Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czyli pan barbarosa znów zaistniał po tej samej stronie i znów rakietki poszły w ruch Graty zacięcia

  • Widzę męczysz Gienia co jakiś czas i się opłaca czekać miłego przetopu i kolejnych STarć życzę Obrońcy SzO

  • Mroku bijesz jamnika ,a jak wiesz nie bije się zwierzyny Graty ładny zysk wyszedł szkoda że jamnikowi znowu sie oberwało ,ale jak się chleje to się nie lata ,pewnie tak to było Klep dalej zabawki

  • Nie Nie wszystko co Raien napisał to wielkie kłamstwo ,no ale to juz rutyna u tego pana , to Ja zabrałem go do tego ACSa przecież to widać od razu Po za tym musiało by mleko skisnąć żeby Raien pił %centy ,ehhh i ja muszę z nim grać w jednym sojuszu ,przepraszam za to wszystkich i w szczególności obrońcę A tak na poważnie piękna akcja z zabawą nie tylko klik i jest ST tu spadajacy moon ,rakietowanie i oczekiwanie aż dolecą i dzięki za zaproszenie do Twojej zabawy Przetapiaj na kolejne Gąsiory . A…

  • U tego pana miałem niespodziankę ,poleciałem 5k rpzprówaczy i nie spojzałem na fali że mu flota wraca ,niestety rozbiły się oczywiście bo mu wróciła ta właśnie flota co widać no trochę większa bo kilka stateczków mu też spadło , dok oddał 1855 rozprówaczy i zebrałem złom po sobie ,co i tak mnie trochę zaskoczyło i wkurzyło ,więc poleciałem flotą poniżej i jak widać odbiłem piłeczkę ,zysku niema z obu ataków ,ale chociaż odzyskałem surkę ze straty 5k rozprówaczy i zalicziczyłem kolejne ST do kole…

  • Stało na planecie ,nie stoi Pozdrowienia dla sojuszu ,buddy i znajomych Obrońcy SzO Nr.97 Dnia 26-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Krążownik 1.200.000 Okręt wojenny 1.000.000 _________________________________________ Obrońca dywan ________________________________________________ Duży transporter 7.713 Lekki myśliwiec 1.667 Satelita słoneczny 4.807 Crawler 912 Wyrzutnia rakiet 531.922 Lekkie działo l…

  • RAFUS1973r [BHW] vs. Technocrat Cosmo [F-H] ~ 777.94% Dnia 26-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Reaper 55.000 _________________________________________ Obrońca Technocrat Cosmo [F-H] ________________________________________________ Mały transporter 2.037 Duży transporter 1.201 Lekki myśliwiec 20.273 Ciężki myśliwiec 2.841 Krążownik 2 Okręt wojenny 205 Recykler 7.696 Sonda szpiegowska 20 Gwiazda Śmier…

  • No niestety sojusznika mi pojechałeś ,zadowolony w cale ,no ale za błedy się płaci ,a raczej zajęcia w RL się odbiły , tak bywa ,sojusznikowi SzO ,atakierowi mniej latania po moich sojusznikach

  • No wychodzi na to że obu panom życzę SzO , ST zaliczone i zabawa była

  • Nie masz czasu a jak juz znajdziesz to kolejne ST do kolekcji ,graty .

  • No no procent niezły a zysk powala ,graty oby częściej i wiecej ,miłego przetapiania

  • Przede wszystkim ładna ilość niszczarek , po za tym ,pomysł wypalił i to się chwali , mi ten pan też z przed noża uciekł teraz ma na jakiś czas spokój z flotą Graty dla ciebie za PB i że się motywujesz nie spoczywasz na laurach , dzięki za dedy li pobijaj swoje PB a teraz przetapiaj na kolejne zabawki .

  • Gęsina się pasie ,no trzeba zawijać nimi w te sreberka ,co by się nie ozłociły Przetapiaj .

  • ST jest ,zysk jest i zabawa była graty i kolejnych życzę flotą z exp

  • RAFUS1973r [BHW] vs. abaddonU69 [KGH] ~ 340.11% Dnia 13-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.000 _________________________________________ Obrońca abaddonU69 [KGH] ________________________________________________ Duży transporter 8.000 Statek kolonizacyjny 3 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 775 Lekkie działo laserowe 2.608 _________________________________________ Po bitwie... Agresor …

  • RAFUS1973r [BHW] vs. Constable Archer [SPCTS] ~ 385.51% Dnia 12-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 _________________________________________ Obrońca Constable Archer [SPCTS] ________________________________________________ Mały transporter 9.425 Duży transporter 4.141 Lekki myśliwiec 113 Ciężki myśliwiec 303 Krążownik 50 Okręt wojenny 50 Sonda szpiegowska 21 Satelita słoneczny 80 …

  • Marchewkowy nie dość że takie zyski ostatnio trzepiesz to jeszcze bijesz mi sojuszników ,do tego się jeszcze chwalisz Graty przetapiaj na kolejne zabawki ,klep PANCE :p Obrońcy SzO pewnie coś się wydarzyło ,mam nadzieję że nic wielkiego ,bo tu to tylko cyferki .

  • Dobrze że go obserwowałeś ,bo mógł byś się zdziwić ,obrońca ma co podstawić . Graty ST i dzieki za dedy ,kolejnych życzę . Obrońcy SzO

  • Szukaj a znajdziesz Graty ciśnij dalej Miłego przetopu .

  • Gęsiobicie udane , st zaliczone ,zysk jest , zabawa też i dalej uciekasz ,graty i baw się dalej