Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-205 z 205.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rekordy Betelgezy

    kmlody84 - - DiD Betelgeuse

    Post

    O, super temat, szacunek za podjęcie się. To ja dorzucę coś od siebie: Budynki - Fabryka Nanitów: 5 - Stocznia Orbitalna: 12 - Magazyn Kryształu: 15 - Zbiornik Deuteru: 14 - Laboratorium Badawcze: 14 - Terraformer: 8 Budynki - Sumarycznie- Stocznia Orbitalna: 120 - Magazyn Kryształu: 107 - Zbiornik Deuteru: 98 - Laboratorium Badawcze: 136 kmlody84 [SPZ] Mam nadzieję, że się nie walnąłem przy liczeniu gdzieś

  • Z tego co czytam (patrząc z boku) - to głównym problemem jest to, że mogrujący będą mieli rzekome "złe lokalizacje", mało miejsca itd. Dla mnie to żaden argument, chociaż lubię mieć rozłożone planety według swojego planu. Ale bez przesady. Rozwiązaniem pośrednim byłaby kasacja wszystkich idlerów i wiecznych urlopowiczów na uni docelowym. Ale tego GF zrobić nie może/nie chce. Nowego uni docelowego też nie chce zrobić. Z tego wniosek, że trzeba się pogodzić z tym, że nie wszyscy będą zadowoleni. C…

  • Eko x3 nie zmienia stylu gry, ale skoro ludzie specjalnie wybierali eko x1 (a mieli masę innych uni do wyboru), to znaczy że chcą grać na x1. Dlatego akurat uni klasyczne powinny takie pozostać. Co innego łączenie np uni x2 z uni x3 itp.

  • Kłócicie się o szczególy, a pomyślcie że grający np. na Betelgeuse (jak ja), gdzie jest 240 aktywnych graczy, mogą sobie o fuzji pomarzyć. Wolicie grać na martwym uni, czy na uni o zmienionych parametrach?

  • Flota x2 Eko x3 +25pól Złom z obrony