Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Poziom po pierwsze od dawna zawyżasz moje statystyki wpadek ,nie wiem z kat masz takie wiadomości ,tym bardziej ze w tym uczestniczyłeś , nie chodzi o to ze milion razy się wpisywałeś pod te same Moje wtopy że one się odbyły też milion razy , ale mniejsza o to ,ja się nie tłumaczę że miałem wpadkę bo cos przypuszczałem czy też nie , obojetnie co bym napisał to i tak dla ciebie problem ze w ogóle coś napisałem , a może wypadało by coś napisać skoro w tym STarciu uczestniczyłem ? wpadłeś na to ? a…

  • Cytat od priesten: „Zawsze i Wszedzie Rafus najlepszy bedzie ... Zawsze i wszędzie Boże ile lat mnie to bawi, setne starcie - ten licznik się nie zatrzyma !! Zawsze ta sama wymówka, Zawsze Padałeś 5 czy 6 razy na samej jedynce, wliczając pierwsza fuzję, w samym PN-ie pakowali w rece Cie 3-4 razy o czym Ty stary piszesz? Z czego 2x Templarsy. Jaka ta pamięc bywa zawodna, weź stary sobie zapodaj bilobil, przebiśniegiem nie jesteś, może to demencja? Obrona sojusznika, kontra agresora, do tego skońc…

  • Cytat od Nie(L)ot: „Cytat od RAFUS1973: „Cytat od Last Samurai: „Gratki Jumek i obronca Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu. Przetopu zycze Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi. Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora Ale Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym Uczcie sie na bleddach Rafusa Bo on…

  • RAFUS1973r [BHW] vs. Balbon [KGH] ~ 551.48% Dnia 13-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 100.000 Reaper 37.111 Pathfinder 224 _________________________________________ Obrońca Balbon [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 5.302 Duży transporter 3.392 Lekki myśliwiec 2.085 Ciężki myśliwiec 872 Krążownik 1.613 Okręt wojenny 469 Recykler 80 Sonda szpiegowska 7…

  • Co by nie było że nie latam Obrońca lubi się oddawać Pozdrowienia dla sojuszu ,buddy i znajomych Nr.100 słaby ,ale na bezrybiu i rak ryba Dnia 13-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 300.000 _________________________________________ Obrońca Luxtorpeda [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 51.000 Recykler 2 Crawler 100 Wyrzutnia rakiet 64.000 Lekkie dz…

  • hattrick nieźle graty 3STarcia do kolekcji Miłego przetapiania na kolejne zabawki

  • Cytat od Last Samurai: „Gratki Jumek i obronca Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu. Przetopu zycze Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi. Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora Ale Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym Uczcie sie na bleddach Rafusa Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow Jumas po…

  • No niestety dałem się złapać ,choć pisałem w sojuszu ze zapewne to podpucha ,ale zaryzykowałem ,a że pisałem z kilkoma osobami miedzy czasie o różnych sprawach sojuszowych , to mnie trochę wybiło z rytmu i nie puściłem skana przed samym dolotem , widząc później raport po ataku ,to wychodzi na to że obrońca też leciał na innym %cencie , a że jumas to i tak zorganizował jako podpuchę to zapewne GŚ wlatywały na obronę dosłownie przed moją flotą ,taka była moja myśl ,więc i tak nie miałem szans zawr…

  • Na bezrybiu i rak ryba graty ,kolejnych STarć życzę

  • Czemu tylko 80k gęsi ? Rusz w końcu całość ładna debunkracja naprawdę sporej ilości plazm ,chyba by mnie taki numer wkurzył

  • Widziałem spadek u atakiera ,ale myślałem ze coś większego wykręcił , a tu zonk , bywa odbudowy życzę ;0 A obrońca zapomniał jak się lata ,ale wie jak się bronić ,również odbudowy życzę

  • I kolejna wtopa szajek , może musisz odpuścić kilka Uni i grać na 1dnym . lait zrobiłeś robotę ,graty .

  • Ostatnio obrońca się dobrze pilnował i dwa razy mi zwiał ,ale jak to się mówi do trzech razy sztuka i weszło Pozdro dla sojuszu ,buddy i znajomych Nr. 99 Dnia 04-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 300.001 _________________________________________ Obrońca Luxtorpeda [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 44.000 Recykler 1 Crawler 100 Wyrzutnia rakiet …

  • Lot prawie półtorej godziny , miałem oddać cel komuś innemu ,ale że się nie odezwał w odpowiednim czasie to ruszyłem sam dupsko . Obrońcy SzO Pozdrowienia dla sojuszu ,buddy ,znajomych i kto tam chce być pozdrowionym Nr.98 Dnia 04-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Schneider [MOONGATE] ________________________________________________ …

  • RAFUS1973r [BHW] vs. marcin2610 ~ 340.38% Dnia 04-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Reaper 20.000 _________________________________________ Obrońca marcin2610 ________________________________________________ Duży transporter 350 Lekki myśliwiec 1.000 Ciężki myśliwiec 1.000 Krążownik 1.023 Okręt wojenny 548 Recykler 10 Sonda szpiegowska 10 Bombowiec 42 Satelita słoneczny 525 Niszczyciel 229 Gwiazda Śm…

  • Raien jak bede miał 100k Gęsiny i obrońcę w układzie to sam sobie dam radę Perełka jak dzięki za wsparcie jak coś to sie odezwę Dzieki za gratki

  • RAFUS1973r [BHW] vs. mjr_g [SPCTS] ~ 400.37% Jak już bawiłem się w pewnej gali to klepałem wszystko co się nie rusza Obrońcy SzO Dnia 03-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 30.000 _________________________________________ Obrońca mjr_g [SPCTS] ________________________________________________ Mały transporter 7.009 Duży transporter 6.501 Lekki myśliwiec 124 Krążownik 1 Okręt wojenny 38 Son…

  • Coś zaBelcot/ało że mam lecieć i poleciałem Pozdrowienia dla sojuszu ,buddy ,znajomych i kto tam chce ,kilka zyczeń wpadło ,więc jedno wykorzystam i Zdrowych Pogodnych Świat wszystkim życzę i mokrego dyngusa choć pogoda ma być kiepska Obrońcy SzO Nr. 97 kurczę szifo dobrze że przypomniałeś Dnia 03-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Okręt wojenny 300.000 Pancernik 300.000 ______________________________…

  • Zysk moze nie wielki ,ale życzonek trochę wpadło ,do tego checi są więc mogę tylko życzyć kolejnych STarć i lepszych zysków ,i oczywiscie uwagi na agresorów

  • No w końcu pan robx23 wylądował ponownie w reckach ,jak uciekłem z tamtych okolić to dawno się tu nie pojawił Graty panowie ładny zysk wyszedł ,miłego przetapiania