Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 188.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bryyy Lot bez nadmiernej finezji pod tytułem " BFS " Obrońca pogratulował co rzadko się zdarza i przy okazji wyznał za co chylę czoła i oczywiści popieram tezę: Cytat od KinkyMan: „rodzina ważniejsza ” Poza tym pozdro dla [RoA BoA] i znajomych z pozostałych uni Dnia 07-01-2019 **:&:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [RoA BoA] ________________________________________________ Krążownik 13.277 Okręt wojenny 5.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obro…

  • Bryyy Lot bez nadmiernej finezji pod tytułem " BFS " Obrońca pogratulował, co dość rzadko się zdarza i przy okazji wyznał za co chylę czoła i oczywiście popieram tą teorię : Cytat od KinkyMan: „rodzina ważniejsza ” Poza tym pozdro dla [RoA BoA] , znajomych z tej i pozostałych uni Dnia 07-01-2019 **:**:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [RoA BoA] ________________________________________________ Krążownik 13.277 Okręt wojenny 5.000 Pancernik 10.000 __________________________…

  • Graty szajka , piękny strzał . Jesteś nie tylko w czepku, ale w BERECIE urodzony . Spawaj trampki i do naSTępnego tak obficie soczystego

  • Gratki panowie , fajny strzał , a GĄSKI powinny być w drodze do ciepłych krajów, tak przerobione na paszę

  • Bryyy Pozdro dla [Amigos] i znajomych Dnia 13-12-2018 19:42:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 6.000 _________________________________________ Obrońca Lucjan [NWOR] ________________________________________________ Duży transporter 10.893 Lekki myśliwiec 276 Ciężki myśliwiec 24 Krążownik 16 Okręt wojenny 11 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Bombowiec 1 Pancernik 7 Wyrzutnia rakiet 110 ___________________…

  • No no Panie , w końcu wziąłeś się do roboty bo już zaczynałem się martwić. Myślałem już nawet że "Mała-Niszczarka" na koncie siedzi zamiast Ciebie i lata po IDLAKACH

  • Graty Kulkowy Skoro nikt się nie wybrał jeśli stało kilka "h" toś farta miał ładnego .

  • Graty muszą polecieć bo jakiś czas temu mogłem to zdjąć , ale jako że to "SPZ" znajomy sojusz z przed fuzji "darowałem" Mu i napisałem do jednego z jego sojuszników że Sadownik stoi wszędzie bez aktywek o czym mięli go poinformować , tym samym pisząc do Sadownika że następnym razem już nie będę taki łaskaw. Obiecał pilnować floty i podziękował

  • Bryyy Standardowy przegląd okolicy Miał być sporo większy zysk , ale w danym momencie logistyka nie do końca na to pozwoliła. pozdro dla [Amigos] i znajomych. Dnia 06-12-2018 **:**:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Annie [OGN] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 35.000 Ciężki my…

  • Gratki , będzie na nowe latawce Faktycznie nasze sondy co nie co się mijały i też byłem za niepokojony tymi aktywkami u Tofika, co nie zmienia faktu że zabrakło dosłownie "piczy-kłak" i był by mój

  • OPIS jak zwykle rzuca na kolana i któż inny mógł by tak na strugać jak nie nasz zacny HBI Co do akcji: piękny procent, świetne zgranie, ulubiony TAG na tacy czego chcieć więcej. Cytat od HunterNight: „pozostawiony przez sojusz trafił w nasze recki ” No nie ładnie , trzeba przyznać. Hmmmm a może kupione i zezłomowane ?? sam nie wiem może SITHx podpowie

  • MiniST: solo - 150% | ACS - 300%

    znamekk - - DiD Zibal

    Post

    Dnia 19-11-2018 88:88:88 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [RoA] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Krążownik 5.000 Okręt wojenny 5.000 Bombowiec 638 Pancernik 5.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca pawello20 [MFS] ________________________________________________ Mały transporter 292 Duży transporter 6.215 Lekki myśliwiec 91 Ciężki myśliwiec 195 Recykler 1 Sonda szpiegowska 4.054 Satelita słoneczny 31…

  • Graty, jak to mówią szlaki przetarte więc oby więcej, oby częściej

  • Mówiąc w skrócie "piękne Starcie" i do tego jeszcze TOP-1. Biorąc pod uwagę całokształt akcji, w tym przypadkowe przenosimy muszę powiedzieć że Lamka z ciebie Mimo wszystko mega graty bo takie Steki nie często się tu pojawiają. Obrońcy odbudowy, choć biorąc pod uwagę ilość NN które spadły zapewne trochę to potrwa, ale liczy się zabawa

  • Cytat od xLORD SITHx: „Znamek zaraz wpadnie i stwierdzi, że kupione ” SITHx ogarnij się . Co kupione to kupione, co złomowane jak to powyżej to tylko po Gratulować.

  • Bryyy Jak to mówią z braku laku i KiT dobry tak więc oby za długo nie stało bo okolica oblężona, szybki lot w towarzystwie HBI dla obstawy i stąd poniższa kolorowanka. pozdro dla TheBest , znajomych z tej i pozostałych uni i wyjątkowo dla ekipy z [Amigos] uni Taurus Dnia 17-11-2018 **:**:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Mały transporter 40.000 Okręt wojenny 60.000 _________________________________________ Agreso…

  • Jest tych bunkrów tu od groma. Graty i popieram : Cytat od riphagen: „Bunkrownikom mówie NIE ”

  • Graty Wygląda na to jak by dla Ciebie zbierał tą surkę skoro pierwszym razem ładnie się obłowiłeś ,a i teraz zysk przyjemny .

  • Cytat od Jiyara: „p.s. lepiej by to wyglądało gdybyś miał sam mniej strat :D ” Pewnie lepiej, ale nie dało rady inaczej, a i tak wyszło na nie zły plus

  • Bryyy Wygląda na to że na obecną chwilę jest to TOP 2 po UF Ciężko stwierdzić cóż to za akcja , na fali wczoraj widoczna zwózka , dziś również widoczna zwózka i to pod domem. Aktywki w innych galach więc lot na chybił trafił między aktywkami, weszło bez problemu, wszędzie minuty , dziwna sprawa. Obrońca albo się sponiewierał z okazji piątku , albo zapomniał zrobić FS-a. Mimo wszystko pozdro dla Amigos, znajomych z tej i pozostałych uni i przede-wszystkim dla załogi TheBest z NEKAR (tak , tak wie…