Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 362.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ruda ale było więc gdzie można dalej pisać od supportu do portu ??? Ogarnijcie się my gramy bo lubimy ale skoro support nie reaguje to tutaj lecą .....je. Graty ST papież padł niech żyje nowy

  • No ja też szukam ale coś chyba nie mogę trafić trzy dni na bocie( 50 zeta ) i dalej nic napisałem reklamację do gościa a on mowi TO niemozliwe więc po krótkiej rozmowie okazało się , że najlepszy obserwator na Unii niestety zawodzi bo go ktos zwodzi ps. ST bez 600 graty

  • no i grubo portfel chudszy ale siadło

  • Cytat od Walgamer: „SZO dla sojusznika. Rozumiem, że mały wypadek przy pracy. Graty dla agresora za udane poszukiwania celu. ” nie no luz st ok ale unia ma tylu graczy a skany mam od 5 czyli reszta to ????

  • Cytat od pawel1000: „Krecik , przecież Ty multi nie masz Chciałbyś mieć ale no cóż ja mogę Przyjdzie czas i na Ciebie ” Pewnie , że przyjdzie czas i na mnie ale co ja mogę się rownać z takim lotnikiem jak narazie gramy i ja bawię się zajefajnie w towarzystwie które od prawie roku floty mojej nie widziało nie wspominając o surowcach ale ciągle mam nadzieję , że w końcu komuś będę mógł to konto ODDAC ( ale nie za 600 )

  • Cytat od b4el: „Krecik coś dzisiaj nie w humorze, poirytowany.. no i ku mojemu ogromnemu rozczarowaniu wpis pozbawiony dotychczasowego kolorytu Spadek obrońcy w statystykach widziałem rano i zastanawiałem się, kto huknął. Tym większe zaskoczenie po wiadomości do sojuszu, bo jak na 6-cufrowy wynik to siedziałeś w konspiracji dość długo. Gratuluję Szefo, bo wykręciłeś ładny zysk ponosząc przy tym niemal niezauważalne straty ” i już kolorytu nie będzie multi padło nie moge się pushować ehhh same st…

  • Cytat od Avicularia: „A Ty znowu szukasz kolegów? Cytat od KrecikMax: „ps. swiezutki to Twoj skan jest taki smieszny cos jak od Megan i taki goracy jak od Kielbaski ( ten to dopiero daje radę ) Jakby co to mogę Wam oddać konto tylko komu ?? ” od kiełbaski to Ty z daleka, bo to jest prawdziwy magik xd ” Hahhahaha magik na Rosalindzie taki sprzedawczyk bez honoru i tyle więc może oszczędz sobie wstydu ( ale jak to mowią jaki w zyciu taki i poza )

  • Pawelku juz sobie tak nie slodz jaki z Ciebie pro gracz ( zwykly bfs ) bo przy Twojej grze to dawno juz lezysz ale uwaliles mi push konto ( nareszcie ) może multi mi sie ogarnie a UL to UL pszczolki lecą jak do miodu ale jakoś pszczelarza nie umiesz trafic bo jaj brak , dobrze że mistrzowie pushu TO Cie nie szukają ale jak juz pakt macie to pewnie za 1000 też nie da rady. ps. swiezutki to Twoj skan jest taki smieszny cos jak od Megan i taki goracy jak od Kielbaski ( ten to dopiero daje radę ) Ja…

  • Cytat od Smell my Farts: „ja miała być beka i trochę zabawy, a wy nawet to potraficie mniam... internetowi chuligani... sorki krecik za "wywołanie" Cie ” nie no luz ja mam wywalone na cala unię i tych flociarzy z bożej łaski za 600 mistrzowie latania od siedmu boleści a tutaj sami progracze dla mnie zenada i ogladać muszę te same nicki od 2005 roku spushowane itp itd a tutaj na forum to jak jedna wielka rodzina wygląda.

  • Cytat od kasai: „Cytat od KrecikMax: „Jako , że jestem tutaj nominowany i wywoływany a naprawdę nie mam ochoty i czasu i do tego chęci więc nie chcę brac udziału w tej jakże pięknej ankiecie jeżeli Admin może to proszę o usunięcie mojej kandydatury ( sam na siebie głosowałem chyba lepszy push na forum niż w grze ) ale nie mnie to oceniać .Pozdrawiam Krecik szczególnie tych za 600 ” Niestety nie można nie brać udziału. Gdy wygrasz po prostu nie zostanie Tobie nadana ranga, skoro tak sobie życzysz…

  • Jako , że jestem tutaj nominowany i wywoływany a naprawdę nie mam ochoty i czasu i do tego chęci więc nie chcę brac udziału w tej jakże pięknej ankiecie jeżeli Admin może to proszę o usunięcie mojej kandydatury ( sam na siebie głosowałem chyba lepszy push na forum niż w grze ) ale nie mnie to oceniać .Pozdrawiam Krecik szczególnie tych za 600

  • Cytat od Forumowy As: „W każdym razie Meganka ma szansę na danie mata Miśkowi Iksińskiemu. ” Oczywiście , że tak tylko jest coś jeszcze figurami w szachach ktos kieruje tutaj Ty kierujesz sam sobą ( chyba , że sprzedajesz szachy a Król Top 1 jest tylko jeden )

  • Cytat od Forumowy As: „Dobrze, że ogame to nie są szachy. Nie ma bicia w przelocie, a strata pionków nie powoduje beznadziejnej sytuacji materialnej. ” Czasami strata pionka bardziej boli nż strata królowej każda figura ma swoje zadania a jak Twoja sytuacja materialna jest niezbyt zawsze mozna sprzedać szachy

  • Bawicie się zacnie , unia poczeka na dalsze Wasze zaloty TO taka będzie piękna historia jednego konta .

  • Cytat od Forumowy As: „Poczucia humoru Krecika Maxa czy charyzmy Kiełbaski nie sposób zmierzyć, ale skuteczność gry flotą można porównać. Rzecz jasna nie należy się kierować bilansem zniszczonych i straconych punktów militarnych, bo te dane wynikają w dużej mierze z ekspedycji. Przygotowałem zestawienie statystyczne na podstawie zamieszczonych na forum starć (stan na 9 listopada): d73d8f7546de.jpg W przypadku starć ACS przyjąłem, że uczestnicy dzielą się zyskiem po równo. Widać, że najwięcej zys…

  • Cytat od czarownica: „Brawa za hat-trick na tak bezludnym juz unii to ewenement . Procent zacny wykręciłeś przy tak naprawdę dość skromnej flocie . W południe bywam ale w nocy to nie licz na mnie - Anielica śpi grzecznie. p.s podpowiedź: Megan się odzywa jak jak ktoś zrobi jej kuku p.s 2 podpowiedz: Krecik lubi włoskie klimaty ,poszukasz ,pomyślisz a znajdziesz ” I teraz masz wszystko jak na tacy nic tylko zlomowac tzn nie mnie zacznij od Megan

  • Sheldon Cytat od Biały miś: „Cytat od Sheldon: „Gratuluje też tutaj. Flota złapana na powrocie z ekspedycji, tak przynajmniej mi się wydaje, agresor wpadł 10 minut po powrocie, a akurat w tej fali pojawiło się pz na 16 Okna między logowaniami zdarzały się i będą mi zdarzać, bo loguje się z doskoku w ciągu dnia na konto. Normalnie pozwalałem sobie na to, bo miałem puste układy, nawet jak sprawdzałem to najwyżej przy puszczaniu fsów, tak to nie przeglądam galaktyk. Zalogowałem się jakieś 25 minut …

  • Takich Bialych Misiow od 2005 roku to Krecik widzial wiecej niż misie krecika więc trenuj trenuj a jak zezlomujesz Krecika ( bez wałów jak 80 % ST w tym dziale nie mówię , że Twoje ) wtedy sam Ci pogratuluję zaproś może do polowania TO i JEDI wtedy takie rodzinne polowanie zrobicie na jednego malutkiego Krecika , nie bede pisał 600 na Kalyke szkoda pisać za ile

  • Cytat od ***** ***: „Każdy serwer, każde forum ma swojego klowna Pozdrawiam. ” Oczywiscie teraz wpisz się w nowe ST ładnie pogratuluj sam sobie i baw się dalej za 600

  • Graty piekne ST tylko skoro idziesz po TOP 1 to łatwiej będzie jak się wymienicie między sobą i tak wszystko będzie w rodzinie