Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 287.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Znikające floty

    KrzysDRJ - - DiD Indus

    Post

    Cytat od w0jci3ch: „@KrzysDRJ nie wiem po co mnie wywołano do tablicy??? jak mnie na tym uni nie ma od kilku miesięcy!!! konto oddane w dobre ręce i gra gość dalej nie spakowany, przynajmniej grał chwile temu jak sprawdzałem. ” z pamięci leciałem z nickami z forum sorry

  • Znikające floty

    KrzysDRJ - - DiD Indus

    Post

    Cytat od farcik: „u yody to chleb powszedni. nie od dziś wiadomo, że skupuje konta na złom. oczywiście nie omieszkałem tego faktu zgłosić do supportu ” 2 miliony przyrostu znikąd się nie wzięły

  • Znikające floty

    KrzysDRJ - - DiD Indus

    Post

    Szanowni gracze. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat tego co się dzieje na naszym serwerze w ostatnich dniach... Jesteśmy świadkami różnych ciekawych dla mnie zniknięć floty Jedna flota(stach) w magiczny sposób wyparowała podczas ataku który nie miał żadnej możliwości powodzenia co mi trochę śmierdziało... Natomiast to co się dziś pojawiło to jawny push... Konto będące na urlopie od ponad miesiąca dziś zdjęło urlop, straciło flotę za jedyne 1,3kk punktów w reckach jednego z graczy naszego…

  • Seksu nie było?

  • Dla kogo dobry dla tego dobry

  • Cytat od gargamel: „TRZEBA MIEĆ TUPET ŻEBY WSTAWIAĆ TE PUSHE ” Nieskazitelny gargamel wyraził swoją opinie Ehh skoro jesteś pusherem nie oznacza to, że wszyscy dookoła się pushuja... Gratki wlotu, zysk fajny przetop będzie jeszcze lepszy a Gargamelowi zel-na-bol-dupy-smieszny-masc.jpg

  • Powiązane konta/nazwy postaci: Januszxd/michalstopro/gracz2/Chancellor Zibal/Geologist spacewalk Opis problemu: Od momentu zejścia z bana akta pali się cały czas mimo włączonego urlopu... Po co bota męczyć.... Widocznie tygodniowy ban okazał się zbyt krótki skoro wyżej wymieniony gracz i jego multi nie nauczyły się wyłączać bota Dodatkowe informacje (opcjonalnie): Proszę dołączyć zrzuty ekranu / linki obrazków (jeśli istnieją): Wzór ticketa tak prewencyjnie

  • A czemu wygrać mialas

  • Cytat od Das140: „@Czarna Owca gorsza jest możliwosć sprzedania 1Mln metalu za 1.1Mn deuteru ” na org wystartowała wersja 7.0 i w dalszym ciągu masz takie przeliczniki wiec raczej tego nie naprawili

  • Skojarzenia v. 0.3

    KrzysDRJ - - Spam

    Post

    Bolek

  • Spać bo rano do pracy

  • Cytat od ciap: „Cytat od KrzysDRJ: „Po wprowadzeniu wersji 7.0. przy grze eko będzie bardzo ważna strategia... Ja przeniosłem ostatnio planety na 15 i na obecna chwile uważam, że to był błąd... Mniejsza o czas jaki straciłem na zrobienie fuzyjnej i energetycznej... w tej chwili mam eko 10 x 35/29/31... Wszystkie planety na 15 pozycji... Do ogrzania tego mam fuzyjna na 19 oraz energetyczną 17... Porównując wydobycie deuteru przy moim eko po zmianie planet na 15 pozycje moje wydobycie miesięczne d…

  • Po wprowadzeniu wersji 7.0. przy grze eko będzie bardzo ważna strategia... Ja przeniosłem ostatnio planety na 15 i na obecna chwile uważam, że to był błąd... Mniejsza o czas jaki straciłem na zrobienie fuzyjnej i energetycznej... w tej chwili mam eko 10 x 35/29/31... Wszystkie planety na 15 pozycji... Do ogrzania tego mam fuzyjna na 19 oraz energetyczną 17... Porównując wydobycie deuteru przy moim eko po zmianie planet na 15 pozycje moje wydobycie miesięczne deu wzrosło o 200kk. 50 z tego zjada …

  • Kurczę co wy wszystkich chcecie banowac

  • Skojarzenia v. 0.3

    KrzysDRJ - - Spam

    Post

    Śliwki

  • Chodzi o powrót ludzi. I żeby zainteresować tych co na forum nie wchodzą... Jak wejdzie tylko na nowym uni to nowe uni będzie miało przynajmniej 5-6k graczy na początku moim zdaniem

  • Pytanie czy ma razie wejdzie to tylko na nowym żeby ściągnąć więcej graczy którzy będą ciekawi gry czy od razu na całym ogame

  • Dostawa surowców

    KrzysDRJ - - DiD Indus

    Post

    @Kicki mówisz podwójne standardy? kopiuj wklej i do kosza a tamten dalej się pushuje... Niestety nick to według @Artsą dane osobowe więc pręgierza nie mamy

  • Dostawa surowców

    KrzysDRJ - - DiD Indus

    Post

    @...limfa... @PiotrekPe @Trampek88 zapraszam do dyskusji żeby nie usunięto jej tym razem