Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 173.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Uni 15 lub u62

    drakon - - Server Epic Blue 2016

    Post

    Cytat od SKAMI: „każy sojusznik znał hasła do kont innych sojuszników. ” nie ma to jak zasiadanie

  • GRATY KAJAKO. Ty stary chlorze nie spodziewałem się że jeszcze Cię kiedyś spotkam przy fioletowym ekranie !!

  • Uni 15 lub u62

    drakon - - Server Epic Blue 2016

    Post

    No i ja grałem na 62, nawet top1 solo ze mnie było. Pimp mnie chyba wtedy stuknął jak budowałem grawitony, nie pamiętam już dokładnie ale pewno w czeluściach forum znalazłby gdzieś ten raport

  • A jak szukacie szybkich światów to są jeszcze ugamelle jakieś x 10.000 Polecam co mniej cierpliwym, bo ten świat to spokojna integralna część życia każdego gracza będzie z czasem

  • Dla mnie zaś konfiguracja jest idealna. Nie wiem czy pamiętasz jak wszystkie uni były x1 i dopiero uni50 x2 speed. Stare ogame dla starych graczy jest jak miód na serce, czekałem na to latami, jak widzę te wszystkie czarno białe obrazki to aż się łezka w oku kręci

  • O kurtyna ale przegapiłem otwarcie Ale już zakładam konto i od razu ze dwa multi do pushu Jakby ktoś znajomy był to pisać pw, dodamy się do buddy, a po jakimś czasie was zezłomuje

  • No siemanko. także pozdrawiam wszystkich starych znajomków z WNE No i oczywiście naszych przeciwników nemesis i ssgu

  • Cóż według mnie trochę słaba decyzja administracji gry co do tego starcia. '' Analiza wykazała, że przez błąd gry flota która powinna zostać zniszczona przetrwała. ..." Równie dobrze można było analize zroboć pod innym kątem i wtedy wynik byłby inny ''Analiza wykazała że przez błąd gry flota która powinna być na innej planecie uczestniczyła w starciu...'' Ale jest to już decyzja Administracji. Zastanawia mnie tylko fakt że do tej pory błędy w grze nie były w gestii obsługi, ale jednak polityka z…

  • Gratulacje za dobrą organizację i kontrę. Tego nikt Ci nie zabierze. Ale proponuje nie robić z tego RW jakiegoś zwycięstwa, bo Seven uciekł Ci w bardzo krótkim odstępie czasu. Dowodem tego jest flota, którą z Waszego punktu widzenia trafił Artek, a z naszego punktu widzenia ocalała dzięki teleportacji na inny moon. Co by nie mówić RW jest, ale flota też jest. Tutaj oczywiście dla jednych zwycięzcą będzie Artek, pomimo ogromnej straty w surowcach. Dla innych z kolei zwycięzcą będzie Seven, którem…

  • Gratuluje dla MG, wiedziałem że stać was na to, a nawet więcej. W nocy tak to jest że się przysypia i nawet mając odpalonego kompa i budzik, przesuwając drzemkę można wpaść w recki, tymniemniej życzę szo bo to tylko gra. Pozdrawiam

  • Cytat: „Surowce na M4 [x:xxx:x] (Gracz: entro) z dnia 09-20 11:30:34 Metal: 0 Kryształ: 6.842 Deuter: 9.993.158 Energia: 0 Rabunek - 100 % Rabunek 10.000.000 DT 400 MT 2.000 Pole zniszczeń Metal 8.054.140.008 Kryształ 4.428.212.600 REC 624.118 Floty Mały transporter 95.235 Duży transporter 2.078 Lekki myśliwiec 841.709 Krążownik 198.075 Okręt wojenny 49.492 Statek kolonizacyjny 1 Sonda szpiegowska 86 Niszczyciel 10.000 Pancernik 66.309 Obrona Wyrzutnia rakiet 2.073 ” no taki skan to ja też mogę …

  • Skar, no to jestesmy niedaleko siebie nie spodziewalem sie ze tak szybko beda lecialy punkciki :))

  • ja też zagram ale zastanawiam się nad taktyka, czy bunkier czy może do MT i farmić ten znakomity urobek.. :)))

  • za ile bizon sprzedał ci konto ?

  • Ach to se ne vrati.. ;)

    drakon - - Wspominki

    Post

    Pamiętam, moje pierwsze uni, ja gimnazjalista grać nie umiałem, z kolegą z klasy REFLUXXXEM, i paroma innymi znajomymi graliśmy. Pamiętam jak AK zlomowało wszystkich, kilka ST co noc, Axela i Scorpa. Teraz gram już gdzie indziej, już nie tak zapalczywie, ale tez nie tak bez pojęcia o grze. Pozdrawiam starych wyjadaczy bo jednak te u14 to dawno temu bylo

  • Wasze ulubione seriale

    drakon - - Muzyka i Film

    Post

    Mi się podoba jak cholera dwóch i pół teksty są miażdżące, dużo lepsze niż w Housie, a do tego arogancko alkoholik poligamista wzbudza moją sympatię

  • gdy zobaczylem w nocy pz, bylo tam zlomu na 600k recy i tak sennym okiem opieprzany przez dziewczyne ''chodz juz spac, nie siedz przy tym'' obliczylem ze to jakies 12k%. Ale z rana tak juz trzezwiej patrzac jestem w szoku! Gratuluje szalenstwa i finezji

  • dobrze jest, jestem zadowolony jak nigdy dotad nawet jak nie dostane relokacji to wpakuje w anty i sobie poprzenosze kolonie bo bedzie sens grac- proste

  • to tragedia, bo tylko na to liczylem ;/ moze nie tylko, ale w sumie na to

  • ohohohoho, ciekaw jestem czy beda mozliwe relokacje jak w przypadku poprzednich UF, bardzo by na tym zalezalo graczom ktorzy zakladali konta sto lat temu i nieswiadomie postawili kolonie w kupie