katastrofa. A tablet... Cóż... na tablecie nie jestem zalogowany na forum, a przypomnienie/odnowienie hasła trwa wiek…

  • Wciąż nie jest jasne, w jaki sposób można było pozyskać taką wiedzę. Bo przecież nikt nie dowiadywał się na bieżąco, kto dostał bana na przestrzeni całego roku. Ergo albo pytanie miało być z założenia na chybił trafił, albo z założenia kuriozalne, albo !trzeba było znać odpowiedź! i kto znał, ten znał.

  • OKA: Dzień 10

    Conradus Ars Humana - - Pytania

    Post

    Ok. Strzelam. Banów w 2019 roku było: 2019.

  • Ja mam nadzieję, że organizator poda właściwą odpowiedź oraz wykaże, że jest to wiedza dostępna, w przeciwnym razie zadałby pytanie o coś, co dostępne jest tylko moderatorom i administratorom.

  • Cytat od WITCH KING -.-: „ Imho średnio:P ” Średnio to jest teraz. Na razie podtrzymuję moją spiskową tezę, że !to trzeba wiedzieć! Szukam nieźle, ale jak znaleźć nie potrafię.

  • Coś się od wczoraj posypało. Nie ma możliwości przeskakiwania za pomocą tabulatora między polami aktywnymi przy wyborze statków do wysłania. Nie jest to kwestia przeglądarki, bo przy wyborze celu tabulator już działa. Ale jak mam klikać za każdym razem na pole wyboru ilości statków i tak przy każdym typie statków, a latam odkrywcą z siedmioma ekspedycjami, to zamiast 4 minut wysyłam to 14.

  • Ło luuudzie, o ile odpowiedź, aczkolwiek wieloznaczną, dlatego tak się rozpisałem, dało się jeszcze znaleźć, tak wątpię, czy ktoś da radę się dokopać do informacji o ilości banów? Gdzieś może jakiś post z takimi statami się zapodział, ale szczerze mówiąc to jest pytanie, na którze !trzeba znać odpowiedź! albo mieć wyjątkowego farta. Ale jak znajdę, a umiem szukać, to grzecznie odszczekam swoje !trzeba znać odpowiedź!.

  • Taurek wymądrzasz się. Po to jest forum, żeby na nim pisać. Dziecko, pisać, rozumiesz? Czy czegoś nie rozumiesz Tak, tak, wiem, sztuka pisania zanika, zwłaszcza w pokoleniu gimbusów, ale na litość boomery też tu grają. Tak, można mnie nazywać boomerem, ale przynajmniej ja potrafię pisać i nie drażni mnie, że ktoś inny też potrafi. Ba, drażni mnie, jak ktoś nie potrafi i zniechęca do pisania innych.

  • No dobra, wyedytowałem post z odpowiedzią, skoro miały być czetry litery, znaczy cyfry. Podałem odpowiedź u samej góry, na samiuteńkim początku. Już jaśniej się nie da. Ale moje rozważania, nie odpowiedź, tylko rozważania nad odpowiedzią, zostawiłem poniżej. Regulamin konkursu nie zakazuje prezentowania swoich rozważań, więc podałem najpierw datę, potem napisałem, że to co powyżej to jest odpowiedź, po czym napisałem, że to co poniżej to nie jest odpowiedź tylko rozważania. Już jaśniej chyba się…

  • Jasssne, panie Ropuszka, tylko że jak pytanie jest niejednoznaczne i to bardzo, to nie marudź, że odpowiedź uwzględnia wszystkie możliwe opcje. Nie będę spoilował i rozwijał wątku, ale wszystko zależy przede wszystkim od kluczowego pytania "gdzie?" Bo nie dla wszystkich TU, TAM to też TU. Ale dobra, niech Ci będzie.

  • OKA: Dzień 9

    Conradus Ars Humana - - Pytania

    Post

    2008 To, co wers powyżej, to jest moja odpowiedź. Jedyna i ostateczna. Cztery litery, przepraszam, cyfry, jak chciał Toadie. Poniżej, mój orygninalny post, że niby sie asekuruję. No to się nie asekuruję, bo co poniżej, to już nie odpowiedź a moje rozważania, co nie jest zabronione. Moja odpowiedź jest powyżej, na początku posta. No dobra, ale jacy gracze? Bo wychodzi mi tak: wersja beta na uniwersach niemieckich i angielskich z okazji 6 rocznicy ogame, czyli od 3 października 2008. Zatem po raz …

  • Hahaha, trafiłem z tymi Siriusem :D. Ło rany. Sprawdziłem najstarszy post na forum - coś tam było o administratorach. Autorem był Sirius, obecnie jako "gość", ale że akurat poruszał ten temat, to założyłem że to będzie to. Normalnie, szczęście nowicjusza.

  • Następne pytanie będzie: od kogo Conradus dostał złoma na U19. Sam nie wiem od kogo.

  • Ja nie mam pojęcia, szczerze mówiąc. Zdałem się na ślepy traf przegrzebując forum na chybił trafił. Ale szczerze, to wątpię. Jeżeli moje zgaduj zgadula okaże się trafione, to będzie to jakiś cud przez cufal.

  • OKA: Dzień 8

    Conradus Ars Humana - - Pytania

    Post

    Uooooo, ciężka sprawa. Zakładam, że będzie to Sirius. Ale mogę się mylić. Ale niech będzie: Sirius.