Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 188.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bryyy Pozdro dla TheBest i znajomych Dnia 01-04-2021 09:58:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Agresor NightHunter [The Best] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 666 _________________________________________ Obrońca robx23 ________________________________________________ Duży transporter 60.000 Recykler 1 _____________________…

  • ehhhh, tyle w temacie

  • Bryyy Pozdro dla znajomych i TheBest Dnia 04-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Okręt wojenny 87.305 Pancernik 170.198 _________________________________________ Obrońca marbit [-BL-] ________________________________________________ Mały transporter 20.063 Duży transporter 8.464 Lekki myśliwiec 22.269 Ciężki myśliwiec 35 Krążownik 1.850 Okręt wojenny 6 Statek kolonizacyjny 24 Recykler 5.913 Sonda szpi…

  • Bryyy Coś ostatnio Pan Facundo Arana ma do mnie pecha Lot bez większej finezji. Choć wynik z paliwkiem na minusie to i tak liczy się dobra zabawa . NH dzięki za lot, bez ciebie lot był by nudny Pozdro dla popapranej ekipy która w ostatnim czasie zabłysnęła na Tapecie FORUM czyli : Ancymon-ki , Kulka i tego hmmm jak on tam miał ??? aaaa już wiem Chojny Pozdro również dla Death of Rats , RAFUS1973r i dla TheBest- ciaków Dnia 24-02-2021 10:51:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zname…

  • Bryyy Jak zwykle miał być spontan , czyli kilka skanów w wolnej chwili i urlop, ale po tych kilku skanach ukazał się BANK z zasobem na około 2kkk w/w górnika. Bez większej spinki szybki start, ale cóż mogło by pójść nie tak jak tylko to że obrońca wskoczył na konto tuż przed w lotem, czasu miał na tyle mało że nie zdążył poderwać latawców. Wszystko było by jeszcze bardziej kolorowe gdyby nie również fakt że z wachlował cały BANK chwilę przed dolotem moich trampków ; data-verified= "> Pozdro dla …

  • Graty dla Agresorów choć lipa że to jeden z naszych Sputnik wracaj do zdrowia , masz cierpliwość więc i flota wróci z czasem do tego samego stanu Dla wszystkich graczy WESOŁYCH ŚWIĄT

  • Graty Grzesiu, jak ktoś już wspomniał wyżej, jajka masz na miejscu , w końcu TheBest

  • Wieki tu nie byłem, wieki nie klikałem tak po prostu z braku weny i z nie chęć po tych wszystkich bez sensownych zmianach , ale dziś przypomniałem sobie ze mam jeszcze tu konto . Zwyczajnie jak zawsze przegląd galaktyki i już po chwili ukazała się wisienka na torcie . Sam zwyczajnie byłem za cienki Bolek by się przebić, a do około tylko obcy z którymi nijaki kontakt. W końcu że pamięć jeszcze w miarę nie zawodna przypomniałem sobie ze jest jeszcze Mroczny "miszczunio" w zasięgu , a ciąg dalszy p…

  • Bryyy Wypada się przywitać , więc. . . . Brak weny, chęci i nadmiar zajęć stąd też rzadko tu bywam jak by ktoś pytał. Dziś wyjątkowo wskoczyła chęć szperania po galaktykach i muszę przyznać "duży potencjał" mi się ukazał. Chyba zacznę zaglądać na uni częściej Pozdro dla The Best i znajomych Dnia 26-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 60.000 _________________________________________ Obrońca S…

  • Bryyy pozdro dla [Amigos] i znajomych Dnia 23-06-2020 08:49:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca wujek marcin [C E] ________________________________________________ Duży transporter 37.000 Recykler 5 Gwiazda Śmierci 6 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pa…

  • graty HBI, a ty jak zwykle z nie banalnym opisem .

  • Bryyyy Pozdro dla TheBest i znajomych. Dnia 06-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.758.124 Krążownik 500.219 Okręt wojenny 100.000 Pancernik 149.795 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Agresor NightHunter [The Best] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 666 _________________________________________ Agresor Sputnik [The Best]…

  • Gratki Sputnik , oby więcej takich kąsków w twoich reckach

  • Bryyy Pozdro dla Pomidorów i znajomych Dnia 21-02-2020 08:36:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [POMIDOR] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Mały transporter 200.000 _________________________________________ Obrońca olesniczanin [NetWars] ________________________________________________ Mały transporter 3.800 Duży transporter 53.589 Krążownik 13 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.003 Sonda szpiegowska 116 Gwiazda Śmierci 2 Wyrzutnia rakiet 93.…

  • Graty. Właśnie byłem ciekaw kto mi zwinął cel , zabrakło dosłownie chwilę i był by to mój STek

  • Dnia 26-10-2019 **:**:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [POMIDOR] ________________________________________________ Pancernik 10.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca pszczolkaMa jaja [LzB] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Duży transporter 10.000 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 16 Sonda szpiegowska 679 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor znamek [POMIDOR…

  • Aleś szajko za...pitolił , GRATY, najważniejsze że masz jeszcze wenę, starcie miodzik , zysk fajniutki , buszuj dalej

  • Graty. Ładny wyszedł z niego zysk

  • Bryyy Dużo się ostatnio wydarzyło, zamiast werwy do gry zrobiło się {p o m i d o r o w o} . Znalazła się chwila na przegląd sąsiadów to i wyłapany zwyczajny BFS się trafił pozdro dla aktualnej i byłej ekipy (ciekawe kiedy na nowo się to po skleja) Dnia 21-02-2019 **:**:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [POMIDOR] ________________________________________________ Mały transporter 120.000 Okręt wojenny 40.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Agresor …

  • Bryyy Wyszło jak wyszło , miało być grubo , a wpadł tylko złom , obrońca o 5min za wcześnie wskoczył na konto za co należny mu się Pozdro dla ekipy "czerwonego" POMIDORA Dnia 04-02-2019 19:42:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [POMIDOR] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca czubaka [TNT] ________________________________________________ Mały transporter 5.955 Duży transporter 70.6…