Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AntiGameReborn

    Revenine - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Przeinstalowałem najnowszą wersję i na FF i na Chrome i mi się to nie wyświetla, przeglądarki też najnowsze, możesz napisać jaką masz wersję? EDit: u mnie 7.1.0.2

  • AntiGameReborn

    Revenine - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ktoś wie jak przywrócić na podglądzie budowania czy badania, datę i godzinę kiedy sie ono skończy? Wcześniej zieloną czcionką było napisane, że badanie zakończy się 1.01.2020 o 17.00, a teraz tego nie widać. Nie naprawili tego czy gdzies to się włącza w opcjach AGR? Edit: W zakładce budynki i konstukcje, mam zaznaczone pokazuj czas ukończenia oczywiście

  • Ja już miałem ze 4 dziury (ogolnie eventy niszczące flotę), a wczesniej przez cały rok mi się tylko jedna trafiła, mimo że puszczałem ekspy na 4 slotach dośc sumiennie. Własnie szkoda, że nie ma tych innych itemów, ale to pewnie żeby anty się zgadzało... a wybrałem między innymi tą klasę, żeby znaleźć pola planet.

  • Fakt, miejsc jest mało, jakby chcieć zbudować sensowne lvl magazynow, kopalnie, inne elementy stacji, to 220 pól to trochę mało, a tak średnio wychodzą planety koło 200 pól z bonusem uni i terra na 6. Osobiście np bym chciał żeby bonus do pól planet odkrywcy był przeliczany na już posiadanych planetach, bo tak jet bezużyteczny na starszych kontach.

  • Zmieniając trochę temat, bo imo jedyny błąd to było wgranie 7 wersji przed Świętami, teraz wiadomo, że jest tyle wolnego, że cud że cokolwiek poprawiają. Ja mam wolne i odpoczywam. Tak naprawdę można ocenić dopiero po patchach po Nowym Roku całe te zmiany. A więc, zastanawiam się czy nie powinien być wprowadzony buff do wydobycia kryształu, metalu każdy mam wrażenie w bród, deuter w sumie jak się nie lata flotą, to też się jakoś kumuluje, ale najgorzej wypada kryształ, a z tego co słyszałem na u…

  • Że też się chciało to podziwiam

  • Może wartości nie były znerfione a szanse na event. Bo ja przez pierwsze 2 dni za każdym ekspem trafiałem ilości surowców odpowiadające przynajmniej średniemu eventowi, a w pierwszym dniu roboczym spadło to do wartości małego eventu i raz na 20 ekspów coś z średniego

  • Fakt faktem miałem po kilkadziesiąt kk pierwsze pare dni tak że sie udało postawić łącznie prawie 30 lvl kopalni ponad 30 poziom,a teraz raczej famie idlakow bo expy robia sie co raz bardziej uciazliwe w stosunku do zyskow (duzo opoznien). Na poczatku znajdowalem tez po 5-6k statkow, a teraz po 1k max

  • ja wysyłając 2450 dt dostaje mniej niz w pierwszych paru dniach wysyłając 700 dt

  • Na razie ekspedycje z tygodnia na tydzień przynoszą co raz mniej, więc z tym boomem na odkrywcę bym nie przesadzał, poza tym pamiętajmy że trzeba logować się i wysyłać ponownie, żeby nie stała flota, a niestety mamy przyspieszenia i opóźnienia, co dodatkowo zwiększą częstotliwość logowania.

  • Ja się ostatnio zdziwiłem, bo posłałem 500 dt, 1 pionier i 1 ss, trafiłem na piratów, a oni mieli 3 pancerniki i spadło mi kilkanaście dt, myślałem, że wysyłając pioniera max można dostać ow i też piraci mają max ow a nie inne statki.

  • Wiecej trzeba, teraz nie ma pkt statkow tylko ładowność. Wiadomo zbieracze nie wyciągną tyle co odkrywcy, ale u mnie ludzie z sojuszu po 1000 dt wysylaja i zyski maja ciut wieksze.

  • 30 teraz jest i super, 10 to zdecydowanie za mało

  • Nie jest to klasa z ktorej wyciagnie się stały zysk, zaraz po patchu co expa miałem po 33-35kk surowcow, a po weekendzie osłabło i znajduje od 8 do 25kk i to sporo rzadziej

  • Czy zauwazyliscie, że za kazdym razem jest info że ekspedycja porusza się przez niezbadany sektor, wcześniej było to chyba 10 exp w układzie, a potem spadała szansa na dobry event, ale teraz albo to znieśli, albo jest jakiś bug i nie wiadomo, czy jest sens patrzeć na te wiadomości?

  • Cytat od Bunny: „Cytat od Revenine: „Dok działa, wlasnie kolega mi napisal że dostał info po ataku lmami (proba moonowa), że mu wraca 102 lmy zebrane po walce ” Na Fenrir nie dziala ” Dziwne, podobno mieli wszedzie to samo wgrac

  • Dok działa, wlasnie kolega mi napisal że dostał info po ataku lmami (proba moonowa), że mu wraca 102 lmy zebrane po walce

  • Z ciekaowsci uzylem i te za 30 min działaja ok

  • Wygląd

    Revenine - - MCO - Wersja 7.0 Sugestie

    Post

    Nowy pasek jest mniej czytelny i sam sie przesuwa na prawdę poprzednia wesja była lepsza, poza tym tez nie rozumiem dlaczego nie można wysłać floty na jednej zakładce, 3x mniej zapytan do serwera, tylko ustawiamy i leci

  • Podglad galaktyki

    Revenine - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Proszę o screeny. ” Rozjeżdża się wtedy cały podgląd, nie dla wszystkich dłuższych nicków tak jest. images91.fotosik.pl/294/688ee1c8985a6003.png