Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 389.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wynik ekspedycji [7:290:16]11.05.2020 10:22:35 Od: dowódca floty Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić. Następujące statki dołączyły do floty: Krążownik: 79 Mały transporter: 4 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

  • No taki lot na partyzanta, gdzie w Twoim poprzednim ST było widać, że nastukałeś prawie 1 mln panców i 5 mln lmów nie mógł się inaczej skończyć . Flotowo spuchłeś ostatnio okropnie, ale jak ktoś ma głowę na karku to odpowiednio wykorzysta sytuację .Wielkie gratulacje!

  • Cytat od dexPL: „Ja od siebie dodam, że nie ma znaczenia (dla starych uni) co pozmieniają w klasach - obecnie generał (na większości uni) jest nikim w topce flot (cała topka to odkrywcy) - więc już jest popsute i nie da się tego odwrócić. Jedyne co może się zmienić to przegięcie w drugą stronę - wtedy po prostu topka flot wyda anty i zmieni klasę na generała - co nic nie zmieni, jedynie zmieni znaczek. A kwestia zbieracz vs odkrywca latający na piratów - popatrz na przyrosty uni virgo (90% warto…

  • Zbieracz: Wynik ekspedycji [7:262:16]27.04.2020 17:18:26 Od: dowódca floty Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić. Następujące statki dołączyły do floty: Sonda szpiegowska: 2496 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

  • Cytat od Fatal_Error: „Cytat od dziuniek1: „A myslalem ze jak oddalem konto nowemu to wtopi,a tu zaczal latac lamus ladnie ,graty ” chyba jednak nie nowy ” Nowy właściciel konta - tutaj wszystko się zgadza

  • Cytat od TakiOwaki: „Cóż, ja tylko wspomniałem co miałem - to żadne zgłoszenie do rekordów, bo pewnie ktoś miał więcej, w uju mam co o tym myślicie ” Nie pajacu i się nie zgrywaj. Jakbyś trafił rekordową anty to byś się pochwalił, tak samo jak wylewasz żale na odkrywcę.

  • Mogłeś dospawać krążowniki z wydobycia. A nie, czekaj... . Tak czy siak gratuluję, bo przy tym stylu gry pięciocyfrowe ST to wyczyn i życzę kolejnych!

  • Graty Panowie! Na normalnym graczu może i przepał jest możliwy, ale dziurki nie uświadczysz. Prawda Kajak?

  • Cytat od Krwawy Tapicer: „Cytat od ReTsaB: „ładne przywitanie z nowym uni Islam opanuje ten serwer coś tak czuję ” ppffff kolejny mistrz bfs? ence masakra agresorowi gratulacje ” E no, bez przesady - mistrz BFS jest tylko jeden. Islam witamy w naszych szeregach - naklejaj te naklejki i zajmuj majątki, jak na Komornika przystało

  • Cytat od TakiOwaki: „Wiem, i co z tego? Bez eventu też mi kilka razy wskoczyło w okolicach 5 tysięcy ” Ściema...

  • Cytat od Arnhem: „Od: dowódca floty Ekspedycja znalazła trochę Antymaterii. Zrabowano: 6.480 Antymateria. Arnhem (Khukuri) Klasa zbieracz w razie czego mogę podesłać administratorowi rekordów screena ” Ale mamy event x9

  • A ja mam bunkry na moonach lustrzane do bunkrów na planetach, co pewne osoby z żelkowego sojuszu zauważyły i mi uprzykrzały życie. W OGame jest tak, że im mniejsza obrona, tym częstsze obowiązkowe logowanie - jak chcesz spokój, to ładujesz 30-50kk pkt w bunkier i śpisz spokojnie. Ja się zabunkrowałem, a nadal mi Infocompte pokazuje tak: Trwałe 334.469.566 (90.8 %)

  • Nie ma szans, żebyś pod taką obroną utrzymał 30k DT i tyle surowców - na pewno nie przez noc. Pod takie przetrzymywanie to bunkier powinien być coś w stylu 2kk WR, 2kk LL, 500k CL, 100k DG i 20k WP, a i tak przyleci Demon i udowodni Ci, że to było mało . Wszystko jest kwestią tego, jak często się logujesz, ile rzeczywiście będziesz miał tam surki i jak bardzo któryś z Twoich sąsiadów będzie potrzebował surki. Jak masz tego co 'nienawidzi swojego życia' koło siebie, to gwarantuję Ci loty po 1kk z…

  • @Namaste Wg mnie wystarczy. Może zrezygnowałbym z DJ, zrobił 10k DG i 5k WP, ewentualnie dla turbo dobunkrowania możesz zrobić jeszcze dodatkowe 100k WR i wtedy masz odpowiednio dużo mięsa i ciężkich dział, żeby nawet 500k niszczarek było na minus.

  • Podbijam własny rekord (zbieracz): Wynik ekspedycji [7:287:16]07.04.2020 21:54:18 Od: dowódca floty Spontaniczna deformacja nadprzestrzeni pozwoliła Twojej ekspedycji zebrać dużą ilość Antymaterii! Zrabowano: 3.478 Antymateria. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

  • Cytat od Selene: „Azrail [P N] Działo jonowe 5.000.000 ” Ktoś kiedyś pisał, że mu się farma bunkruje. Ciekawe jaką ma teraz minę

  • PRZEPROSINY FILU

    Ten Keyra - - DiD U68

    Post

    Spokojnie, spawa się nowe

  • UFS - dyskusja

    Ten Keyra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ChuckNorris: „To fakt. Kiedyś się pisało opowiadania do ST na Uni 21, długie piękne historie etc. Ale to było kiedy byli odbiorcy, teraz każde ST ma kilkanaście wyświetleń a żeby ktoś się wpisał to musi być sojusznik albo znajomy lub jak mówisz: pusz,cheat,bug, odsyłka, kumoterstwo, SGO! ” W ustawkach Vana dalej są historyjki . Fakt, że każde ST to było jednak starcie tytanów, a nie farming DTków na moonie. Było kilku, którzy potrafili całkiem fajną historię ułożyć do starcia, która z s…

  • UFS - dyskusja

    Ten Keyra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Może trochę jako adwokat diabła, ale się wypowiem. Ja, ekonom z krwi i kości, co farmi wszystko co wyjdzie z noobprotection i daje więcej niż 1kk zysku. Trochę rozumiem @Void w samym sensie, że się nie można zemścić na kimś, kto Ci co zezłomował i uciekł na urlop. Frustrujące to jest, ale z drugiej strony - jakie Ty, ja czy inna ofiara macie możliwości odgryzienia się? Rakiety? Zdejmowanie moona? To jak strzelanie jajkiem z procy do kogoś, kto celuje w Ciebie z bazooki. Powtórzę to raz jeszcze -…

  • UFS - dyskusja

    Ten Keyra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Wg mnie jedyną nierozwiązaną kwestią było jak u UFSa odbudować flotę po RW. Rynek załatwił sprawę i tu akurat nie mam pojęcia, czy celowo czy przez przypadek. Ja nie jestem takim wielkim przeciwnikiem grania UFSem. Jak ktoś tak lubi grać, mając zerowe wydobycie i będąc wyjętym na 48h, to jego sprawa. @dexPL słusznie rozróżnił trzy profile gracza grającego tym stylem. Oczywiście solą w oku każdego "normalnie" grającego jest ten, kto gra UFSem a dziwnym trafem robi przyrosty jak Odkrywca na bezsen…