Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 180.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wiadomo tylko to co podał Art - cała reszta to domysły i marzenia

  • Nowy wpis cichah2o [TTD] 117 497 518 680 337 575 792 10.09.2019 210 525 379 214 016 736 58 116 816 65 442 240 42 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 35 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 39 38 38 38 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 119 18

  • może górnicy dostaną jakieś działa przeciw gs to by było coś ;D

  • daliście tyle propozycji.. teraz nie wiedzą który pomysł wybrać..

  • Teraz to dopiero zrobią się pushe! Kto wyda hajs będzie miał statki do wydobycia do ekspedycji i do bitwy. Kto nie wyda - tylko jeden rodzaj.. Różnice między graczami będą jeszcze większe. Czasy dolotu jeszcze krótsze - co jeszcze bardziej uprzykrzy grę.. Zamiast tego typu udziwnień firma powinna pomyśleć jak uatrakcyjnić rozgrywkę dla wszystkich a nie tylko bogatych.

  • zeskanuj mu planety i sie wszystkiego dowiesz

  • agresor z drużyną wcześniej mieli nieczyste zagrywki, także nie trzeba widzieć screenów aby uwierzyć w to co pisze obrońca...

  • gratulacje rośnij aż dasz radę solo złożyć kryształka

  • Cytat od tomkik: „W zgłoszeniu wstawiłem skriny zarówno z skanowania jak i spamowania. Dziś nie chce mi się pc włączać jutro prześlę. Jak bym dał dupy ja to nie zrobiłby szopki tylko uznał wyższość atakiera. ” to czekamy na decyzję w tej sprawie, czy posypia się bany, czy będzie jasne pozwolenie tych na górze na tego typu akcje btw dlaczego @Bad.Whisky lub @pl1 siedzą cicho..

  • Cytat od ciap: „ Rozumiem że w ostatnie 6s nie skanował. ” on może nie, ale jego ekipa leciała sondami aż do samego starcia...

  • Cytat od Bunny: „Cytat od tomkik: „Skany miałem co 1 sekundę do samego starcia. Miałem już flotę ustawioną do wysyłki i przez 45 sekund od dolotu klikałem wyślij. Oczywiście przez wysyłanie skanów nie chciało mi wysłać floty. Atak widziałem i jeżeli w grze byłaby możliwość podniesienia floty nawet podczas intensywnego skanowania to nie ma nic przeciwko skanowaniu ale tu nie ma takiej możliwości. ” a TP nie dzialal? ” zostawiłbyś surowce siedząc na koncie i mając 45 sekund na ucieczkę? czy jednak…

  • przydałaby się mała zmiana kodu.. po skanie, na tą samą planetę/księżyc można wysłać kolejny skan dopiero po otworzeniu wiadomości z raportem szpiegowskim - wtedy nie dałoby się tak zarzucać skanami innego gracza. Ewentualnie jak z teleportem, po skanie na dane kordy system odlicza 10 sekund i dopiero można wysłać kolejne sondy...

  • Cytat od Safar: „Team nic nie zrobi, miałem niedawno podobną sytuacje ale jednak udało sie uciec. Przez 6min dostawałem skany co półtorej sekundy, SGO stwierdził że nie było to łamanie regulaminu i nie będzie mi nic tłumaczyć bo nie ma takiego obowiązku Nie pierwszy raz pl1 błyszczy w ten czy inny sposób. ” Cytat od Sm3ki: „Szkoda floty bo ładna była, ale niestety tylko tak się można czegoś dorobić na machlojkach itp. To jest problem na każdym uni wieeele flot tak polegało ” Czyli oficjalne stan…

  • Cytat od Bad.Whisky: „ Cytat od szpic: „Trochę wstyd wrzucać raport zrobiony w taki sposób no ale czego się spodziewać innego po pl1 ” tzn? w jaki sposób czcionka ci sie nie podoba? kolor czcionek ? what's wrong with you ” Cytat od Bad.Whisky: „Cytat od guff: „ ” właśnie nie wiem, dlatego pytam ” @Bad.Whisky Młody opisał sytuację, może się ustosunkujesz do niej. Graczom wyżej właśnie o to chodzi. Czekamy na odpowiedź Cytat od tomkik: „Z racji tego, że starcie dotyczy mojej osoby to trochę przeds…

  • [ciach] Gratulacje dla agresora, życie czasem stwarza takie okienka, jedno z nich udało mu się wykorzystać - mam nadzieję, że ostatni raz Moderator Neferet:Offtop

  • Pawelos to tylko pomysł. Masz styl gry ufs więc mocno Cię to dotyka. W takim przypadku wystarczy zrobić zwykły fs zamiast uciekać na urlop. Wyląduje flota i nie masz ograniczeń w atakowaniu. Moja propozycja ma pomóc w tym, aby na uni dało się normalnie grać. Wyżej padło zdanie, że jeden gracz atakuje nocami i ucieka na u. Jak poszkodowany gracz ma się bronić? Bunkra nie postawi, bo zawsze taki bunkier można zniszczyć, surke zwiezie przed spaniem ale w nocy się nazbiera. W sytuacji gdy gracz atak…

  • Cytat od alabaster607: „Zmniejszenie ilości galaktyk jest ok ale tylko dla grających flotą, z mojej perspektywy ( ekowca ) to słabe rozwiązanie bo będzie koło mnie więcej graczy typu Nalimko co wlatują nocą po jakieś ochłapy i spadają zaraz na U . A może by zwiększyć minimalny czas urlopu do 14 dni ... ” Cytat od S P E S T E R: „1 . Ja bym usunął konta z flotą powyżej 200 kk wtedy nie musiałbyś wciskać urlopu żeby flotę utrzymać. 2. Albo ograniczyć wciskania Urlopu np 4 x na miesiąc. Chociaż wte…

  • agresor tak wypisywał, ze kończy z grą, zmienił nawet nazwę gracza, a tu taka niespodzianka.. i teraz pytanie, czy starcia kupione, bo drugi agresor musi oddać surowce za handlowa niedzielę, czy jednak nieodebrany fs..

  • Cytat od buleon: „Cytat od cichah2o: „konto A topi flotę, sprzedaje otrzymane w ten sposób surowce bez wymiany lub wymienia je na dex i potem sprzedaje po minimalu kontu B - problemu nie ma jeśli po przetopieniu floty dalej konto A jest wyżej w statystykach niż konto B, jeśli natomiast po przetopieniu floty konto A spadło w statystykach za konto B, wtedy konto silniejsze wzbogaca się kosztem konta słabszego - ban kont ” Jeśli po przetopie floty konto A nadal będzie wyżej, to nie będzie żadnego h…

  • Ja przelicznik jaki jest bym zostawił, jak ktoś chce sprzedać po minimalu niech sprzedaje. Myślę, że największym problemem jest skupowanie kont i topienie skupionej floty i potem handel. Tu wprowadziłbym zasadę: konto A jest wyżej w statystykach niż konto B konto A topi flotę, sprzedaje otrzymane w ten sposób surowce bez wymiany lub wymienia je na dex i potem sprzedaje po minimalu kontu B - problemu nie ma jeśli po przetopieniu floty dalej konto A jest wyżej w statystykach niż konto B, jeśli nat…